Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik a leghatásosabb, vény nélküli alleria elleni gyógyszer? fórum

Melyik a leghatásosabb, vény nélküli alleria elleni gyógyszer? (tudásbázis kérdés)


2011. máj. 22. 19:11

Az alábbi két hozzászólásomat a "Pollen allergai" c. fórumról másoltam át, azt is érdemes lenne az 20 hozzászólásával végigolvasni a tapasztalatok miatt


1."Nagyon tudom, min mégy keresztül! Volt olyan évem, amikor május 31-én a legnagyobb határidőm napján elkezdtem, és december közepe táján lett vége. A következő évben már nem vártam meg a szezont, már hamarabb elkezdtem a kúrát, ami Histaminum CH9, CH15

homeo golyócskákból és Calli teából állt. Következő tavasszal újra megcsináltam a kúrát. Ennek már 6 éve

és azóta én NEM VAGYOK pollen allergiás. A teát a Te esetedben, mivel már kissé késve vagy, ajánlatos lenne töményebb formában kezdeni, ami azt jelenti, hogy egy filter fél liter vízhez, ezt egy hétig iszod, utána 1 filter 1 liter vízhez egy hétre, majd 1 filter 1, 5 liter víz, aztán 1 filter 2 liter víz, ezek a napi adagok.

Ezt követően már Te magad is fogod tapasztalni, hogy lehet hígítani, ami lehet 1 filter, 3 liter víz. Ennek a teának meg van az a csodálatos tulajdonsága, hogy nem romlik, és hidegen a sima víztől alig eltérő az íze, tehát minden ízesítés nélkül iható. Melegen más, de akkor ízesítheted.

Ezt nem én találtam ki, nekem is ajánlották, és azóta is áldom magam, hogy megfogadtam a tanácsot."


2. "Az orrspray helyett van egy javaslatom:

egy illóolajos cseppentős üvegbe öntesz extra szűz oliva olajat, bele 10 csepp eukaliptusz olajat(kezdetnek ennyi, de majd meglátod, mennyi számodra az elviselhető, kellemes:én 20-nál járok)

Ezt összerázva a tenyeredbe cseppentesz 5 cseppet, és ezt felkened az orrjáratba. Ezt egy nap számtalanszor megteheted, no problem. Először hapci lesz, az kihozza, aminek ki kell jönni, ezután újra bekened. Én a táskámban is hordok egyet, hogy mindig nálam legyen, nagyon hatásos, mert segítségével hamarabb túl leszel a nehéz időszakon.

Ezt allergiamentes időszakban is érdemes használni, mert leköti az ártalmas, orron át beszippantott förmedvényeket. "


Jobbulást kívánok Minden tüsszögőnek!!!

2011. máj. 22. 18:49
kecsketej
2011. máj. 22. 18:15
allegra!
2011. máj. 22. 14:46
Szerintem a NUTRILITE Kálcium magnézium, teljesen természetes, és nagyon hatásos.
2011. máj. 6. 23:06
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. máj. 3. 08:47
nekem a claritine a legjobb, csak hihetetlenül letompulok tőle. nélküle viszont meghalok, szóval minden más alternatíva érdekel:)
2011. máj. 2. 22:26

Nekem 100 cseppet tettek a hátamra, ebből 86 dologra voltam allergiás kb. 8 éve. Az orvos ajánlotta, hogy kezdjem el tunningolni a szervezetemet, mert az allergia nem más, mint a szervezet ellenállóképességének csökkenése.

Dr Theis Echinacia cseppet kezdtem inni.

Most már alig érzem meg a parlagfűves időszakot.

Próbáld ki - nekem bevált, nem drága kb. 1000 - 1500 egy üveggel.

Veszítenivalód nincs.

10. Lilimami (válaszként erre: 8. - Szilvamama)
2011. máj. 2. 20:11
Köszi, böngésztem a neten, és pont ezt vettem ma :)
9. Szilvamama (válaszként erre: 6. - Verga doro)
2011. máj. 2. 09:54
Nincs mit, de megkérdeztem apumat, azóta váltott, a Cetirizin olcsóbb és jobban bevált neki :)
8. Szilvamama (válaszként erre: 7. - Lilimami)
2011. máj. 2. 09:52

Apukám szedte allegiás asztmája van. Most egy másikat szed, Cetirizin:


[link]

7. Lilimami (válaszként erre: 5. - Szilvamama)
2011. máj. 2. 05:24
Ez olyan eredetű allergiára is jó, ami viszketéssel jár?
2011. máj. 1. 21:10
Köszönöm! :)
2011. máj. 1. 20:56
Lorano. Olcsó és jó!
2011. máj. 1. 20:17
köszi! akkor azzal próbálkozom majd inkább :)
2011. máj. 1. 20:12
igen...nekünk nem vált be...claritin akut vált be ezek közül...
2011. máj. 1. 20:07
Próbálta már valaki az allegrát pl?
2011. máj. 1. 20:06
Melyik a leghatásosabb, vény nélküli alleria elleni gyógyszer?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook