Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen következményei lehetnek a mell implantációnak? fórum

Milyen következményei lehetnek a mell implantációnak? (tudásbázis kérdés)


2010. febr. 6. 16:36
Minden operacio rizikoval jar , meg a legegyszerubb is ! De , ha ezt vallalod es szem elött tartod miert ,ne ?
15. supin
2008. máj. 5. 11:31
Már nem egy ismerősöm járt igy .Inkább viselték volna a lógó mellet,de utólag ezt már nem lehet visszaállítani.Sajnos!! Nem minden a külső. Van akinek a belső érték jobban számit.
14. klara70 (válaszként erre: 13. - Supin)
2008. máj. 5. 00:07

Miért? Miért alakulna ki könnyebben a rák? A "rák" mint ilyen sok minden lehet és mégtöbb dologtól alakulhat ki....miét lenne valószínűbb?

Sok egyébb szövödmény valós veszély...de a rák?

Tény nehezebb az esetleges mellrákot diagnosztizálni pl. egy egyszerű áttapintással....egy valóban így van de aki vállalja a műtétet az vállalja azt is hogy legfeljebb több kört fut és egyébb diagnosztikai eljárásokat is igénybevesz!

Ha megkérdeznék hogy így éljek vagy az előző semmi és az is lógó cicijeimmel de 5 évvel többet akkor ia emellett döntöttem volna, mert így nőnek éreztem magam szépnek és csinosnak....és nem várom el hogy mindenki megértse!

13. supin
2008. máj. 4. 09:19
A későbbiekben azért okozhat problémát. Könnyebben kialakul a rák is.
2008. máj. 3. 22:42

A veszélyek ellenére vállaltam a műtétet.Nem bántam meg,ma is így tennék.Nagyon jól érzem magam a bőrömben.Kár hogy nem a természettől kaptam a szép ciciket,hanem a plasztikai sebésztől.

Igen,tényleg lehet szövődménye a műtétnek,ezzel tisztában kell lennie mindenkinek aki erre szánja el magát.

DE AKKOR IS MEGÉRTE!

11. 9778ca1817 (válaszként erre: 2. - Hoxa)
2008. máj. 3. 16:55

Ez egész jól hangzik.

Azt hiszem döntöttem.

Minimum fél lityis implantátum alatt szóba se állok egy plasztikai sebésszel se!!!

2008. máj. 3. 16:52
Hát nem tudom?? Talán az, hogy utólag rájövök, hogy nem a megfelelő cm3-t rakattam be??:P
9. klara70 (válaszként erre: 7. - Cskata)
2008. máj. 3. 16:47

Ez nem igaz, én adhattam vért.....és hogy ne lehetnék szervdonor? Ugyan miért ne? A mellemet nem ültetnék át, csak a szívemet, tüdőmet stb. azoknak mi baja lehetne....gondolj már bele, totál logikátlan, meg tudnád adni ennek a cikknek az elérhetőségét?

Másrészt éltemben szeretnék hasznos és boldog lenni nem halálom után...

8. klara70 (válaszként erre: 3. - 1a50c86bb0)
2008. máj. 3. 16:44

Ha elmész egy konzultációra ott mindenről beszélnek neked....a tokképződés nem igen gyakori de előfordulhat, éppen úgy mint sok egyéb szövődmény, ami akkor lehetséges ha műtik az embert....különössen ha egy idegen testet is elhelyeznek benne.

Nem hiszem hogy bárki homokba dugná a fejét mert műtét előtt mindenről beszámolnak neki, tehát ha nem akarja is tudni fogja hogy mit várhat.....

Inkább csak mindenkinek elege van abból hogy magyarázkodjon, ez magán ügy senkit nem kényszerítenek rá. Én még nem hallottam olyat hogy valaki megműtette magát aztán azokat pocskondiázta volna akik erre nem vállakoznak....fordítva viszon igen gyakori.

Mire egy értelmes nő eljut odáig hogy ebből az okból kés alá feküdjön alapossan körbejárja a témát és dönt, nem kell megkérdőjelezni az ő döntése....

Nem igaz hogy a férfiak nem szeretik a férjem imádja a többi meg csak legelteti a szemét...és még senkinek nem jutott az eszébe hogy nem eredeti...

Lehet felhozni tudományos írásokat és kutatásokat ellene és mellette egyaránt éppen úgy, nem hiszem hogy most keresnem kellenne meg bizonygatnom a magam igazát, mindenesetre tény hogy a nők nagy része nem csalódott ebbe a beavatkozásban és boldogabb teljesebb életet élhet...én mindenképp.

Nem ítélem el azokat sem akik nem vállakoznak rá de nem szabad elfelejteni mennyi veszély leselkedik ránk nap mint nap mennyi mindenbe lehet belehalni, akinek szilikon cicije van megszólják, a dohányos és túlsúlyos embereket kevésbé pedig ők tudatosan rombolják a testüket, de ciki szólni róla!

7. cskata (válaszként erre: 2. - Hoxa)
2007. máj. 14. 11:45

húú, de durva..!

nemrég olvastam valahol, hogy szervdonor sem lehet és vért sem adhat, akinek implantátuma van..

2007. febr. 22. 11:23
En a mutet utani kovetkezmenyek miatt nem merem valalni a beavatkozast.Bar eltudnam kepzelni...Hmmm...
2007. febr. 21. 23:21
hát szerintem szép de a férfiak 90%-a utálja a másik hogy aztmondják kényelmetlen,hason alvást felejcsd el.
4. 'szti (válaszként erre: 3. - 1a50c86bb0)
2007. jan. 24. 06:40
inkább a mellplasztikás fórumon beszélgetnek, nem?
2007. jan. 24. 02:18
Hogy ide milyen kevesen irnak!! Talan a nok szeretik homokba dugni a fejuket. :(
2. Hoxa
2006. máj. 13. 09:27
Szövődmény idegsérülés, savógyülem, gyulladás, tüdőembólia, zsírembólia stb. lehet. A műhiba a mellek elvesztésével is járhat. Kapszulaképződés gyakori, a szervezet ekkor kötőszövetes tokot képez az implantátum körül, majd ez a tok zsugorodik, a mell keménnyé, rugalmatlanná válik. Bármikor kialakulhat, műtéti eltávolítása is szükséges lehet. Néhány vélemény szerint a mellrák korai felismerésének is csökkenhet az esélye az implantátum miatt, ám ezt a rendszeres orvosi vizsgálat kivédheti.
2006. máj. 4. 12:48
Milyen következményei lehetnek a mell implantációnak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook