Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Olyan FÉRFIAKAT keresek, akik szerelmi kötéssel, mágiával sikeresen visszahozták életükbe azt a nőt aki elhagyta őket? fórum

Olyan FÉRFIAKAT keresek, akik szerelmi kötéssel, mágiával sikeresen visszahozták életükbe azt a nőt aki elhagyta őket? (beszélgetős fórum)


1 2 3
77. MAVAti
2015. ápr. 14. 11:12
Baszus! Most vagy mindenik sáros és/vagy mindenki csalódott és pofára esett.. Sajnos persze!
2015. márc. 30. 13:30
na ujjabban senki sem ír ide hmm ? ez borzassztó...
75. szomatikus marker (válaszként erre: 18. - C6973617d3)
2013. júl. 10. 09:34
Hihi, ez a lényege nem tudhatjuk ,de addig is elfoglalta magát:)))
74. szomatikus marker (válaszként erre: 73. - Zszszszs)
2013. júl. 10. 09:13
Talán tanítani akar a sors vele:)))Van különbség a döntés és a választás között :)))Egyik érzés a másik nem :))
2013. júl. 10. 09:07
Az tuti, hogy olyan feladatunk nincs, hogy olyan személyt akaratán kívül magunkhoz láncoljunk, aki nem kíván velünk élni.
72. szomatikus marker (válaszként erre: 71. - Zszszszs)
2013. júl. 10. 08:47
Te most abban hiszel,hogy nincsen feladatunk senkivel?:))
2013. júl. 10. 08:40

Nem volt időm végigolvasni a hozzászólásokat, de a legfontosabb spirituális alapelv: ne tégy mással olyat, amit nem szeretnél, hogy veled tegyenek, csak olyat, aminek örülnél, ha veled tennék. Te örülnél, ha akaratod ellenére hozzákötöznének valami előző partneredhez? Tudni kell, hogy ez igen, működik, de a fekete mágia körébe tartozik, sajnos, biztos találsz olyan "mágust", aki ezt jó pénzért megteszi neked. Viszont ha idővel rájössz, hogy mégsem ő az igazi neked, akkor már te se tudsz szabadulni tőle, ezek a dolgok nem úgy működnek, hogy megkötjük, aztán ha megunjuk feloldjuk stb. Viszont nagy valószínűséggel sose lesz jó a kapcsolatotok, mert ha nem is tudatosan, de mindig benne lesz a párodban az az érzés, hogy ő nem akar veled lenni.

Ja, és persze a másik spirituális alapelv: a karma törvénye. Ha te ezt most megteszed ezzel a nővel, ugyanezt neked is meg kell tapasztalnod, ezért valahol, valamikor (talán egy következő életed során) veled is megteszi majd ugyanezt valaki, talán pont ő.

70. Krisz42 (válaszként erre: 65. - Adb76203b8)
2013. júl. 9. 16:10
Ha nem kíváncsi a véleményünkre,akkor nem ír ide.Vannak dolgok,amik akkor se helyesek,ha tudjuk az omokat.De ha ennyire érdekel,h milyen ember,akkor láthattad volna,h régebbi hozzászólásai mennyire egy egoista,a nőket ösztönlényeknek titulâlò,nagyon beteges nézeteket valló lett volna az eredmény.
69. uzala
2013. júl. 9. 15:14
Elég gáz egy ilyen témával előjönni, hacsak nem egy kis kedvcsináló. Mivel a topik címe fölött négy szerelni téma linkje is beállt. Köztük olyan épületes is mint: Szerelmi jóslás, Szerelmi kötés. Pár napja véletlenül odakattintottam az egyik kereskedelmi TV Asztro Világ c. arcpirítóan gagyi műsorára, ahol pár primitív kis szélhámos óriás arccal osztotta az észt. Az egyik link a címsor felett itt is valami ilyen debil felületre visz. Nekem lesülne a bőr a pofámról csoró, kis egyszerű és valószínű kilátástalan sorsú embereket nyilvánosság előtt lehúzni.
68. Lara1984 (válaszként erre: 1. - 7781d98fc9)
2013. júl. 9. 02:47
A sötét középkor jut eszembe az efféle babonás marhaságokról - és a sötét agy.
2013. júl. 4. 15:45
Bakker és törölte magát? aaaaaaaaa, pedig kíváncsi lettem volna rá mit tud írni :-) fenébe, így már nem is érdekes a fórum :-D
66. Tavirózsa :) (válaszként erre: 65. - Adb76203b8)
2013. júl. 4. 14:32

Ezzel az erővel akár lehetnél a párja is, tökre összeillettek. :)

"Nem hordom más cipőjét!" - ettől már a falra mászok.

Véleményem azért csak lehet.

Ha annyira kíváncsi lett volna a véleményekre a drága akkor nem törölteti magát, hanem ideáll férfi módjára és elmeséli, hogy miért is gondolja ezt a dolgot helyesnek.

Szerintem.

65. adb76203b8 (válaszként erre: 64. - Tavirózsa :))
2013. júl. 4. 14:13

Nem ismerem sem a helyzetet, sem a történetet. Talán helyes, talán nem. Az viszont szerintem semmiképpen nem helyes, hogy feldob egy témát, és ahelyett, hogy választ kapna, vagy nem kapna, idejöttök és szétoffoljátok a topikját.


Megjegyzem, nálam nincs olyan, hogy helyes-e (ráadásul, ha férfi). Egy cselekvést nemtől függetlenül tartok helyesnek vagy helytelennek, bár ritkán ítélek, mert nem hordom a másik cipőjét.

64. Tavirózsa :) (válaszként erre: 63. - Adb76203b8)
2013. júl. 4. 13:43
Teljesen mindegy, hogy létezik vagy sem. Szerinted helyes dolog, még a puszta gondolat is, hogy valaki (ráadásul egy férfi :S) így akarjon valakit maga mellett tudni!??
2013. júl. 4. 13:39

Nem csak életem két legborzalmasabb tragédiáját éreztem meg előre, de azok legfontosabb paramétereit is olyan pontossággal, hogy ha feltennénk, hogy csak a véletlen működik, és én csak "találgattam", kevesebb, mint fél százalék esélyem lett volna ilyen pontosságú találatra... Az egyik legracionálisabb barátom, amikor családtagja kórházba került, mondta: "Tudtam, hogy nem lesz komolya baj. Az ember ezt érzi bent."


Nekem mindez azt jelenti, hogy vannak olyan információáramlások, hatások, amiket ma még nem ismerünk... És ha megérezni tudunk,akkor akár hatni is lehet. Szóval akár szerelmi kötés is létezhet. Nem azt mondom, hogy létezik, mert én még nem találkoztam vele. De létezhet.

62. 17aadc1082 (válaszként erre: 61. - Tavirózsa :))
2013. júl. 4. 13:13
Simán az :)
61. Tavirózsa :) (válaszként erre: 60. - 17aadc1082)
2013. júl. 4. 13:05

Mondhatnánk azt is, hogy hisztis pi-csa??? :)

Bár még az sem, mert ők legalább rinyálnak valamit mielőtt eltűnnek a semmiben. :)

60. 17aadc1082 (válaszként erre: 59. - Tavirózsa :))
2013. júl. 4. 13:03
ajaj :D ó be sajnálatos dolog a virtuális öngyi :D
59. Tavirózsa :) (válaszként erre: 58. - 17aadc1082)
2013. júl. 4. 13:00

Hát igen, elvileg! :)

De egyébként meg láttunk már csodát. :)

Amúgy is lényegtelen, mert már törölte magát.

Szegény biztosan sír. :P

Olyan gonoszak vagyunk. :D

58. 17aadc1082 (válaszként erre: 57. - Tavirózsa :))
2013. júl. 4. 12:44
Hát, elvileg farka van. Az a külső nemi jelleg, a hímneműekre jellemző :D :D
57. Tavirózsa :) (válaszként erre: 46. - 17aadc1082)
2013. júl. 4. 12:34
Én még hímneműnek sem nagyon. :)
56. adfa0d8bdb (válaszként erre: 54. - Aa84065182)
2013. júl. 4. 12:23

Aki így gondolkodik, az meg is érdemli hogy ez a láncolás a visszájára süljön el és saját magát láncolja hozzá az "egyoldalú szerelem a másik iránt" tudathoz!

Aki egy másik embert (akit állítólag szeret) képes lenne szenvedésre ítélni, az megérdemli hogy ő maga szenvedjen és vergődjön, fizesse csak a drága szerelemi kötéseket, jósokat!


Egyszerűbb megkérdezni a másikat face to face arról, hogy mit gondol a kapcsolat kimeneteléről, mit érez - ráadásul az ingyen van! ;)

2013. júl. 3. 18:39
vudu-klub van alakuloban? :)
2013. júl. 3. 18:20
Ez annyira szánalmas... voltaképpen a topikindító összes eddig hozzászólása az. Szegény, valami zavar van a fejében. 9 jós szerelmi kötése, aztán fel van háborodva, hogy abból 6 hazudott. Bakker miért mi mást csinálnak még a jósok?! Pénzért hazudnak, hol ezt, hol azt. Meg azért ha nekem ilyesmi eszembe jutna valaha (tegyük fel, hogy hiszek ilyesmiben), akkor valszeg leülnék egy csendes sarokba és elgondolkodnék azon, hogy mi a lópikuláért akarok magamhoz láncolni egy olyan embert, aki határozottan NEM AKAR velem lenni? Ez szerelem, hogy boldogtalanná tenném a másikat, csak az enyém legyen? Hát a nagy lószart, ez csak önző seggfejkedés, meg a saját orrunknál tovább nem látás tipikus esete. Amikor elfelejted, hogy a másik nem a tulajdonod, hanem egy saját akarattal rendelkező ember. És te ezt pont telibe, magasról, csak a saját érdekeid számítanak, másé nem. Hát ilyen férfi nekem akkor se kéne, ha utánam hajítanák.
2013. júl. 3. 16:11

Lehet kamu fórum...valaki bedobta, mi meg ráharaptunk a csalira:)))

Vannak ilyenek néha:))

52. 17aadc1082 (válaszként erre: 51. - Pasionella)
2013. júl. 3. 15:57
sztem semmit :)
51. Pasionella (válaszként erre: 50. - 17aadc1082)
2013. júl. 3. 15:49
Én kíváncsian várom mi okosságot fog írni :-D
50. 17aadc1082 (válaszként erre: 49. - Pasionella)
2013. júl. 3. 15:46
és? :) ki nem sz@rja le? :D
49. Pasionella (válaszként erre: 48. - 17aadc1082)
2013. júl. 3. 15:46

De ezen fel lesz háborodva...

Látod, írni sem mer, sőt...már tuti szórja ránk a rontásokat :-D

48. 17aadc1082 (válaszként erre: 47. - Pasionella)
2013. júl. 3. 15:41
Én még a büdös életben nem találkoztam férfivel, aki hitt az effajta baromságokban. Nem mellesleg, ez egy női fórum, tehát statisztikailag is kb nulla az esélye, hogy itt talál ilyen pasit :D
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook