Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan "koptassam le" a legfinomabban? fórum

Hogyan "koptassam le" a legfinomabban? (beszélgetős fórum)


1 2 3
68. roggyant (válaszként erre: 1. - Luciiika)
2014. dec. 8. 21:18
Mond azt neki, hogy házasság előtt nem szeretnél nemi életet élni.
67. c7c137858c (válaszként erre: 1. - Luciiika)
2014. dec. 8. 15:43

Nem hinném hogy kellemetlen a szituáció, inkább izgatja a dolog a fantáziádat. Ezért indítottál róla fórumot.

Mi az hogy nem vagy felkészülve?


Szerintem kéresd magad még egy kicsit! :D

2014. dec. 8. 15:37

[link]


Jegyzetelj ki pár diszkrét kifejezést, rakd helyes sorrendbe és alkalmazd!

65. ghost~ (válaszként erre: 1. - Luciiika)
2014. dec. 8. 15:32

Kérdésedben a válasz :)

beszélgettek..tehát mond el neki,hogy egyenlőre nem akarsz kapcsolatot senkivel sem..ez egy szingli időszak az életedben..tedd ezt úgy,hogy utalj rá..esetleg valaki udvarolna neked mostanság :)

64. vacsa
2014. dec. 7. 13:40
Agyam eldobom. Ez ugye egy vicc????
2014. dec. 7. 12:56

Finoman lekoptatni?

Ez azt jelenti,hogy megpróbálja a közelben tartani,hátha egyszer beüt a "ha ló nincs jó a szamár is" dolog?

2014. dec. 7. 12:38
miből gondolod, h a srác érez valamit irántad?
61. kriszta773 (válaszként erre: 52. - D7ba7bf7ff)
2014. dec. 7. 12:34
megint egy nesze semmi fogd meg jól okoskodás :) hidd el, ha a csajt egy icipicit se érdekelné a pasi, szóba sem állt volna vele, nemhogy végiglevelezgetné vele azt, hogy a srác kapcsolatokat tervez
60. kriszta773 (válaszként erre: 41. - Luciiika)
2014. dec. 7. 12:31

már ne haragudj, de a sztorid ez: van egy srác, marhára nem jön be nekem, de ő már kapcsolatot tervezget. bár nem jön be nekem, akarok vele találkozni, és azon filózok, hogyan koptassam le finoman.

erre kábé annyikat lehet reagálni, hogy tényleg vannak nagy HP-k a világon :))))))


nézd, ha szimpi a srác, és úgy érzed, talán van kettőtöknek bármi esélye, akár komoly, akár lazább kapcsolatra, akkor ne azon filózz, hogy koptasd le, hanem találkozz vele, és meglátod, lehet, hogy randizgatni akarsz majd vele.


ha viszont tényleg tudod már most, hogy a srác nem pálya, akkor hülye vagy. kábé annyit kéne írnod neki, hogy bocs, de ez nem fog menni kettőnk között, és nem hülyíteni tovább

2014. dec. 7. 12:11
szegény srác..
2014. dec. 7. 08:59
Na kérem, így lehet a szinte semmibôl ilyen sarkallatos problémát csinálni szorgalmas kitartással!
2014. dec. 7. 08:46

Vagyis még alig-alig beszélgettetek egymással, még csak nem is igen találkoztatok egymással... te mégis azon gondolkodol, hogy mondd meg neki, hogy te még nem állsz készen egy kapcsolatra???


Mondd, miféle kapcsolatra? Milyen kapcsolatot kellene leépítened úgy, hogy ne bántsd meg???

Nincs itt szó semmi másról, mint síma beszélgetésről, nem kell itt még leépíteni senkit, semmit!

Persze mondhatod neki hogy hagyjál békén, nem akarok veled beszélgetni... és kész!

2014. dec. 7. 02:30

"A legtöbb ember elmondja neked, hogy ki akar kerülni az óvodából, de ne higgy nekik! Ne higgy nekik! Csupán annyit akarnak tőled, hogy javítsd meg a tönkrement játékaikat.


"Add vissza a feleségemet! Add vissza az állásomat! Add vissza a pénzemet! Add vissza a

tekintélyemet, a sikeremet!"


Ezt akarják; visszakapni a játékaikat. Mindössze ennyi. Ezt a legjobb pszichológus is megmondja majd neked, mármint azt, hogy az emberek nem igazán akarnak kigyógyulni. Enyhülést akarnak; a kúra fájdalmas. Tudod, felébredni kellemetlen. Kellemes és kényelmes dolog ágyban lenni. Bosszantó, ha felébresztenek."


/Anthony de Mello/

55. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 53. - Derengő)
2014. dec. 7. 02:20

Az más dolog, hogy amíg az egócska még erőlködik, addig lesz egy-két pofára esés... De majd tanul. Viszont el kell kezdeni foglalkoznia önmagával. Az is valami. Az egoizmus nincs jóban a belső világgal és tojik önmagára, másokra. Bármilyen hihetetlenül is hangzik egyeseknek...


A tükör a legnagyobb és legfájdalmasabb ellensége.

54. féknyom (válaszként erre: 1. - Luciiika)
2014. dec. 7. 02:12
Ezt tudasd vele "Én jelenleg nem vagyok felkészülve egy párkapcsolatra. " Mindenképp az esetleges randi előtt.
53. Derengő (válaszként erre: 52. - D7ba7bf7ff)
2014. dec. 7. 02:11

Igazad van, de...!

Olyan, mintha 1 hetes jogsival beültetnél valakit egy Forma 1 autóba.

Te tudod (én is), hogy mi az önmagunkkal történő beszélgetés.

10 emberből 8 nem érti. ...:(

52. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 47. - Luciiika)
2014. dec. 7. 00:05

Ez az alapelv, amiből minden indul:


(Remélem mások is tanulnak belőle...)


E/1. azaz "Egyes szám első személy" szabálya...


Másnéven az ÉN-NYELV!


- ÉN MIT GONDOLOK?


- ÉN MIT ÉRZEK?


- ÉN MIT AKAROK?


(NEM TE, CSAKIS ÉN!! Nem mutogatunk a másikra, csakis magunkra!)


MEG KELL TANULNI MAGUNKKAL FOGLALKOZNI!


Például:


"ÉN nem gondolom, hogy bármi jóra is vezet ez a kapcsolat!"


"ÉN nem érzem jól magamat ebben a kapcsolatban!"


"ÉN ki akarok lépni ebből a kapcsolatból."


(És így tovább...)


Minden helyzet, minden probléma, minden megoldás a gyökérpontnál...

51. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 47. - Luciiika)
2014. dec. 6. 23:57
Tulajdonképpen a lényeg mindig ez. Könyvek, tanfolyamok jönnek-mennek, TE maradsz! Magadat "kell" jobban megismerned, és mindig az a legfontosabb hogy milyen kapcsolatot ápolsz önmagaddal, az életeddel. Ez lesz az elégedettséged fokmérője. És ez nem "instant-boldogság"! Ezért meg kell dolgozni.
50. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 48. - Luciiika)
2014. dec. 6. 23:54
Én is örülök hogy megoszthatom... :)
49. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 47. - Luciiika)
2014. dec. 6. 23:54
Lehet hogy emberedre találtál? Te döntöd el... :))
48. luciiika (válaszként erre: 46. - D7ba7bf7ff)
2014. dec. 6. 23:48
Örülök, hogy megosztottál velem 1-2 ilyen gondolatot. :)
47. luciiika (válaszként erre: 46. - D7ba7bf7ff)
2014. dec. 6. 23:47
Én most kezdtem el ezzel foglalkozni amiről beszélsz. Nagyon sok ilyen témájú könyvet olvasok és ez érdekel a legjobban!! Több tanfolyamra is elmentem már és mindig keresem az új lehetőségeket. :) Nagyon szeretek olyan emberekkel beszélgetni, akiket szintén érdekel az önfejlesztés és önismeret. :) Engem is különben eszerint neveltek csak hajlamos vagyok magamról megfeledkezni néha...
46. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 45. - D7ba7bf7ff)
2014. dec. 6. 23:43
Amúgy nem szoktam ilyenekkel büszkélkedni, gizdáskodni, de évek alatt több minden történt velem, mint emberekkel életek alatt. :))
45. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 43. - Luciiika)
2014. dec. 6. 23:42
Ha nagyon nagyképűnek akarok tűnni, akkor már szinte születésemtől csak a lélektannal foglalkozom. :))
44. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 43. - Luciiika)
2014. dec. 6. 23:41
Ha ismernél, egy ideje már foglalkozom ezzel, de nem ismersz, és ezért nem is hibáztatlak. A zsigereimben van a lélektan. Bocs. :))
43. luciiika (válaszként erre: 42. - D7ba7bf7ff)
2014. dec. 6. 23:27
Köszönöm szépen ezt a hozzászólást!!! Nagyon jól esett és örülök, hogy ilyen oldalról közelítetted meg a dolgot! Köszi tényleg! :)
42. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 41. - Luciiika)
2014. dec. 6. 23:19
Meg kell tanulni az "egészséges önzés" művészetét, mert ebbe a fene nagy "önzetlenségben", jópofizásban, kamuzásban mindenkire gondolunk, csak saját magunkra nem. Ezért vagyunk elégedetlenek, idegesek, frusztráltak. Mert elnyomjuk magunkat. Érdekesen hangzik ugye? Pedig ez tény. A világ korántsem úgy önző, ahogy te elképzeled. Nagyon is elhanyagolja saját magát! Éppen ezért elsősorban azt nézd, hogy TE MIT ÉRZEL, TE MIT GONDOLSZ ezzel a helyzettel kapcsolatban. És ha nem jó neked, AKKOR VÁLTOZTATNI KELL (BÁTORSÁG).
41. luciiika (válaszként erre: 40. - Kriszta773)
2014. dec. 6. 23:13
Nem hülyítem mert nem ígérgettem neki semmit sem, csak annyit beszéltünk, hogy találkozhatunk. Nem a hiúságomat akarom legyezgetni. Egy személyes beszélgetésből alapvetően nem lehetne semmi gond, csak én vagyok annyira korrekt, hogy úgy gondolom, hogy úgy, hogy ő többet akar még sem kéne találkozni, mert nehogy beleélje magát. Csak felvetettem ezt a kérdést hátha kapok valami jó ötletet, hogy hogyan beszélhetném ezt meg vele a legfinomabb keretek között.
40. kriszta773 (válaszként erre: 38. - Luciiika)
2014. dec. 6. 22:54
minek hülyíted, ha nem akarsz tőle semmit? gondolom nem azért tervezget meg éli bele magát a dolgokba, mert recepteket cserélsz vele. ha a hiúságodat akartad vele legyeztetni, legyen már benned annyi is, hogy befejezed vele a sehova se vezető társalgást
39. kisj (válaszként erre: 38. - Luciiika)
2014. dec. 6. 22:36
Talán legjobb lenne, ha nem találkoznátok szemtől szembe.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook