Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Melyik táplálékkiegészítők segítik tényleg a fogyást? fórum

Melyik táplálékkiegészítők segítik tényleg a fogyást? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
31. Mókica (válaszként erre: 29. - HusiNyuszi)
2007. máj. 17. 11:49
Kapszulában szedted???
30. Hoxa (válaszként erre: 28. - HusiNyuszi)
2007. máj. 17. 11:18
Csak nem Herbalife?
2007. máj. 10. 15:05
...KIS ideje... Bocsánat, elírtam...
2007. máj. 10. 15:05

Sziasztok!

Én két éve fogytam 3 hónap alatt 12 kg-ot, úgy, hogy közben nem éheztem, nem kellett a kedvenc ételeimről lemondanom, nem kellett a kalóriákat számolnom, és az emésztésem meg a vérnyomásom is rendbe jött. (Nem vagyok még öreg, de gyerekkorom óta nagyon alacsony volt a vérnyomásom - most meg normális). Mindezt egy bizonyos táplálékkiegészítő-családnak köszönhetem, amelynek a nevét itt nem etikus kiírni. Azóta is tartom ezt a súlyomat, illetve most ki ideje elkezdtem "hízni", de ez természetes, hiszen már a negyedik hónapban vagyok! Négy kilóval vagyok most több, ahogy a nagykönyvben meg van írva. És tudom, hogy miután megszületik az új kisbabánk (szám szerint a negyedik), nem fog gondot okozni, hogy visszanyerjem az alakom.


Szívesen segítek bárkinek privátban. Nem állítom, hogy a világ legolcsóbb termékei, de garantáltan egészségesek, és garantált a pénzvisszafizetés is, ha valaki úgy érzi, nem elégedett vele. Nekem bejött, nagyon szeretem, és tiszta szívvel ajánlhatom mindenkinek.

2007. máj. 10. 06:46
igen az akarat erő és hiszel benne amitt csinálsz.
2007. máj. 10. 00:34
Bocsánat, helyesbítek: ólom, arzén és már nehézfémek.
2007. máj. 10. 00:33
nincs
24. ringolina (válaszként erre: 20. - Badonyimariaeva)
2007. márc. 7. 22:25
inkább priviben írom le mindenkinek akit érdekel mert Hoxa nem dijjazza.
2007. febr. 26. 09:34

Szia!

A legtutibb tartós fogyás a Búzafűlével érhető el!Sejtszinten méregtelenít és mivel a túlsúlyt a felhalmozódott méreganyagok elraktározására veszi fel a szervezet így ez esetben leadja mert nem lesz rá szükség. Mivel rengeteg tápanyaggal lát el így minőségben megfelelő lesz a táplálkozásod, egy normál tányér ételnél többet meg sem tudsz majd enni.

22. 4b6a2525df (válaszként erre: 21. - 0148b688d6)
2007. febr. 21. 06:34
Nos 2 hete iszom, 1 kg 10 dkg ment le,(persze én másként eszem, nézd meg a naplómat)Nem * fogyós dolog az biztos. Nem is fogyókúrásnak hirdetik, hanem szervezet lugosítónak. Van egy hálózat azon belül lehet kapni. Nem nagyon értek hozzá, de ez nem olyan multilever, vagy mifene hálózat. Az ára ha nem vagy tag először 19.500 Ft. egy hónapra, mert adnak hozzá üveget, amibe kikevered. Ezt már a másik hónapban nem kell megvenned. Ez egy por, ami 40 valahány féle zöldből van (brokkoli, búza,árpa.)Pontosan nem tudom, mert az ismertetőt kölcsönadtam. Naponta súlytól függően kell fogyasztani 25 kg/liter. Én mondjuk 98 kg vagyok de csak 3 l iszom meg. Az is nagyon jó. Egy nap többször elküld WC-re. Kiszerelés: a por dobozban, van hozzá egy üvegben lugosító csepp. Egy hónapi adag. (igaz nekem a csepp nem tartott ki egy hónapig) Nálunk a család issza, a férjem és a 29 éves lányom is. Ha van más kérdésed légszi privibe tedd fel, nem akarom, hogy a Hoxa reklámnak gondolja:))
21. 0148b688d6 (válaszként erre: 19. - 4b6a2525df)
2007. febr. 20. 20:38

Évi és fogytál is tőle? Milyen az íze? Hol lehet kapni,mennyibe kerül.,milyen kiszerelésben?

Egyelőre ez a kevés kérdésem lenne. Köszi! :)

20. badonyimariaeva (válaszként erre: 18. - Ringolina)
2007. febr. 20. 11:56
És mi a neve?
2007. febr. 20. 11:21
Találtam egy InnerLight nevű készítményt, ami lugosítja a szervezetet, ezáltal a lerakódott zsír közül "kimossa" a méreganyagokat, igy könnyebb lehetsz, azután pedig beindul a fogyás. Tényleg van benne valami. Ráadásul napi 3 litert kell meginni belőle, ami egy idő után tényleg elveszi az étvágyadat:)) 2 hete iszom
2007. jan. 25. 19:49

Sziasztok!

Én találtam egy készítményt ennyi minden van benne szerintetek van benne fantázia?

Szójafehérjesaláta, gyümölcscukor, tejfehérjehidrolizátum, almapektin, napraforgóolaj, borsófehérjeizolátum, búzaliszt, lecitin, pálmamag zsírpor (8% MCT), guaranamagliszt, ballasztanyag inulin, káliumklorid, vaníliapor, magnéziumkarbonát, kalciumfoszfát, OmegaVit® EPA por 9% Omega-3 zsírsavval, vitaminkeverék (C Vitamin, E Vitamin, nikotinsav, pantoténsav, A vitamin, ß-karotin, B6 vitamin, B12 vitamin, B1 vitamin, D vitamin, B2 vitamin, K vitamin, folsav, biotin), tamarind gyümölcspor, nyomelemkeverék (káliumjodat, káliumjodid, szelénélesztő, vasszulfát, cinkoxid, mangánszulfát, rézszulfát), ananász gyümölcspor, grapefruitmagkivonat, L-Carnitin-tartrát, papaya gyümölcspor

17. d77e128ed9 (válaszként erre: 16. - 09d65bf33d)
2007. jan. 25. 18:24
Próbálj meg otthon kardio mozgást végezni.A Norbinak vannak ilyen fogyis kazijai amik állítólag elég jók és tuti zsírt égetnek és nem fogsz combosodni.Ha súlyokkal akarsz dolgozni akkor csak max 1 kilóssal próbálkozz,akkor csak szálkásítasz nem pedig erősítesz!Sok sikert
2007. jan. 9. 08:22

Az a baj, hogy én sajna elég gyorsan "kiizmosodok", régebben mindig kérdezgették, hogy kondizok-e, pedig sosem tettem, alig hitték el (főleg pasik).De most az izmokon ott a rengeteg háj sajnos, úgyhogy már senki sem kérdezgeti ezt tőlem. Mindnesetre ennél jobban már nem tudnak összeérni a combjaim:(.

Viszont nem tudok konditerembe járni, csak az itthoni torna jöhet szóba (baba miatt). Hogy csináljak akkor súlyzós meg cardio edzést? A Pilatest pont tegnap próbáltam ki(Winsor), de mivel nem éreztem magam túl agyonhajtva utána, megcsináltam még a Vitalitást is (B.A.).Eredményem eddig annyi, hogy még egy centi és tényleg szétreccsen a sonkáimon a nadrág. Lehet futni kellene, de annyira utálok, hogy arra biztos nem tudnám magam elég gyakran rávenni.

15. 7130b15964 (válaszként erre: 14. - 09d65bf33d)
2007. jan. 8. 22:13

Annyira nem könnyű izmokat noveszteni:)

Kezdj valami mélyizomtornával (pl. Pilates) szépen összefog.


Ha keveset eszel, akkor éhezteted a szervezetedet, ezt ameddig tudja azzal fogja ellensúlyozni, hogy takarékon éget, illetve, mindent jobban hasznosít, raktároz, amikor csak tudja.


Egyél 2-3 óránként, sose éhezz és egyél egy picit többet 1400-1600kcal-t egy hétig, emellett iktass be minimum heti 3x1 óra edzést (vagy mégjobb ha 3 súlyzós+2-3 aerob, biztosan fogyni fogsz).


Ja, és ne felejtsd el a napi min. 2l vizet sem!

14. 09d65bf33d (válaszként erre: 11. - 0148b688d6)
2007. jan. 8. 21:31
Megnéztem a Level-diétát, de nem biztos hogy van bennem elég lelkierő ezt végigcsinálni, főként hogy alig van benne meleg étel, és ha én nem ennék főtt kaját 3 nap alatt annyira kikészülnék, hogy tuti nekirontanék a hűtőnek és zabálni kezdenék. Lehet tényleg jobb a Bíró Ica, ki fogom próbálni. Attól akkor nem vastagodik meg a combom még jobban? Mert akkor lecserélhetem a nadrágjaimat egy számmal nagyobbra (elég kiábrándító lenne ez mikor elvileg fogyózok).
13. 09d65bf33d (válaszként erre: 12. - 7130b15964)
2007. jan. 8. 21:24
Ez a dolog nem később szokott jelentkezni? Úgy értem hogy ha vki diétázik egy ideig fogy és aztán megáll a súlya, akkor szokott ez a háttérben állni. Már a kezdeteknél is lehet ilyesmi? A torna ilyenkor miért nem növeli meg az anyagcserét? Én tornázok is Rubint R. 1-2-t szoktam váltogatni meg a Béres Alexandra Vitalitást.
12. 7130b15964 (válaszként erre: 10. - 09d65bf33d)
2007. jan. 8. 20:13
Valószínűleg többet kell enned, ahhoz, hogy fogyj. Könnyen lehet, hogy 1000-1200 kcal lelassítja az anyagcserédet és ez gátol a fogyásban.
2007. jan. 8. 20:07

Borzika, nekem a Bíró Ica vált be, szépen karcsúsodtam tőle. Most lusta dög vagyok,de majd megemberelem agam és én is elkezdek tornázni.

A zírégetőkkel is vigyázz. Én is kiróbáltam má az ananász tablettát (szart sem ér) ,ugyanúgy,ahogy a többi sem. Csak a pénztárcánk fogy tőle,de rendesen.

Valban ne menj 1200 kcal alá, mert rosszul leszel.

Esetleg próbálkoztál a Level klinika diétájával?

Igaz ez gyors, hatásos, de nem igazán tartós.

A kisfiam 2 hónap alatt 21 kg-ot fogyott vele.

10. 09d65bf33d (válaszként erre: 9. - 575e11e2d1)
2007. jan. 8. 18:40
De akkor mit csináljak, ha még jobban hízok a diéta mellett, mint előtte? Nem eszek 1200-nál több kalóriát egy nap, ennek a nagy része zöldség gyümölcs és persze hús vagy vmilyen sovány felvágott. Reggelire eszek csak másnaponta teljesen cukormentes magokból meg aszalt gyümölcsökből egy adag müzlit. Az is igaz, hogy sokáig sokat kell ennem ahhoz is hogy hízzak (de ez nem esik nehezemre),lehet akkor sokáig kell keveset ennem ahhoz hogy fogyjak? Ha még ennél is lejjebb viszem a napi kalóriát akkor nagyon fáradékony leszek ,szédülök, tornázni se tudok (vagy ahogy lekerülök a talajra elalszok). 4x eszek egy nap, de ebéd után már csak natúr joghurtot, 2 szelet puffasztott rizset és 1-2 almát eszek. Mit csinálok rosszul?Ráadásul mindig ez volt, ahányszor fogyókúrázni kezdte, úgyhogy mindig abba is hagytam, reméltem majd a természetes "szabályzás" megoldja (elég röhejes feltételezés volt így utólag). Mivel nem tudok elmenni itthonról mindenféle dvd-re tornázok heti 3-4x. De úgy tűnik ez nem elég semmihez.Úgyhogy mindenképp kellene valami segítség. Olvastam hogy a Scitec Nutrition-nek van valami ThermoX és ReForm nevezetű zsírégetője. Próbálta már valaki közületek bármelyiket is?
2007. jan. 8. 18:04

Írtam cikket a tápkiegekről, akit érdekel a téma az olvassa el.


[link]


Olyan kiegészítő létezik csak, ami néhány százalékban segít egy precízen összeállított diétát. Olyan nem, amitől lefogyna az ember.

8. 278c85ecf4 (válaszként erre: 5. - 09d65bf33d)
2007. jan. 8. 17:03
Ha otthon vagy, szerintem nyugodtan kipróbálhatod! Én a szűzteát és a mályvateát próbáltam! Nem részletezném, milyen sikerrel.....de sokat látogattam a wc-t!
7. 0148b688d6 (válaszként erre: 2. - 09d65bf33d)
2007. jan. 8. 16:13

Borzi.én kipróbáltam a Norbi féle táplálékkiegészítőt, én attól is híztam. Lehet,hogy a mennyiséggel van nálad a baj? Én is ettem salátát vacsorára (5-kor), de 40 dekát,hát persze,hogy nem fogytam!:(( Nem tudom a Norbinál mennyi az 1 adag vagy milyen mértéket használ.

Talán csak nehezen indul el a fogyásod, meglátod ha beindul szépen lefogysz.

A másik az akupunktura.Én 11 alkalommal voltam 2 naponta kell menni)6kg-ot fogytam, azóta egy dekát sem, pedig keveset eszem.Majd írj a módszeredről és az eredményeidről.

6. 4b6a2525df (válaszként erre: 5. - 09d65bf33d)
2007. jan. 8. 14:10

Én az ősszel csináltam egy brutális májméregtelenítőt.(Kérem, hogy senki ne kritizálkodjon, ez az én ügyem!!)Vettem 10 dkg keserűsót. Azt 5 db 3 dl-es pohárba elosztottam, feltöltöttem vizzel, és l2,l4,l6,l8,20 órakor megittam, majd 22 órakor 2 dl olivaolajat 2 dl frissen facsart gréfruitlével. Úgy fél öttől fél hatig alig tudtam leszállni a WC-ről. Pénteki napon csináltam, délelőtt már nem ajánlatos enni. Utána hétfőtől megcsináltam a Colonix programot (ez egy vastagbéltisztító kúra)Fogyni nem fogytam tőle, de jobb lett a közérzetem. Azt azért vedd figyelembe, hogy én llassan 52 éves leszek és nálam már lassabban működik minden. A Colonixot az internetről szedtem le és rendeltem meg, ott írták, hogy 5-8 kg-at fogytak tőle, és napi 2-3-szor jártak WC-re. A Wc-s dolog nálam is bejött. A hashajtós dologgal vigyázz, mert a jó bélflórákat is megöli. Sajna nem igazán tudok tippet adni, mert az elmúlt l6 év alatt amióta fogyózásra adtam a fejem, közel 30 kg-ot híztam.

Most még egy utolsó utáni módszert fogok kipróbálni, ez a weight-watchers.Sok sikert neke:))

5. 09d65bf33d (válaszként erre: 4. - 4b6a2525df)
2007. jan. 8. 12:18
Egy jó kis hashajtás valamilyen fogyaszó teával nem segíti szerinted a dolgot? Annyira szeretném már látni hogy legalább egy fél kilót fogytam. VAgy valamilyen salaktalanító tea? Próbáltál már ilyesmiket? Lehet egyébként, hogy tényleg az az oka, amit mondasz, mert én amúgy is hadilábon állok ezzel a kérdéssel (van hogy heti 1x sikerül csak valamit produkálnom akkor is ha degeszre eszem magam).Csak az a gond, hogy elég érzékenyek a beleim, és az ilyen teák alkalmazásakor (régen egyszer még a szűzteát próbáltam ki), olyan hasmenés tört rám hogy dolgozni se tudtam menni, mert attól féltem, hogy útközben tör rám elemi erővel a szükség (így is lett volna, mert iszonyat hascsikarásom volt és nem is bírtam semeddig "tartogatni" a dolgot). Persze most itthon vagyok, lehet érdemes lenne egy pár napig csinálni...Vagy mégse?
4. 4b6a2525df (válaszként erre: 2. - 09d65bf33d)
2007. jan. 8. 11:30
ezzel a fogyókúra eleji hízással én is mindig így járok. Egyszer valaki azt fejtegette, hog azért van, mert a rossz téplálkozás következtében sok bélsár vagy mi rakódik le a belekben, meg az idegvégződéseken is sok rákristályosodott méreg van. Amikor elkezdesz egészségesen enni, ezek kezdenek felhígulni (mert ugye az addig kb. fél liter víz helyett most 2 litert, vagy többet iszol) magukba szívják a vizet, és csak nagyon lassan ürülnek ki. Kortól függően 2-4 hét is eltellik mire kezdenek kiürülni. Viszont elég egyszer türelmesen végigcsinálni, és ha nem "mérgezed" magad tovább a következő fogyókúrádnál már hamarabb érsz el eredményt:))
2007. jan. 8. 10:29
Ha Norbizol, van nekik a diétát kiegészítő tablettájuk! Gondolom a kettő együtt hatásos lehet!
2007. jan. 8. 09:40
Lehet türelmetlen vagyok, de már 1.5 hete update-ezek úgy, hogy közben a kalóriát is számolom, mellette másnaponta tornázok is, de nemhogy fogynék, hanem sikerült 2 kilót rejtélyes módon még fölszedni.A kérdésem, hogy van -e olyan táplálékkiegészítő/ fogyást segítő szer, amit kipróbált valaki és tényleg segít a kilók leadásában (persze mozgás és fogyókúra mellett gondolom)? Én még soha nem tudtam egy kilót se fogyni életemben (nem voltam kitartó), de most nagyon sürgős és nagyon fontos, hogy lefogyjak.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook