Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellkasi fájdalom, ha kihúzom magam - mi lehet az oka? fórum

Mellkasi fájdalom, ha kihúzom magam - mi lehet az oka? (tudásbázis kérdés)


8. mark0193 (válaszként erre: 1. - Norma2)
2019. ápr. 25. 00:30
Szia nekem is hasonlo tunetem van meglett az oka azota illetve a miertje ? vagy gyogyulasa koszi
2017. ápr. 20. 10:17

Van olyan, hogy bordaközi izomgyulladás.

Mindenképp háziorvoshoz mennék vele első körben.

2017. ápr. 13. 16:39

Nem tudom halljátok, ha emelek akkor is érzem most. (eddig nem éreztem így). Ha kézzel megnyomom a mellkasom, akkor is érzem hogy nem okés "fájdalom van".

Olyan mintha meg lennék fázva és fájna a mellkasom.

2017. ápr. 13. 09:57
Koszonom.
4. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Norma2)
2017. ápr. 13. 06:24
Szerintem is gerincprobléma. Gerinctorna és hátizom erősítő gyakorlatok segíthetnek. Különben az idővel és sok görnyedéssel egyre rosszabb lesz.
2017. ápr. 13. 06:17

Rossz tartás.

Én pont ezt érzem, ha nem húzom ki magam, csak nekem a hátam is fáj olyankor.


Gondolom annyira megszokta a tested ezt a görnyedt rossz tartást, hogy a helyes tartás már fájdalmas.


Tornáznod kellene! És figyelni a helyes testtartásra.

2. Adry1985 (válaszként erre: 1. - Norma2)
2017. ápr. 13. 06:01

Gerincprobléma.

Ha csak mozgásra jön elő a mellkasi nyomás, akkor mindenképp jót tesz egy kis masszíroztatás vagy gyógytorna. Ülőmunkát végzőknél a leggyakoribb azoknak a csigolyáknak a "beállása" vagy kopása.

2017. ápr. 12. 23:19

Sziasztok


Egy fura tünetem van, ami már igazándiból jelen van évek óta, nevezetesen ha kihúzom magam, hátra szorítom a 2 vállam a mellkasom pedig középen kidülesztem akkor középen fáj a csont, vagy a tüdő vagy nem tudom megmondani mi pontosan. De nem is fájdalomként tudnám leírni, hanem ilyen mintha erősen megnyomná ott valaki és érzem hogy "fáj". Kicsit olyasmi mint mikor megfázol és érzed hogy kicsit fáj a mellkasod. Egyéb tünetem nincs. De érdekesnek tartom, és nem is természetes szerintem. mit gondoltok?

Lehet a mozgás hiány?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook