Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Futás mellé milyen otthon végezhető gyakorlatokat ajánlotok fogyáshoz? fórum

Futás mellé milyen otthon végezhető gyakorlatokat ajánlotok fogyáshoz? (beszélgetős fórum)


12. mese habbal (válaszként erre: 10. - Bd55e3f068)
2012. ápr. 22. 21:48
szó szerint nincs is, de alakformálás azért mégiscsak létezik.. mivel helyileg tudod az izmokat jobban vagy kevésbé fejleszteni, és azért az számít a formában...
11. Krisz 18 (válaszként erre: 8. - Ági0603)
2012. ápr. 18. 15:26

Igen, amennyire tudom, bár a pilatesről inkább még csak hallottam, de az is a mélyizmokat tornáztatja, szóval valószínű.

Nekem a futástól-úszástól-aerobictól összesen nem formálódott annyit a testem, mint a callanetics néhány órától.

nem is hittem volna, ha nem magamon látom.

(ÉPP IDEJE LENE ÚJRA HOZZÁKEZDENI, MOST NAGYOBB SZÜKSÉGEM VAN RÁ, MINT VALAHA. :))

nEKED SOK SIKERT!

10. bd55e3f068 (válaszként erre: 9. - Mese habbal)
2012. ápr. 18. 14:09
Legjobb tudomásom szerint helyi fogyás nincs.
9. mese habbal (válaszként erre: 6. - Bd55e3f068)
2012. ápr. 18. 13:53

persze ez is egyfajta szemlélet.. de én meg azért csinálom így, mert a futás nagyjából bemelegíti ezeket a nagy izmokat, elvileg csak 40 perc után kezdődik el au igazi zsírégetés.. így ha futás után még combozok, meg fenekezek, akkor azért az hatékony zsírégetésre ezeken a területeken.. :)


meg ugye kinek mia célja.. én pont erről a két helyről szeretnék "fogyni", így ott szálkásítok amennyit csak tudok...

persze ha több időm lenne, akkor a többi izomra is sokkal több időt szánnék, amiket a futás nem mozgat meg, de sajna nekem pl nincs rá időm...

8. Ági0603 (válaszként erre: 5. - Krisz 18)
2012. ápr. 18. 10:17
Köszönöm:)Ez a pilateshez hasonló dolog ugye?
7. Ági0603 (válaszként erre: 4. - Mese habbal)
2012. ápr. 18. 10:16
Az estéim rovására megy de úgy döntöttem megéri a fáradozást:)
6. bd55e3f068 (válaszként erre: 2. - Mese habbal)
2012. ápr. 17. 22:51

Szerintem futás után már a comb, fenék edzés már nem kell, hanem pont azok, amik kimaradtak. A felsőtest.


Youtube-on könnyű keresgélni, mert bele lehet tekerni, vagy ezer plusz még egy ezres variáció, lehet választani mi szimpatikusabb.


Futás után ezekből ha időre megy, akkor kb. fél óra.

2012. ápr. 17. 22:46

szerintem a futás mellé, aminek nem lehet eléggé dicsérni a mindenféle pozitív hatását, a legpraktikusabb valamilyen mélyizomtorna, pl. Callanetics.

Így az állóképességed is OK, a dolog aerob része is OK, és a feszesség is OK.

Tapasztalatom szrt , nálam legalább is így volt, a futás + egyszerű aerobic nem adott ki látványra olyan eredményt (hosszú idő után sem), mint a callanetics már meglepően rövid idő után.

4. mese habbal (válaszként erre: 3. - Ági0603)
2012. ápr. 17. 21:03

szerintem fél óra futás után fél óra ezekből, az elég... boldog ember lehetsz, ha van erre időd hetente több alkalommal :DDDD


amúgy én is kb ezt csinálom, heti 4-5-ször, de csak 25 perc futás és 20-25 perc torna fér bele, így is mindig rohannom kell sajnos...

3. Ági0603 (válaszként erre: 2. - Mese habbal)
2012. ápr. 17. 20:49
köszönöm.:)fél óra elég ezekből a gyakorlatokból?
2012. ápr. 17. 20:43

szerintem futás után közvetlenül, amikor be vagy már melegedve érdemes csinálni hasizomgyakorlatokat, combizmot, feneket, hátat, kart... vagy ha magadtól nem tudsz ilyeneket, akkor egy ilyen fél órás tornás videót, amin mindenből van egy kicsi... nem ismerem ezeket, hoyg melyik milyen, de van sokféle, Rubint Réka meg társai :P a végén pedig nyújtás... utóbbi nagyon fontos!!!!

szerintem a futás önmagában is a leghasznosabb, és leghatékonyabb módszer, fél óra mondjuk kell hogy legyen azért... utána jó, ha mindent átmozgatsz, de hangsúlyozni lehet azokat a területeket, amikről inkább fogyni szeretnél, pl hasizom, ha onnan...

2012. ápr. 17. 20:36
Formába szeretnék lendülni ezért futni kezdtem, napi 2 és fél km-nél még nem megy több de remélem lesz ez még jobb is:).A kérdésem az lenne,h milyen mozgásformát ajánlanátok mellé, amit ugyanacsak naponta tudok végezni és eléri a kellő hatást, hogy fogyjak.:)Jah és persze h hány perc naponta?Előre is hálásan köszönöm.:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook