Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megváltozik? fórum

Megváltozik? (beszélgetős fórum)


1 2 3
4. Ildi (válaszként erre: 1. - Kisnyúltappancs)
2020. okt. 5. 10:08
Én benne vagyok a 100-ba.Kuka. Hazugsaggal inditott eleve. Megha elnezned neki akkor is ottmaradna a tuske.Az azert fura h 2. randi utan mar koltozes...talan ha varsz vele,nem igy jarsz. Megoldas ha kidobod,elegge kiabranditoak a tettei. Mit lehet ezekutan szeretni benne? Ez itt a kerdes.
3. Pasionella (válaszként erre: 1. - Kisnyúltappancs)
2020. okt. 5. 10:07

Pfff....

az hogy új életet akar még akár hihető is LEHETNE... ha nem menne máris félre. Most jöttetek össze, milyen szex nem elég hiszen a párok ilyenkor kamatyolnak a legtöbbet :-)

Egyértelműen kellett neki valaki akihez költözzön, akit kihasználjon! FUSS, most azonnal FUSS! Azaz dobd ki a pecódból sürgősen! Ezen gondolkodni sem kellene. Hány éves vagy egyébként?

2020. okt. 5. 10:01
Sok sikert a nagy büdös semmihez!
2020. okt. 5. 09:57

Kedves Fórumozók, nagyon nagy bajban vagyok, kérlek, ha tudtok vagy hasonló helyzetben már jártatok, segítsetek!

2 hónapja van egy párom. Nagyon rendes pasi, tényleg gondoskodó, szeretgető, nem tudnék róla semmi rosszat mondani.

Szinte a 2. randi óta együtt is élünk, mivel ő nem a környéken lakik, és a munkája ideköti, így volt a kényelmes, hozzám költözött.

Minden szababdidőnket együtt töltjük, munka után programok, hétvégén is mindig megyünk. Takarít, füvet nyír, bevásárol, tényleg álomszerű volt ez az egész.

Péntek este amikor elment zuhanyozni, felvillant a telefonja, és én odanéztem. A sors... egy nő írt neki az instán. Ahogy jött be a zuhanyozóból, egyből meglátta a telefont a kezemben, és megkérdezte, mit csinálok. Kiderült, hogy a nő az ország másik végén lakik, közel ahhoz a helyhez, ahol a párom szülei laknak, akikhez 2hetente hétvégén járt haza. Múlt héten találkoztak volna, nem a páromon múlt, hogy meghiúsult. Ráírtam a nőre, aki elmondta nekem, hogy egy intim társkeresőn írt rá 2 hete a párom, azóta beszélgettek "érintőleges , felületes dolgokról".

nagyon kiborultam persze, és elkezdtünk beszélgetni. Ő elmondta, hogy neki az a szex, amit tőlem kap nem elég, de nem tudta elmondani, és még sosem csinált ilyet, hogy félremenjen... szó szót követett, és most jött a neheze: elmesélte, hogy az autó, amivel jár hozzám nem a sajátja, céges... hogy nincs lakása, hazudott, hogy van (és kiadja azt), sajnos játékfüggő, mínusz 3 millió forint jelenleg a számlája, teljesen nulla az élete, de szeretne új életet. Nekem nem merte ezeket elmondani, mert tudta, hogy otthagyom egyből.

És én most nem tudom, mit tegyek. Azt mondja, ez az egész rádöbbentette, hogy nem akar elveszíteni.

Mit tennétek? Tudom, 100ból száz ember azt fogja mondani, hogy dobjam ki azonnal, persze, ez lenne a legegyszerűbb, de szeretem nagyon és próbálnék még valami megoldást keresni, ha van erre...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook