Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mei tai kötés fórum

Mei tai kötés (beszélgetős fórum)


2013. szept. 19. 08:05
Ajánlom az International Babywearing Week október elején, keress rá, hogy a településeden hol vannak rendezvények, ilyenkor szakemberek vannak, ki lehet próbálni, s olcsóbban venni is egyes helyeken
2013. szept. 18. 21:09
a youtube-on sok vidó van ahol a kendő és mei tai használatát mutatják be, én is onnan lestem el a kendőzést, nem fizettem különóráért.
2013. szept. 18. 13:39
Újszülöttnek egyértelműen a szövött/rugalmas kendő a legideálisabb
2013. szept. 18. 12:50
:) koszi a tanacsokat! Kisfiamat a kendoben fel tudtam kotni bolcso tartasban is 3. Honapig. Ez a gremese fele hordozo mennyire kenyelmes? Ha tenyleg ezt ajanjatok inkabb, akkor megkerem az otthoniakat hogy szerezzenek be nekunk egy olyat (Angliaban elunk, es itt sajnos nagyon sok hamisitvanyt arulnak de ahogy elneztem a meitai.hu-n ez eleg biztonsagosnak tunik). :)
4. Nikk_1982 (válaszként erre: 1. - Ani_Ati)
2013. szept. 18. 12:33

Csatosba ne tedd még egy darabig, inkább csak ha már jól tartja a fejét/felsőtestét. Van olyan vélemény, ami szerint akkor érett a pici a csatosra ha már ülni tud.

Mei tai lelógó részére köss egy plusz masnit, máris nem lóg annyira.

2013. szept. 18. 11:10
nekem is csak kendőnél volt nagyobb lelógó rész, mt-nál az a kevés 15 centinyi nem zavart soha, meg ha lelógna is, nem olyan vastag, mint a kendőből ami lóg, akár csokorra lehet kötni
2. youlcsi (válaszként erre: 1. - Ani_Ati)
2013. szept. 18. 10:15

mt és csatos is legkorábban 3 hós kortól ajánlott, de legalább a fejét teljesen stabilan, önállóan is tartsa a baba, akkortól.


amúgy nekem (gremesém van) kb 10-15 cm marad a szárakból megkötés után, így nem lóg semerre.

2013. szept. 18. 10:12
Most keszulok mei tai hordozot venni es azon tunodom hogy ti hova dugjatok azt a rest ami a megkotes utan csak log? Elso babammal csak sima hordozokendot hasznaltam es nagyon zavart a lelogo resz. Meg 4 het van a kisteso erkezeseig es szeretnem lecserelni a kendot mei tai-ra. Vagy a masik lehetoseg az egy mei tai hordozo de nem kotni kell, hanem csatolni. Szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook