Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik villanyborotva jó, milyet vegyek a páromnak? fórum

Melyik villanyborotva jó, milyet vegyek a páromnak? (tudásbázis kérdés)


1 2
26. 995261fe57 (válaszként erre: 25. - Starflo)
2008. dec. 3. 18:37
köszi! :)
2008. dec. 3. 18:34

Nem tudom mennyit jársz Pestre (vagy esetleg valamelyik ismerősöd), de a Saturnban most 30000 Ft a Philips HQ 8250-es borotva. Szerintem ez a típus nagyon megéri az árát!

Néhány webshopban lehet kapni 33-35000 ft-os áron is, de ez már csak a pénztárcádon múlik :)

2008. dec. 3. 18:15

sziasztok!

érdekelne engem is ez a philips borotva! kb.mennyiért lehet kapni?

23. MelisUK (válaszként erre: 21. - Moncsicsi83)
2008. dec. 3. 18:02

A páromnak is érzékeny bőre van, 3 extra drága féle villanyborotvája is van. Amióta normál borotvával borotválkozik, azóta nincs semmi baja.

Egyik haverja is mindig szenvedett a borotválkozás miatt, ő is villanyborotvás volt, mondtam neki, hogy váltson, azóta neki is jó a bőre.

Ezek mellé érzékeny bőrre való borotvagél és alkoholmentes ápoló balzsam. Nekünk ez vált be.

22. moncsicsi83 (válaszként erre: 18. - 3e02cfe4a5)
2008. dec. 3. 17:34
Köszi a sok tájékoztatót, tényleg ledoktorálhatsz a villanyborotvákból :)
21. moncsicsi83 (válaszként erre: 19. - MelisUK)
2008. dec. 3. 17:33
Ismerősömnek is érzékeny a bőre és ő is villanyborotvát használt. Neki nem volt semmi baja. Habár ki tudja....
20. MelisUK (válaszként erre: 19. - MelisUK)
2008. dec. 3. 17:24
Bár lehetnek kivételek.
2008. dec. 3. 17:22
Ha érzékeny bőrű a párod, akkor ne vegyél neki villanyborotvát, mert csak jó piros lesz tőle a bőre, viszketni fog és ki fog pattogni. Érzékeny bőrűnek bármelyik villanyborotvát is vennéd meg, rossz lenne.
2008. dec. 3. 14:30

HQ 8150

- vízálló

- áramellátás: akku, hálózat

- akkukijelző

- akku üzemidő: max. kb. 55 perc

- töltési idő: 1 óra

- tartozékok: töltőkészülék, tisztítókefe, utazótáska

- feltétek: hosszúhajvágó, precíziós vágó

- védőkupak

nagyon korrekt aron talaltam 24 e ert

17. 3e02cfe4a5 (válaszként erre: 12. - Gyöngyi)
2008. dec. 3. 14:16

Ha mind a ket masinaban ugyanaz a tipusu kes van nem lehet kulonbozo.Alap es egyben szarvashiba szokott lenni amator villanyborotvalkozosoknal h a kest osszecserelik a rostaval tisztitas utan ilyenkor amig a kes a rostaval ossze nem kopik nem viszi a szorzetet.

Mar ha van ideje osszekopni mert lehet h jon a kovetkezo tisztitas es akkor megint csere bere...

A megfelelo es professzionalois eljaras h egyessevel tisztitjuk a keseket rostakat.megjegyezzuk melyiknek melyik a parja.elofordulhat ritkan h hajszal tekeredik a kesre es elemeli azt a rostatol igy az megint nem vag.igy lehet egy olcsobb peldanybol egy haszontalan vacak.egyetlen csepp tiszta parafin is nagyon hatasos lehet a nehai tisztitaskor. asszem mostmar ledoktoralok villanyosberetvabol..

2008. dec. 3. 14:03

44 100 Ft


Philips HQ8170-CC körkéses borotva


- 3 Speed-XL körkés( lelehet redukalni a borotvalkozasi ido 3perc 14rol 2p 55re), akkumulátoros és hálózati

- Clean&Charge tisztító és töltő rendszer(gel..Uram ments meg tole)

- Hétfunkciós LED kijelző(kifogja nezegetni borotvalkozas kozben?ha kifogy ugyis be kell dugni)

- 1 óra töltéssel 55 perc vezeték nélküli

használat

- A speciális Speed-XL körkések 50%-kal nagyobb

borotválási felületet* biztosítanak (Tehat erted 1nm is levisz egyszerre szoval nagykepueknek)

2008. dec. 3. 13:54
Majd elfelejtettem mindegyik szinte mind rendelkezik trimmelovel vagyis szakal bajusz igazitoval.(Tul hosszu orrszor eseten is lelemenyesen lehet hasznalani)
2008. dec. 3. 10:05

Philips 7240borotva: 3 körkes(szinte mind ezzel van szerelve), akkumulátoros és hálózati, lemosható, Reflex Action rendszer(tudod ha valakinek erdekes formalya van az arcanak a kesek hozza idomulnak), Lift&Cut rendszer( kiemeli a szorszalat), 8 óra töltés - 30 perc vezeték nélküli használat, áramellátás és töltéskijelző LED, tejfehér és szürke ara 18 papir.

Szerintem imadni fogja a parod

2008. dec. 3. 08:34
Vezeték nélkülit szeretnék, mert az tényleg praktikusabb lehet. Pasiként én sem örülnék, ha az szabna határt a borotválkozásomnál... :D Árkategória alapján max. 20-25 ezer Ft-om van rá perpillanat. Ebből egy jobb minőségű strapabírót szeretnék venni, ami kényelmes, jó és szerethető.
2008. dec. 3. 08:29
Philips-túl olcsót ne vegyál meg belőle, mert nem olyan jó. Apukámnak a drágább fajta van, gyerekemnek olcsobb és azt mondják igen nagy a különbség.
2008. dec. 3. 03:42
Jajj majd elfelejtettem a vezetek nelkuli az egy nagyon allat megoldas eleg sokat csvargok es kulon orom h nem a kavesbogrembe kell borotvalkoznom ha mondjuk nem vagyok 1 hetig aram kozelben.de akkor is jo ha van aram mert nem kell hosszabbitozni mint funyiraskor.Szoval ezt nagyon tudom ajanlani
2008. dec. 3. 03:37

en mint skot azt javaslom ar ertek aranyt nezz.

nem viccelek tobb tizezer is lehet a kulonbseg de alapvetoen ugyis csak borotvalkozni fog a parod vele

szinte mindeggyik modell profi minoseg meg a legegyszerubb kivitel is.Es en mint skot a legegyszerubb vezetek nelkuli kivitelt valasztanam.na jo flexi kesekkel mert van egy anyajegy a kepemen

nem szeretek a zuhany alatt sem borotvalkozni mert a tukor beparasodik vagy vizes lesz es nem latom magam benne tehat ezert nem vennek vizben hasznalhatot sem nem tudom ki volt az az allat aki kitalalta. a gel szinten kilove mert alllllandoan kifogyna epp akkor amikor a legjobban kellene.A penztarcad legyen az alapja.

Ne riadj meg az olcsobb ugyanazt tudja mint a draga ugyanaz a kes van benne.a vagas elott a szorszalat enyhen kiemeli a borbol es a bor szintje alatt tudja elvagni.csucstechnika holland precizitassal.azt hiszem elmegyek villanyborotva ugynoknek

9. moncsicsi83 (válaszként erre: 8. - 3e02cfe4a5)
2008. dec. 1. 22:21
Köszi! Te mint szakértő mit ajánlasz, mi alapján nézegessem a borotvákat?
2008. nov. 30. 11:45

HQ 5812 ez egy egyszeru modell az ara sem egtvero

asszem 12ezr korul volt.De nem adnam semmi penzert.

7. moncsicsi83 (válaszként erre: 6. - 3e02cfe4a5)
2008. nov. 30. 09:57
Köszi szépen a tippet! A Philipsnek te melyik típusát használod? Mondjuk ha 6 éve azt használod, nem biztos, hogy gyártják még :)
2008. nov. 30. 08:08

Philips.Erzekeny borre is nagyon jo, amiota ezt hasznalom nem durran be a nyakamon a bor. es nem utolso sorban hihetetlenul tartos. 6 eve hasznalom de meg semmilyen alkatreszt nem kellet cserelni benne.Akkut sem!!!

Egy borotvalkozas kb 3-4 perc.Kenyelmesek a toltheto vezetek nelkuli kivetelek.

2008. nov. 29. 22:37

Márkásra gondoltam, csak nem tudom melyik az ami tényleg jó és bevált már több embernek is. Nem akarok gagyit venni...

Valamelyikőtök párjának érzékeny a bőre? Hogy arra is jó e ez a típus, amit írtatok?

2008. nov. 29. 22:10
Braun 3775. Ezt én vettem a páromnak jó pár éve. Nagyon egyszerű, de bevált és szereti. Egyébként ebből érdemes márkásabbat venni. A Philips is jó.
2008. nov. 29. 21:49
Philips HQ 8150
2008. nov. 29. 21:26
Páromnak karácsonyra villanyborotvát szeretnék venni, de nem tudom milyet vegyek.Valakinek vannak tapasztalatai ezzel kapcsolatban? Kinek milyen van a párjának? Megéri venni? Melyik márkát érdemes venni?
2008. nov. 29. 21:26
Melyik villanyborotva jó, milyet vegyek a páromnak?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook