Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megvan a teljes fogsorod? Vállalnád az implantációt? fórum

Megvan a teljes fogsorod? Vállalnád az implantációt? (tudásbázis kérdés)

2012. aug. 22. 09:53
Megvan,vigyázok rá akár a hímes tojásra.
2012. aug. 22. 03:06
Jövő évben meg akarom csináltatni. Szinte minden fogorvos azt mondta, hogy a siker titka a doki gyakorlatán és az alapanyagok minőségén múlik. Ha mindez megvan akkor a páciens érzékenysége a beültetésre lesz kérdéses. Egy ismerősöm egyben megcsináltatta az alsót és a felsőt is. Első körben 1 hónapig szenvedett vele, de úgy, hogy rágni is alig bírt. Visszament valamit kicseréltek és működik. Gyönyörű fehér fogai vannak. Ő nem bánta meg. Hát igen. A szépségért meg kell szenvedni!!!
2012. aug. 20. 17:32
Megvan és nem vállalnék,mert eddig kizárólag rosszat hallottam róla.
2012. aug. 20. 16:53
én vállalnám az implantációt, ha megengedhetném magamnak. amennyi bajom van a fogaimmal, néha már ott tartok hogy mehetne mind egy olyan fogsorért ami 4 implantátumon alapul. de ez egyelőre csak álom. egyébként egy híján megvan mind, még a 7 tagú hidam is a sajátom, kifizettem. :)
2012. aug. 20. 16:50
Nem teljes a fogsorom, de túlzás lenne implantátumon gondolkodnom. :) Ha szükség lenne rá, szívesen vállalnám, de anyagilag biztosan nem férne bele. :/
2012. aug. 20. 16:47
Hátsó 3 fogamat el kellett távolítani /6-7-8/ mert a korona alatt begyulladt, így az előtte lévő 2 pótlást is. Implantátumot javasolt a doki. Nagyon félek a beavatkozástól, a pénztárcámról nem is beszélve, nem lenne olcsó mulatság.
2012. aug. 20. 16:45
Én boldogan vállalnám, csak nem telik rá. Elég hiányos a fogsorom, és rágni sem tudok rendesen.
2012. aug. 20. 16:43
Megvan a teljes fogsorod? Vállalnád az implantációt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook