Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megtetszettem a legjobb barátnőm barátjának... fórum

Megtetszettem a legjobb barátnőm barátjának... (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
8. Pasionella (válaszként erre: 4. - Patiricia)
2013. márc. 7. 15:14

Én akkor is leülnék a barátnőmmel ezt megbeszélni. Talán még tennék egy próbálkozást a pasinál, hogy józanul mit mond...de a pasit semmiképp se figyelmeztesd, hogy készülsz elmondani bnődnek.

Mióta vannak együtt?

7. Kangaroo Island (válaszként erre: 5. - Patiricia)
2013. márc. 7. 15:13
képzeld magad a helyébe és tedd amit te szeretnél hallani ha a barátnőd helyében lennél
2013. márc. 7. 15:13

"Én nem akarok tőle semmit, nálam a barátnőm pasija tabu!"


Ennyi, felesleges csinálni bármit is...

5. Patiricia (válaszként erre: 3. - Kangaroo Island)
2013. márc. 7. 15:12
Az, hogy elmondjam-e a barátnőmnek?!
4. Patiricia (válaszként erre: 2. - Pasionella)
2013. márc. 7. 15:12
Most kibékültek, úgy tűnik, mintha minden happy lenne... Még így is?
2013. márc. 7. 15:11
mi a kérdés?
2. Pasionella (válaszként erre: 1. - Patiricia)
2013. márc. 7. 15:11

Akkor mond el neki, szerintem mint legjobb barátnő kutyakötelességed. Rettenetesen haragudnék ha nekem ezt a legjobb barátnőm nem mondaná el.

EGyébként meg idővel kiderülhet az is, hogy te már erről tudtál, persze ne csak ezért mond el.

2013. márc. 7. 15:10

Múltkor elmentünk bulizni, és a barátnőm összeveszett egy hülyeségen a barátjával. Próbáltam őket megnyugtatni, de nem sok sikerrel jártam.

A barátja elmondta nekem azon a bulin (ekkor már részeg volt), hogy mindig is én tetszettem neki, sajnálja, hogy most a legjobb barátnőmmel jár, mert már régen bepróbálkozott volna nálam és hogy nem szereti egyáltalán, csak megszokásból van már vele.

Szóhoz sem jutottam, annak ellenére sem, hogy sokszor észrevettem, hogy figyel, hülyéskedik velem, mindig hív, ha bulizni mennek, stb...

A gond, hogy nekem is tetszik, nem is kicsit, viszont a barátnőm nagyon szereti, kis túlzással, de belehalna a fájdalomba, ha ezt megtudná a barátjáról - és rólam!

Mit csináljak? Nem szereti a barátnőmet...

Én nem akarok tőle semmit, nálam a barátnőm pasija tabu!

Nem akarom, hogy szenvedjen a barátnőm...

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook