Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudtok olyan JÓ helyet ahol mindenfajta fogászati beavatkozásokat végeznek altatásban?Hol és mik a tapasztalatok? fórum

Tudtok olyan JÓ helyet ahol mindenfajta fogászati beavatkozásokat végeznek altatásban?Hol és mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2012. jan. 3. 13:48
szerintetek a rossz fájó fog okozhat vetélést?
2010. jún. 30. 21:07

sziasztok,ez engem is érdekel,konkrét árat írna valaki?Hogy mennyibe kerül az altatásos megoldás?Ha kell a világ végére elmegyek,mert írtózom még a fúró hangjától is.Nem a fájdalomtól félek,mert azt nagyjából bírom,de nem tudom elviselni a fúró hangját,viszont 3 tömésemet cserélni kell,+ fogkőleszedés.

Mindenképp szeretnék elmenni most már,mert nagyon zavar,ráadásul elől tömött fogakról van szó.

2010. jún. 12. 13:25

Hello Mindenki, nagyon sokat keresgéltem, hogy hol lehet olcsón és jól megcsináltatnom a fogaimat altatásban. . . Rájöttem, hogy nem csak az altatás árát kell néznem, hanem a többi árat is, mennyi a tömés ára, húzás stb. . . Rátaláltam a Debreceni Dr. Ónodi fogorvosra, már voltam is nála állapotfelmérésen és árajánlatot is kaptam már tőle, nagyon olcsón csinálja a foghúzást + a töméseket és nagyon türelmes, kedves, készséges és nagyon jó a légköre a fogászatnak (ami sztem nem mellékes). Olvastam Dr. Hajdú Zsuzsannáról (pesti), ő is csinál altatásban, hát én elmentem hozzá (mert azt olvastam a fórumokban, mennyire kedves és nem a pénzt látja a páciensébe). A legnagyobb megdöbbenésemre, az a nő eleinte tényleg kedves(nek mutatta magát), de amikor az árajánlaotot megkaptam, hátradobtam magam: a tolla NAGYON VASTAGON fogott és amikor már ezt látta, hogy nekem ezek az árak nem tetszenek (Ő úgy gondolta, hogy már nem megyek többet hozzá), már nem volt egyáltalán olyan kedves, sőt. . !!!Még tudnék egy pár dolgot mesélni erről a nőről, na mindegy. . . nem teszem. . .

A lényeg, hogy sokkal kedvesebb és olcsóbb (pontosan nekem 90. 000, -Ft-tal) a debreceni!!! Nem mindegy!!!

Na szóval vigyázzatok, észnél kell lenni, igencsak!!!

2010. ápr. 28. 23:32
Sziasztok, meg tudná vki mondani, HOL lehet altatásban fogakat csináltatni (kb 40 -50 ezer forint/altatás)?????Írjatok már ide!!!Tapasztalatokra NAGYON KÍVÁNCSI LENNÉK, MILYEN VOLT, MENNYI VOLT, MENNYI FOGAT TUDNAK CSINÁLNI 1 ALTATÁS ALATT STB....!!!!!!!!!!!!!!!
7. verus48 (válaszként erre: 6. - 3aa8071e04)
2010. ápr. 28. 23:30
Sziasztok, meg tudná vki mondani, HOL lehet altatásban fogakat csináltatni (kb 40 -50 ezer forint/altatás)?????Írjatok már ide!!!Tapasztalatokra NAGYON KÍVÁNCSI LENNÉK!!!!!!!!!!!!!!!
2008. jan. 13. 08:56

Sziasztok!

Én fogászaton dolgozom ahol végzünk altatásos beavatkozásokat.

Az altatás kb 40 -50 ezer forintttól kezdődik,a bódítás valamivel kevesebb.

Azok a rendelők ahol ilyen beavatkozásokat végeznek általában drágábbak a többinél,az alapdolgok is(foghúzás, tömés stb).

2008. jan. 13. 08:35
Ez engem is érdekelne.
2008. jan. 13. 07:44
engem is:)
2008. jan. 13. 06:50
Sziasztok! Ha valakinek tudomása van ilyesmirol es még megfizethető is, feltétlenül szóljon legyen szives! Már régóta érdkelne az ilyen. Köszi!
2008. jan. 13. 01:03
Ez engem is érdekelne, hogy hol lehet?
2008. jan. 13. 00:41
Tudtok olyan JÓ helyet ahol mindenfajta fogászati beavatkozásokat végeznek altatásban?Hol és mik a tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook