Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Melyek azok az otthon végezhető erősítő gyakorlatok, amelyek rendszeres elvégzésével egy hónapon belül a legjobb fizikai erőnlét érhető el? fórum

Melyek azok az otthon végezhető erősítő gyakorlatok, amelyek rendszeres elvégzésével egy hónapon belül a legjobb fizikai erőnlét érhető el? (beszélgetős fórum)


1 2
8. 6b006fc769 (válaszként erre: 3. - Csirivirir)
2012. febr. 27. 13:59

mert lány vagy:) én sem bírtam soha. komoly súlyokkal kellene hosszú hónapokig edzeni hozzá.

igazából azokat a gyakorlatokat kellene csinálnod, amik a felvételin lesznek, futás, felülés, fekvőtámasz, fekvenyomás, meg amiket ír a tájékoztató.

7. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Csirivirir)
2012. febr. 27. 13:59

Tatarek Rezsőt próbáld ki, meg Czanik Balázs capoeira aerobicja is kalssz, az elég kardiós is és állóképességnövelő:)

Ha edzőterembe nem is jutsz el, sztem menj el futni , ha van bicajod bicajozni-jó sokat ill. úszni.

Sok sikert a felvételidhez!

6. Spiritus (válaszként erre: 5. - Laurka85)
2012. febr. 27. 13:59
Miért várjon vele edzés után fél órát????
2012. febr. 27. 13:57
Figyelj nagyon az étkezésre is. Sok fehérjét egyél, illetve izomnöveléshez edzés előtt másfél-2 órával egyél és edzés után is mondjuk egy fél órával.
2012. febr. 27. 13:54

Szia!

Gratulálok!

A súlyzós edzést próbáltad már? Esetleg gumikötéllel erősíteni a kart? Nekem most ezzel erősítjük.

2012. febr. 27. 13:51

A karom van a legrosszabb állapotban, elég gyengécske, hiába a sok fekvőtámasz.


Pl: nem megy a hajlított karú függés, nem bírom magam megtartani, miért?

2012. febr. 27. 13:50
Futni járok, naponta csinálok fekvőtámaszokat, de nem érzem, hogy fejlődtem volna. :(
2012. febr. 27. 13:49

Egy hónapom van arra, hogy a lehető legjobb formába kerüljek az erőnlétem tekintetében. Kar-láb-has egyaránt fontos, tehát javítani akarom az erőnlétemet, a fizikai állóképességemet.


Segítenétek, hogy amennyiben nem áll sajnos módomban, hogy edzőterembe járjak (anyagiak), akkor otthon ezt hogyan érhetem el?


Jöhet tapasztalat, videó, bármi, ami hasznos. De kérlek, csak olyan adjon választ, aki tisztában van azzal, hogy miről beszél, nem hasra ütés szerűen írja be!


Hogy miért 1 hónap? Honvédség, felvételi.


Amiben jónak kell lennem:


-futás, fekvőtámasz, fekvenyomás.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook