Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Melyiket válasszam? Férj? Szerető? Új kapcsolat? fórum

Melyiket válasszam? Férj? Szerető? Új kapcsolat? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2009. jan. 3. 22:08
A 3. válófélben van és én vagyok neki a nagy plátói szerelme vele talán boldog lehetnék.
2009. jan. 3. 22:06
Nem akarok rossz házasságban élni. Nem akarok szerető lenni. Csak egyszerüen boldog lenni valakivel,
15. Zizisicc (válaszként erre: 1. - 09d354a743)
2009. jan. 3. 22:04

És Te mit akarsz?

1. Élni egy megromlott házasságban, szeretővel?

2. Kilépni a házasságból, és a szeretődnek a szeretője lenni?

3. Kilépni a házasságból, és a harmadikkal lenni? Róla nem írtál. Neki van családja? Te mit érzel iránta? Csak közös elképzelésekre nem lehet alapozni, csak akkor, ha szerelem is van.

2009. jan. 3. 22:03

Pedig az a legjobb ebben a helyzetben: megtartani a férjet az anyagiak miatt,meg a szeretőt.

Persze csak egy darabig...aztán majd mindenkinek megjön az esze...

13. da5acc16b1 (válaszként erre: 2. - Mugli)
2009. jan. 3. 22:02

Ha megtartja a szeretőjét azzal miért lenne megint jobb neki? A férje is maradjon vele ennyi erővel és tartsa meg az is a szeretőjét?

Én rendbetenném a házasságomat a férjemmel. Ha nem akar válni, annak van oka is. És általában egy férj ha már van szeretője akkor is a feleség a fontosabb. Választás elé kell állítani és Neked is megváltozni. Vagy rendbe teszitek tisztességesen vagy váljatok el. Akkor is ha ő nem akar.

2009. jan. 3. 22:01

Szia!


Mindenképpen el akarod hagyni a férjedet?

Ha igen, akkor szerintem legyél egyedül és kicsit élvezd ha körbe rajong több férfi és gondold át, hogy mit/kit is akarsz igazán. Ha a szeretődnek családja van és meg is mondta, hogy ezen nem akar változtatni, akkor nem is fog, tehát őt nem választhatod!?

Az ismerőssel is csak kell "ismerkedni"... Én nem ugranék bele egyikbe sem a helyedbe.

Elköltöznék a férjtől, ha mindenképpen el kell és élnék egyedül! Foglalkozz most magaddal és azt tedd amihez/akihez igazán kedved van:)

2009. jan. 3. 22:00
Én az új kapcsolatot választanám :)
2009. jan. 3. 21:59
De szerető sem akarok lenni.
9. 2577cdcc12 (válaszként erre: 5. - 09d354a743)
2009. jan. 3. 21:59
És miért nem akar? Anyagiak miatt?
2009. jan. 3. 21:59

Nagyon jó helyzetbe kerültél! nem irigyellek!

mi lenne ha dobnád a szeretődet és a férj meg az uj kapcsolatban lennél!Aztán ha minden ugy alakul akkor legyél csak az ujjal, persze ha elfogad gyerekestul az uj férfi.

2009. jan. 3. 21:59

Ezt Neked kell tudnod, mert ez itt pár mondatban biztosan nem festi meg az egész képet előttünk, de ez alapján semmiképpen ne a szeretőt!

Szerintem ülj le, és beszéld meg a férjeddel, hogy ez van, neki van egy szeretője, neked is mostmár, megegyeztek, hogy külön mentek, vagy megoldjátok és helyrepofozzátok valahogy a házasságot? Mert 10 év az 10 év, és bizony bárkit választasz, azzal is lehetsz még ilyen helyzetben! Vigyázz....

Ha nem a férjed választod, akkor egy új kapcsolatot. De ne egy olyat aki kapcsolatban él és közben veled is kavar....az ilyen is.

6. 2577cdcc12 (válaszként erre: 3. - Anyuca66)
2009. jan. 3. 21:59
Az ő szeretője nem akar válni, nem a férjé :o)
2009. jan. 3. 21:58
De nem érzem jól magam a féjemmel. De ő nem akar válni.
4. anyuca66 (válaszként erre: 2. - Mugli)
2009. jan. 3. 21:57
Nem rossz ötlet!!
2009. jan. 3. 21:57
Jó kérdés! De általába a férj a feleséget választja inkább. Főleg ha a "csaj nem akar válni". Ilyenkor nem értem a feleket, miért nem lépnek vissza ha nem késő.
2. mugli (válaszként erre: 1. - 09d354a743)
2009. jan. 3. 21:56

Én nem azért vagyok itt, hogy ítélkezzek.

A helyedben a férjemmel maradnék, és megtartanám a szeretőmet!

2009. jan. 3. 21:53

Sziasztok!

Biztos sokan elitélnek majd soha nem gondoltam hogy ilyen helyzetbe kerülök egyszer.

Férj- 10 éve együtt eddig hűséges feleség voltam de nagyon megromlott a kapcsolatunk kb. egy éve szeretője van. Van egy közös gyerekünk


Szerető- kb.3 hónapja ismerem mindenben tökéletes de párkapcsolatban él és nem is akar változtatni rajta


Új kapcsolat- egy régi ismerőssel találkoztam aki szeretne velem lenni és sokmindenben egyezik az elképzelésünk.


Melyiket válasszam? Mert lépnem kell.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook