Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellizom fájdalom fórum

Mellizom fájdalom (beszélgetős fórum)


márc. 2. 02:12
tornat ajanlanam en is,mert nagyon sok betegsegen segit!
3. mamu66 (válaszként erre: 2. - Jooeva)
febr. 24. 10:28
Nagyon szépen köszönöm! Akkor jól gondoltam a tornát, csak nem mertem csinálni, nehogy többet ártsak. Köszönöm a tippet is! :)
febr. 24. 08:43

Első körben háziorvos vagy traumatológia/reumatológia.

Házi módszerek, amik nekem segítettek.

Izomlazító krémek, sportkrémek, itt nem írok konkrét márkát, mert aztán törlik a hsz-t. Mydeton tabletta izomlazító, de csak vényre kapható.

Nyújtógyakorlatok, amiket óvatosan/fokozatosan csinálsz.

Állj fal mellé és feszítsd a falnak a vállaidat, lehet, hogy elsőre nem megy még. Aztán a bal kezeddel óvatosan átnyúlsz a jobb füledhez és igyekszel a könyöködet szintén a falhoz közelíteni. Aztán ezt a másik oldalra is, azaz jobb kézzel a bal füledhez. Naponta többször próbáld meg és egyre jobb lesz. Földre lefekszel és füleid mellé teszed a karjaid, nyújtózkodsz.

Jobbulást.

febr. 24. 07:01
Sziasztok! Egy baleset miatt Két hétig mankóztam és megfájdult a hónom alatt és a mellizmom. Már egy hete letettem a mankót, de a fájdalom nem csillapodik. Aludni sem tudok a fájdalom miatt. Már tornáztattam ,de nem tudom ,hogy milyen gyakorlatok lennének jók, ha egyáltalán jó a torna rá. Vagy kenegessem valami krémmel? Van valakinek tapasztalata ez ügyben és megosztaná velem? Köszönöm előre is a segítséget.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook