Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Melyik magánkórházban végeznek nagyobb gyermeksebészeti beavatkozást? fórum

Melyik magánkórházban végeznek nagyobb gyermeksebészeti beavatkozást? (tudásbázis kérdés)


6. nilem023 (válaszként erre: 3. - Magdi985)
2022. júl. 26. 22:05
Mi újság veletek?
5. nilem023 (válaszként erre: 3. - Magdi985)
2022. febr. 10. 20:54
Van vmi fejlemény nálatok azóta?
2022. febr. 4. 14:46

Ha nem szeretnél olyan messzire menni akkor nem tudsz mást csak bízni az ottani orvosokban! De az biztos hogy nem várnék sokat a döntéssel mert a vese károsodik és nehogy gond legyen belőle! Mi is messze vagyunk Pécstől de engem ez nem érdekelt mert az ország legjobb gyermeksebészei vannak ott és számomra ez volt a legfontosabb hogy jó kezekben legyen a gyerek ha már ilyen szar helyzetbe került!

Egyébként mindegy melyik kórházba mész a körülmények borzasztóak, Pécsen sem volt egy leányálom de két éjszakát kellett bent lennünk azt ki lehet bírni!

Kívánom hogy minél előbb jóra forduljanak a dolgok és jó egészséget kívánok a gyermeknek neked pedig kitartást!

2022. febr. 3. 18:42

Szia! Köszönöm a választ.

Mi Pécstől sajnos a lehető legtávolabb élünk.

Miskolchoz tartozunk, az orvosok nyugtatnak, hogy jó kezekben leszünk, csak a körülmények…szavakkal nem tudom elmondani, borzasztó.

Itt elvileg egy műtéttel megoldják, az ureteren a szűkületet kell megszüntetni.

Annyit mondtak egyelőre, hogy nyitott műtét lesz, mert az rövidebb altatással jár, mint a laparoszkópos.

2. nilem023 (válaszként erre: 1. - Magdi985)
2022. febr. 3. 13:57

Az én kisfiamnak ugyan ez volt a problémája! Nálunk sajnos magzati korban nem derült ki csak mikor 9 hónapos volt! Addigra már volt baj rendesen! Vesementő műtétje volt ami azt jelenti hogy a problémás hugyvezetéket hasfalon kívülre vezették így lett egy sztómája! A pécsi gyermekklinikán végezte a műtétet dr Vajda Péter gyermeksebész! Nagyon tudom őket ajánlani, szuper orvosok gárdája!! Az ország minden részéről járnak hozzájuk gyerekek e fajta problémával is! Mi már a sztómazárásra várunk mert szépen megoldódott a probléma!

Remélem tudtam segíteni!

2022. febr. 2. 19:42

Sziasztok!

Kisfiam hét hetes.

Már a születése előtt kiderült, hogy vesemedence tágulata van.

Biztattak azzal, hogy kinövi, de nem így lett. Mostanra kiderült, hogy az egyik oldalon a veséjéből nehezített a vizelet lefolyása, mert valamilyen elzáródás van. Ezt több vizsgálat is megerősítette. Az itteni orvosok szerint nem lehet várni azzal, hogy kinövi-e, mert fennáll a vese károsodás veszélye, műteni kell viszonylag hamar, meg kell szüntetni ezt a szűkületet.

A babával már egy hetes korában be kellett feküdni ebbe a kórházba, mert fertőzést kapott a fentiek miatt, és borzasztó volt, nem szeretnék újra odamenni. Rossz hírű videki kórház, már szülni se mentem oda, magánklinikán született a baba.


Szeretnék érdeklődni, hogy melyik magánklinikát lenne érdemes megkeresni, hol végeznek ilyen nagyobb beavatkozást gyermekeken?

Duna Medical? Róbert magánkórház? Medicover?


Köszönöm mindnekinek, aki válaszol.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook