Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méh eltávolítás fórum

Méh eltávolítás (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 16. 11:39
Sziasztok Én még uj vagyok itt .. nagyon örülök hogy meg találtalak titeket itt.. sok mindent tudtam meg .. ami érdekelt! Nekem olyan problémám van hogy egy nagyobb cysztát találtak a kis medencében a bal oldalon. Nagyon félek .. :( mert már majd nem kétt hónapja szaladgálzunk orvosról orvosra .. de már Hála Istenek már holnap be fekszem és szerdán lessz a mütét .. és nem tudom mire számitsak .. még soha nem volt mütétem 22 éves vagyok!!és aszt sem tudom meddig kell ben lennem Létszi ha tudjátok hogy mi vár rám .. Irjatok Köszönöm !! :(
2011. jún. 27. 18:35
2011. jún. 27. 18:32
Sajnálom, hogy ilyen problémád van, de ne félj a műtéttől. Említesz csövet, nekem nem volt. Tőlem idősebb emberek már pár nap után lent lófráltak a parkban. Szorítok neked, és mielőbbi jobbulást kívánok.
2011. jún. 27. 16:59

Sziasztok

Engem július 11-én műtenek és nagyon félek. Van egy 7.5 és egy 4.5 ös miómám és a méhem akkora mint egy négy hónapos terhesé, ezért kell kivenni a méhem. Nem tudok igazán még semmit a dologról, vagyis körülnéztem és azt kb.tudom mit, de hogy mi lesz utána, meddig van bent cső, mikor lehet felkelni és mi várható a következő napokban.... egyeltalán bármi ami eszetekbe jut. Aki túl van rajta írna nekem valami bíztatót vagy legalább is hogy mire is számíthatok ?:)

Köszönöm

7. bnedora (válaszként erre: 5. - 9d963a0f5d)
2010. ápr. 17. 22:28
Engem vágtak, igaz a helye alig látszik, de az én orovosom nem ott vágta ahol szerintem kellett volna, és egy eret is elvágott, amit égetni kellett. Ennek a helye még most is érzékeny, és maga a hasizom is szokott fájni. Ha már szabják az embert, az már nem az igazi, így én a hüvelyit ajánlanám.
2010. ápr. 17. 22:20

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait?

Nézzetek utána ezen a címen.

Nekem egy hónapja csinálták hüvelyen keresztül.Sokkal gyorsabban gyógyulunk,mint akit hasán vágtak.Persze ez lehet orvosfüggő is.Én a mohácsi kórházat ajánlom-nem vagyok mohácsi,nem is tartozok oda-fantasztikus elhívatott nővérekkel és orvosokkal.

5. 9d963a0f5d (válaszként erre: 2. - Bnedora)
2010. ápr. 17. 22:18
Akkor melyiket is? Mi történt? Hasznos megosztani a tapasztalatokat,másként nagyon kiszolgáltatottak vagyunk az e.ü. gépezetben.
2010. ápr. 17. 22:18
Szerintem ez a legmodernebb módszer a méheltávolításra, és asszem itthon még kevés helyen csinálják. De én is nemsokára előtte leszek, és olyan helyet fogok keresni, ahol csinálják hüvelyen keresztül.
2010. ápr. 17. 22:09

Egy ismerősömnek nemrég vették ki. Neki a hasán keresztül egy pici vágással, már nem is nagyon látni. A bugyivonal alatt.

A hüvelyen keresztül? Rosszul hangzik..

2010. ápr. 17. 22:07
Én is azt ajánlanám. Én buta voltam, hogy nem azt választottam.
2010. ápr. 17. 22:05
Munkatársam felesége 48-éves,hüvelyi méheltávolításra akarják rábeszélni,hogy az a jó.Nekem más a véleményem.Szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook