Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megtörve - család, háttér, szeretet nélkül.... Hogy lehet így élni? fórum

Megtörve - család, háttér, szeretet nélkül.... Hogy lehet így élni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
39. csutkamano (válaszként erre: 38. - <Mona>)
2011. szept. 25. 00:53
Beszéltél ezekről a dolgokról a pároddal? Ő hogy látja a kapcsolatotokat? Szerinte minden rendben van köztetek? Mikor voltatok házon kívül közös programon (vacsorázni/színházban)?
38. <Mona>
2011. szept. 25. 00:48

A paromat sem ertem amugy.Elottem nem nagyon mukodtek a kapcsolatai,vagy hat na,nem tudhatom nem voltam ott.Biztos volt erzelem meg nem tom.De en itt vagyok neki hatternek.O csak dolgozik,ha itthon van minden megvan neki.Kaja,tisztaruha.Nem vagyok egy hejde nagyszam,de szep az arcom,60 kilo vagyok,az se szetfojva,szepen oltozok,normalis a felfogasom az eletrol...Na ja ez csak altalanossag,gondolom sokan vagyunk ezzel igy,nem lehet egy semat rahuzni.Kinek mi jon be.De ot se ertem,minek van velem?Korabban kiirtam errol egy forumot,o sose feltekeny.Ez is milyen mar.A szex az meg ahogy esik ugy puffan(elnezest ha ez valakinek tul sok).En egy tulfutott vigyorgos aranyos csajszi voltam anno,de elfonnyadtam mint egy virag.Nagyon gaz!Mar azt sem tudom mit akarok.Raadasul en nagyon nehezen leszek szerelmes.Soha nem flortolok,azt se tudom,hogy kell.Megcsalni se csaltam meg meg senkit se,mert na,nem a masik miatt,magam miatt.Nem feren a po.amra.Megolne a buntudat.

Nekem az a nagy hibam,hogy ha valmi nem klappol,ha meginog a bizalom,akkor jartatom a szamat.Nyomozni nem szoktam abban bena vagyok,nem nekem talaltak ki.Meg naa,ne mar!

Ahh nem tom,total gaz:D

37. csutkamano (válaszként erre: 36. - <Mona>)
2011. szept. 25. 00:46
Nekem úgy tűnik, kezd megjönni az önbizalmad. Ez jó jel. Hinned kell magadban, és biztosan sikerül tovább lépned. Ne arra gondolj, hogy mi lesz, ha a következő sem lesz jobb. Gondolj arra, hogy fel kell kapaszkodnod a gödörből, és ha már kimásztál, akkor fel kell állni, megrázni magad. Fiatal vagy még, előtted az élet, és még sok szépet tartogat a számodra, csak akarni kell.
36. <Mona> (válaszként erre: 34. - Csutkamano)
2011. szept. 25. 00:39
Ott van:)Nem konnyu,de nem is baj.Kell a kihivas.Nem is fizetnek rosszul,de egyedul nem tudok megelni belole.Valtoztatni kell!Mar latom/belatom.Nem szabad ilyen betojinak lenni,meg parazni mindene,mert igy se jo,hat akkor nem mindegy?ha en irnek masnak tutira ezt irnam.:)
35. <Mona> (válaszként erre: 31. - 07c4794583)
2011. szept. 25. 00:37
Es ez faj a legjobban,hogy az elveimmel utkozik minden amit most teszek.Aaaahhh,kisz!Utalom magam!Gyava vagyok kilepni ebbol a langyos f..bol,kozbenmeg itt rinyalok.A szegyen megol!
34. csutkamano (válaszként erre: 33. - <Mona>)
2011. szept. 25. 00:36
Legalább a munkádban van sikerélményed?
33. <Mona> (válaszként erre: 31. - 07c4794583)
2011. szept. 25. 00:30

Igazad van.En is latom az ellentmondast.Talan pont ezek miatt az ellentmondasok miatt van bennem ekkora zurzavar.

A valasom utan uj eletet kezdtem.Egy jo ideig egyedul voltam,gondoltam az kell is,hogy lezarjam,feldolgozzam a multat.Most itt van az uj kapcsolatom,elotte persze volt jo nehany semmit mondo randim,(az elettol is elment a kedvem olyanok voltak)akkor jott a mostani parom.Hittem neki,o tudott valami olyat amivel megfogott,megbiztam benne,elkezdtuk a kozos eletunket,kozben szepen lassan minden tropara ment.Hat ezek utan hova tovabb?


Lehet vonzom az ilyeneket.Elolvastam mar a Csernus konyveket,meg sok egyeb sz@rsagot,de nem lettem okosabb.Lehet lepnem kene,inkabb egyedul,mint igy,mert ez nem vezet sehova se.

De 34 evesen mar nem pattog az ember.Mire megint hulyen szolva osszemelegszek vkivel,meg kb egy ev kihagyas vagy ahogy kijon,kitudja mi lesz?!Az is lutri.Es ha megint egy olyan embert fogok ki aki latszolag passzol,de megse?Tudom orok rejtej...

32. Lullaby70 (válaszként erre: 23. - <Mona>)
2011. szept. 25. 00:18
Van olyan is, hogy Otthon segítünk alapítvány, nézd meg. Vagy külföldön élsz?
31. 07c4794583 (válaszként erre: 29. - <Mona>)
2011. szept. 25. 00:18
Nehez arra mit reagalni, hogy hiszel bizonyos dolgokban, tisztan latod magad meg az eleted is, de ha arrol van szo, hogy mi az, amit teszel (eppen), az mintha az elveid ellentete lenne. Szerintem ezt az ellentmondast kellene valahogy feloldani
30. csutkamano (válaszként erre: 27. - Csutkamano)
2011. szept. 25. 00:16
Bocs, ezt a választ Monanak szántam, úgy látszik kezd leragadni a szemem.
29. <Mona> (válaszként erre: 24. - 04e95f637a)
2011. szept. 25. 00:14

Most vitatkozhatnek ezzel,de sajna nem tudok.En sokaig eltem egyedul is(34 vagyok),az sem volt jo.Nem talaltam a helyemet.Mindig hianyzott valami.A mostani parom meg ugy padlora kuldott anyagilag,hogy meg se tehetnem,hogy egyedul eljek megint.Tudom hulye vagyok meg stb.Nagyon is latom,hogy magam alatt is vagtam a fat a naivsagommal.Ami meg szegyenteljesebb ugy ami mar a hatammogott van.Szornyu:(

Amugy en meg hiszek abban,hogy ha ket ember igazan szereti egymast,es egymasert a kozos eletukert harcolnak az eletben akkor annak van ertelme,es a szerelemben,szeretetben is hiszek.Csak ku...ra meg kell nezni kinek adunk bizalmat!!!Ha megvan az osszhang,szeretet,akkor mar mindjart mas cipelni a terheket,elviselni a hetkoznapi gondokat.Akkor van miert,kiert...

28. Binky (válaszként erre: 26. - 07c4794583)
2011. szept. 25. 00:12

Vagy csak egyszerűen érdemes elmenni önkénteskedni. Az még pénzbe se kerül, és ott tényleg szükségük van rá.

/Ez csak a gondolatod továbbfűzése, nem reagálás rá./

27. csutkamano (válaszként erre: 21. - 04e95f637a)
2011. szept. 25. 00:11

Talán a Családsegítő szolgálatnál kellene érdeklődni. Egy rendes, többgyerekes család biztosan örülne Neked. Nekik minden segítség jól jönne, Te meg fontos lehetnél nekik.

De igazándiból én a Te helyedben először a magánéletemet tenném helyre. Tudom, pénztárcafüggő, de én befejezném ezt a kapcsolatot, és új albérletet keresnék, aztán jöhet egy új kapcsolat, új élet, új tervekkel.

26. 07c4794583 (válaszként erre: 23. - <Mona>)
2011. szept. 25. 00:09

Ha csak es kizarolag az tolt fel, hogy embereknek szuksege van rad, akkor szulnod kell egy gyereket, vagy orokbefogadnod. Vagy ahogy irtak, olyan helyre dolgozni menni, ahol szukseguk van rad. En tanitottam peldaul angolt, es iszonyat leterhelo, ahogy a tanitvanyok nyakon ontenek a maganeleti problemaikkal, meg egyaltalan, belefolynak az eletedbe. szoval valaszthatsz ilyen hivatast is, pszichologus, kineziologus, nyelvtanar, na ezeknel olyan dozist kapsz az emberisegbol hogy utana sirva menekulsz :))


vicces felreteve, ha nem elegitenek ki a maganyos tevekenysegek vagy maga a hobbi, a flow, akkor el kell fogadd, hogy ilyen emberfuggo tipus vagy, es alakitsd at az eleted. tegyel meg mindent a sajat csaladert es az olyan munkaert, ahol szemelyes kapcsolatot alakithatsz ki.


a helyedben kitanulnek talan mediatornak, ha van eleg turelmed.

25. Binky
2011. szept. 25. 00:09
Keress segítséget. Nekem jövőbeli tervem bekerülni egy pszichodráma csoportba, neked is ajánlom, sokat segíthetne.
24. 04e95f637a (válaszként erre: 22. - <Mona>)
2011. szept. 25. 00:07
pf...nekem is ez a bajom!kapcsolat...hmm...sokszor sír a szám,hogy kéne valaki,de ezek csak pillanatnyi elmezavarok(illetve hormontúltengésem van)!Nem alakítok ki nehezen emberekkel kapcsolatokat,így pasikkal sem,de rohadtul nem bírom a fájdalmat,úgyhogy idő előtt tudatosan ellökök mindenkit magam mellől!Nem kell!Nem akarok komoly kapcsolatot,bizonytalanságot,fájdalmat,stb...gondolom másik oldala is van a dolognak,de nem hiszek benne,és senki nem tud meggyőzni!Nem is akarom,hogy meggyőzzenek!
23. <Mona> (válaszként erre: 20. - 07c4794583)
2011. szept. 25. 00:03
Van hobbim.Szeretek rajzolni,festeni,netezni,kutyazni,fozni,sutni,magamat pampucolni,haj,smink,mikor mi.Ezek teszik ki a napomat,vagyis a szabadidomet,de keves.Nem tolt fel elegge.En nagyon szeretem az embereket,de nincs ram szukseg,legalabbis a mostani kozegemben ezt tapasztalom.
22. <Mona> (válaszként erre: 16. - Csutkamano)
2011. szept. 25. 00:00

Amugy,ja.Fasult.Idonk sincs egymara.Vagyis neki ram,egy ideje mar a szex is csak kinlodas.

Tudom ez szanalmas,de annyira nincs senkim,es olyan nehez ennyi minden utan egy uj kapcsolatot kialakitani,meg lutri is,hogy mar nem merek valtoztatni,mert mindig csak egyre rosszabb lett:(

21. 04e95f637a (válaszként erre: 19. - <Mona>)
2011. szept. 24. 23:59
huh,ezt így sajnos nem tudom-nekem van bizim,én azzel csináltam!önkéntest nem tudom,hogy működik!
20. 07c4794583 (válaszként erre: 15. - <Mona>)
2011. szept. 24. 23:58

Sajat tapasztalatbol mondom, hogy barmennyire is szereti a munkajat az ember (en imadom), az nem eleg. Talan a fizetseg teszi, amit kap erte az ember, nem tudom pontosan megmondani, talan a szerzodes miatti jogi kotelezo jellege, de ezek dacara is kell egy hobbi, amit az ember pusztan es tisztan sajat oromore uz. Nekem kell a gitarom es a zongoram, amibe fektetem az idomet es tokolok veluk, ez a sajat orombe fektetett, neha maceras ido, es az alkalmankenti eredmeny az, ami engem harmonizal.

Szerintem probalj valamit talalni, amit elvezel es csak magadert csinalsz. Potolhatatlan erzes, es elengedhetetlen a sajat integritasodhoz.

19. <Mona> (válaszként erre: 17. - 04e95f637a)
2011. szept. 24. 23:57
Ez igaz,de akkor is jo erzes ha az utolso eveket,honapokat,napokat szebbe teheti az ember.Csak nem tudom ennek mi a modja,papir kell hozza,vagy csak ugy besetalok,hogy hello jottem onkenteskedni?Majd utana kerdezek.
18. <Mona> (válaszként erre: 16. - Csutkamano)
2011. szept. 24. 23:56
Alberlet.En voltam itt elobb,ha ugy nezzuk o lakik nalam.Raadasul mar anyagilag is jol lehuzott mert egy hulye barom vagyok.
17. 04e95f637a (válaszként erre: 15. - <Mona>)
2011. szept. 24. 23:53

Az idősek gondozásával egy baj van:ha megszereted őket,és végignézed,ahogy leépülnek v.meghalnak,nagyon rossz!:S

ismét ott lennél ahol a part szakad!Nem véletlenül szajkózza az oktató,hogy nem szabad bensőséges viszonyt beteggel kialakítani!Igaza volt!

16. csutkamano (válaszként erre: 14. - <Mona>)
2011. szept. 24. 23:53

Te laksz nála, vagy ő lakik Nálad?

Ezt csak azért kérdem, mert eléggé fásult lehet a kapcsolatotok.

15. <Mona> (válaszként erre: 12. - Csutkamano)
2011. szept. 24. 23:50
A gyermekotthon jo otlet.De akar idoseket is gondoznek,vagy kutyamenhey.Mindegy nekem,csak hasznos legyek,es annak a sok szeretetnek ami bennem van,valami haszna lehetne.Ennek utana fogok nezni,nem tudom,hogy megy ez.
14. <Mona> (válaszként erre: 12. - Csutkamano)
2011. szept. 24. 23:48
Nem a ferjem,megcsak elkotelezni se akarja magat.Alig talalkozunk.Mire o hazajon,en mar megfoztem,rendet raktam,kitakaritottam,o csak eszik,furdik,alszik,kicsit beszelgetunk.hetvegen is sokat dolgozik.Neki ez az elete.En meg le vagyok ...
13. <Mona> (válaszként erre: 11. - Dbcsenge)
2011. szept. 24. 23:45

A mostani paromat ez nem erdekli.Az ido meg csak telik.Ra is majd 3 evet "pazaroltam el".Es mar jol at is vagott egyszer,azota azon vagyunk,hogy azt kiheverjuk.Na ja,csak kerdem en,en mikor lehetek boldog ebben az eletben?

10 eve cipelem a multam sullyat a vallamon.Soha senkit nem traktaltam a banatommal,csendben elrejtettem magamban ha valami fajt.De mar nem birom!Nem latok kiutat.

2011. szept. 24. 23:45

Ha a férjed inkább a munkájának él, keress magadnak olyan elfoglaltságot, ahol olyan emberek között vagy, akik igénylik a szeretetet, gondoskodást. Néha egy-egy kedves szó csodákra képes.

Ha képes vagy szeretetet adni, látogass meg egy Gyermekotthont. Nem ismerem az anyagi helyzetedet, nem tudom, mit bír el a pénztárcád, de talán kilendítene ebből a depis állapotból.

Ne feledd, nem tudhatod, mit hoz a holnap. Legyen célod, akaraterőd, ne csüggedj, inkább tégy valamit, amitől érzed, hogy másnak fontos vagy.

11. Dbcsenge (válaszként erre: 8. - <Mona>)
2011. szept. 24. 23:41

Tudom elég hülyén hangzik, de ne add fel!

Ha van még lehetőség lombikra....stb használd ki!!!

10. <Mona>
2011. szept. 24. 23:41

Amugy egy eros no vagyok.Annyi szornyuseget meg/at/tul eltem mar.Normalisan vezetem a haztartast,adok magamra,meg nem hagyott el a jozan eszem.De egyszeruen nem tudom hova tovabb?!

Mert valahol az az elet rendje,hogy temetjuk a multunkat,neveljuk a jovonket,de hogy egyik sincs?A napjaim csak ugy telnek.Dolgozok,itthon is megcsinalom amit kell,nem jarok el,nem iszok,nem csinalok hulyesegeket,nem bantok masokat.


Tudom,hogy senkinek se konnyu az eletben,mindenhol vannak nehezsegek,de nekem nincs honnan taplalkoznom,olyan feleslegesnek erzem magam neha.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook