Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Melyik megadott körbe tartozó, és már elhunyt ember szemén keresztül néznéd meg a életét, mondjuk egy megmaradó álomként? fórum

Melyik megadott körbe tartozó, és már elhunyt ember szemén keresztül néznéd meg a életét, mondjuk egy megmaradó álomként? (beszélgetős fórum)


1 2 3
37. 2ab16d5612 (válaszként erre: 30. - Jstefan)
2016. nov. 8. 06:51

Nem az érdekel mit írtak róla, hanem az, hogy Ő hogyan élte meg mindezt. Ez olyan, hogy elmondom neked milyen szülni. Tudni fogod, számtalan történet van róla, de qrvára soha a büdös életben nem fogod tudni mi zajlik odabent, fejben és érzésre.


Na most már érted?

36. e8da813d29 (válaszként erre: 1. - OrcaN)
2016. nov. 8. 06:11

Melyik pszichiáter?

Dr. Csernus Imre

35. Guruljka (válaszként erre: 32. - Jstefan)
2016. nov. 7. 23:36

Estére jól megleptél egy kis polgári szorongással, meglettem volna nélküle.


Nesze semmi, fogd meg jól... Tudod mit? Én meg fogom érni 2046-ot azért is. És majd akkor kiröhöglek.


Nem igaz, hogy kikürtölsz ilyen marhaságot, justz is, hogy ha már te ennyire okos vagy, a másik se érezze jól magát. Bizonyítani, ellene vagy mellette cselekedni nem lehet. Neked ilyenek az estéid? Nem lehet túl kellemes.

34. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 32. - Jstefan)
2016. nov. 7. 22:07
Nem, amiket a tévében lehet látni.
2016. nov. 7. 22:04
Engem a magyar történelem érdekelne leginkább. Pl.Koppány.
32. jstefan (válaszként erre: 31. - Pengő Gyöngyi)
2016. nov. 7. 21:56
Melyik dokumentumfilmre gondolsz az eredeti anyagokra? Amit kizárólag az USA katonai történész kutatóinak vetítenek? A 100 év 2046-ban jár le, akkorra oldják fel a jegyzőkönyvek,és a dokumentumfilm mellékletek titkosítását!
31. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 30. - Jstefan)
2016. nov. 7. 21:37

Azok a dokumentumfilmek jó része hazugság... vagy mondjuk úgy, hogy a teljes igazság elhallgatása :)

Nálam már letelt a 100 év, gyorsan ketyeg az órám :)

30. jstefan (válaszként erre: 11. - 2ab16d5612)
2016. nov. 7. 20:54
Mindent megtalálsz róla itt a neten, mi volt az eredeti neve,miért lett pszichopata,kik juttatták hatalomra , kik támogatták milliárdokkal, kik várták el tőle hogy mit tegyen, kik menekítették ki a berlini alagútrendszeren, hol élte le a hátralévő életét,mi volt a betegsége,miért volt impotens,miért nem foglalta el Svájcot,Svédországot. Megtalálod a többi tömeggyilkost is, azt is hogy Mengele doktorral kik üzleteltek,és miért úszták meg a főbűnösök a kötél általi kivégzést. Nagyon sok dokumentumfilmben feldolgozták már a valóságot,és az elmúlt 100 év hazugságait. Amikor lejár a 100 év titkosítás mindent megtudhatsz közvetlenül is.
29. andi6020 (válaszként erre: 19. - 2ab16d5612)
2016. nov. 7. 17:05
Gondolod? :D
2016. nov. 7. 16:41

Kleopátra...


Hmmm, na vajon miért? :DD

2016. nov. 7. 16:05

Az ő szemén keresztül? Az nem vinne tovább.

Közvetlenül mellette átélni az életét, látni kívülről, a jelenlegi tudásommal és tapasztalataimmal, azt igen.


Lénárd Sándor. Hunyady Sándor. (Írók.)


Tudósok: talán Hugonnay Vilma, és talán Leeuwenhoek.

26. OrcaN
2016. nov. 7. 05:36

Marcus Antonius, és ha lehet a két Caius Julus Caeasr, utóbbi Augustus néven vált ismerté. - nagyon érdekes az életük, és szeméyiségük. A köztük lévő kapcsolat vagyis kapcsolatok is érdekelnek. Jó meg az egész kor, és főleg ezzen korszak, is igen érdekes számomra, és fontos a történelemben, és hát ezzen a téren ők vannak a TOP3-ban.


Off: Persze ott van vagyis volt a végletekig elvhű Cicero, akinek az élete igen megrázó és szinte nyított könyv. - de az bíztos túlzottan is megrázó élmény lenne.

2016. nov. 6. 22:05
Nem tudom. Borisz Nyemcov.
2016. nov. 6. 21:58
Szepes Mária.
23. Panna.33 (válaszként erre: 21. - Panna.33)
2016. nov. 6. 21:34

Ja, talán mégis.

Kíváncsiságból. Pusztán kíváncsiságból.

22. Panna.33 (válaszként erre: 15. - Ina87)
2016. nov. 6. 21:33
Mert mi van a halottakkal?
2016. nov. 6. 21:31

Jézus.

Gondolom különösebben nem szorul magyarázatra.

20. kisj
2016. nov. 6. 13:44

senkién keresztül nem nézném meg

legfeljebb a saját szememem keresztül

19. 2ab16d5612 (válaszként erre: 15. - Ina87)
2016. nov. 6. 12:58
Ha csendben maradtál volna bölcs maradsz..
2016. nov. 6. 12:56
Szerintem jó és érdekes a vitaindító kérdése. Mint egy álom, - mert valójában nem tudunk visszarepülni a korban - ott lehetnénk az általunk érdekesnek tartott személy korában. "Láthatnánk", megérthetnénk Őt, a gondolatait, a korszakot amelyben élt. Igen ez lehetne egy negatív személy is. Miért tette a mit tett...vagy én szeretném tudni mit kezdene magával a mi korunkban Leonardo da Vinci. Szóba jöhetnek mind azok aki alakították, formálták a történelmünket a tudományt és kultúrát. Álmunkban megtudhatnánk róluk olyan "titkokat", melyeket eddig senki nem tudott. Tehát ez egy fikció, csak kíváncsiság, mi lenne, ha....Igen lehetne tőlük tanulni, valamit ellesni, ami gazdagabbá tehetne bennünket.
17. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 14. - Pengő Gyöngyi)
2016. nov. 6. 12:39

Hogy miért? Óriási hatással van rám az életszemléletük, a bölcsességük, J.A. szenvedélyes személyisége, bátorsága, őszintesége. P.P. hatalmas tudása, nyugalma, humora...

Persze, még rengeteg ember van rajtuk kívül is.

16. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 15. - Ina87)
2016. nov. 6. 12:33
Szerintem te nem érted a kérdést.
15. ina87
2016. nov. 6. 12:32
elég morbid egy kérdés nem elég h valaki halott ha nem még feszegessük a dogokat na itt látszik h ki mit tisztel valakinek még a halottak sem...
2016. nov. 6. 11:44

József Attila

Popper Péter

2016. nov. 6. 11:44
Amy Winehouse
12. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 11. - 2ab16d5612)
2016. nov. 6. 11:43
Nem volt ő buta ember :)
11. 2ab16d5612 (válaszként erre: 8. - Papája)
2016. nov. 6. 11:36

Ok.


Azért Hitler, mert kíváncsi vagyok, hogy pontosan mi zajlott le a fejében mikor haladt azon az úton. Mikor borult el az elméje (ha egyáltalán elborult ahogy mondják)

Kíváncsi vagyok mik azok az életesemények amik befolyásolták és mit érzett ezalatt.

2016. nov. 6. 10:54

Így, konkrét személy szemével megnézni, még nem gondoltam. Bizonyos korok érdekesek lehetnek. De mivel az eddigi korok közül a jellegi számít a legfejlettebbnek, így azt gondolom, most élni a legjobb és persze a saját szememmel! :)

Pillanatnyilag még az sem érdekel, hogy milyen lehet pár száz múlva az élet, mert ahogy most a dolgok állnak, ez is elég kétesélyes.

De azért azt a kérdés feltevőjétől megkérdezném, hogy azon mit ért: megmaradó álom?

Azt, hogy emlékezzek rá? Vagy azt, hogy benne ragadok a korban?

Én most szeretek élni, mert most vannak velem azok, akiket szeretek.

De lányok vigyázat. Még most sem teljs a női egyenjogúság. tehát elmúlt korok nagy személyiségei szinte mind férfi. Szeretnéd valamelyik szemével látni a korát? Persze voltak kiemelkedő nők is, de iszonyatosan megharcoltak az elismerésükért, vagy pedig iszonyatosan gazdagok voltak. :)

2016. nov. 6. 10:13

Érdemes lenne az embernek Önmagát felfedezni,megismerni,mindenkiben ott van az a bizonyos ERŐ,energia,ami hihetetlenül csodálatos,hatalmas és különleges...

Nem akarok senki helyében létezni,tapasztalni egyetlen pillanatra sem,főleg egy elhunytéval nem!

2016. nov. 6. 09:22
MINDENKINEK: Érdekes lenne, ha megindokolnátok a választásotokat, hiszen így nem több, mint mondjuk egy szavazás.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook