Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megtaláltam az utam fórum

Megtaláltam az utam (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Megtaláltam az utam

2008. dec. 18. 09:21
Köszönöm szépen mindenkinek a jó kivánságát és egyben a kritikát is! Amit le irtam nem mese "sajnos" Ha a jó oldalát nézem akkor boldog vagyok hogy rá találtam egy olyan útra ami a Boldogsághoz vezet ha a rossz oldalát nézem akkor nagyon sokat szenvedtem!! A forumon irtakhoz annyit hogy én utána mentem el megtérni és szivböl tettem mint azóta kiderült ezt a párom nem szivböl tette ezért ö elveszett! Egy szó "hazugság" nincs benne! Én úgy vélem hogy az embernek el kell követnie hibákat ahoz hogy megtalálja a boldogságot! Én hiszek abban is hogy Isten igy akart nekem utat mutatni hogy nem helyes életet élek és nem a férjem mellett a helyem mert ö ne hisz! Sikerült lezárni egy kapcsolatot ami nagyon sok bajba sodort és ha nem zárom le talán én is elveszett lennék!! Én mertem változtatni és az Úr egy olyan embert rendelt mellém aki hisz és tisztel! A férjem mióta elment nem kiváncsi a gyerekére! Ez egy jel volt számomra hogy nem szabad folytatni! Sokat meg éltünk együtt sokat szenvedtünk és sirtunk, de két külön világba kerültünk! Ahova ö került én oda nem szeretnék! Én járom az Úrhoz vezetö útat és boldog vagyok!! Köszi mindenkinek puszi:)
19. loretta85 (válaszként erre: 6. - A26b2a1b7e)
2008. dec. 18. 09:07
Sya igen ez igy volt! sajnos az életben vannak mély pontok és az ember nem mindig ugy látja a dolgokat ahogy kénne:( Hozzá teszem mióta meg irtam a cikket elváltam:( Talán ö nem hit eléggé nem tudom! El kell fogadni hogy igy alakult ez sem véletlen!
2008. nov. 27. 15:51

Ha ez mind így igaz,akkor csak tisztelni és becsülni tudlak mindkettőtöket.

Békés,boldog családi életet kívánok Nektek és a kicsilánynak.

2008. nov. 26. 16:16
Én kitartást kívánok nektek,hogy egész életetek ilyen szép és tiszta legyen.
2008. nov. 25. 23:38
Hát igen , ahogy olvastam a cikedet Loretta 85 kijött a könny a szememből.Isten a gyógyitó, a szabaditó, ő az orvos,aki lehajol az elveszettekért,aki bekötözi a sebeinket.Kivánom,hogy az életetek felfelé iveljen az Úrban,maradjatok meg ő benne,mert ő hü és igaz hogy megcselekedje azt amit megigért.Legyen a ciked más olvasó számára is gyógyir,hatalmas bizonyság,mert él a mi urunk,aki visszajön dicsősségban és hatalommal,és ma is kész,hogy ránk árassza a szeretetét és kegyelmét.Shalom neked
15. 549be03e80 (válaszként erre: 14. - Rozsazsa)
2008. nov. 21. 09:54
Koszi szepen mindkettot,God bless you!:)
14. rozsazsa (válaszként erre: 12. - 549be03e80)
2008. nov. 20. 18:32
Köszönöm a bizonyságodat. Köszönöm, hogy megörvendeztettél az Úr nálatok végzett munkájáról. Szeretettel Mózes 4, 6:22-26.
2008. nov. 20. 09:27
Furcsa h néha az ember mennyire megremeg az isten vagy egy feljebbvaló hatalom hitében. én mostanában jöttem rá h van isten. nagypapámat autóbaleset érte. szegénykém 73 éves. de minden jól alakult az operáció körül és fel fog épülni. aztán van egy csodálatos féfi az életemben aki mindent megtenne értem és mindenben a kedvemet keresi és nem utolsó sorban hűséges, rajongunk egymásért. örülök h sikerült megtalálni Istent és ezáltal hálát adni az életnek és megbecsülni egymást és a hozzávalóinkat. Gratulálok! Remélem mindig ilyen boldogok lesztek!!!
2008. nov. 20. 08:56

En is csatlakozok a gratulalokhoz:) Es a Leninek is igaza van,az interneten sok szelhamos van,es kulonoskeppen szeretik a keresztyeneket szediteni,osszekeverve a hitet, a hiszekenyseggel.Mivel magam is 45 ev ota hivo vagyok es talalkoztam az itteni gyuliben meg ennel sokkal-de sokkal hihetetlenebb tortettel, mivel a gyuli ahova jarok, mint volt bortonlakokbol all akik mint nagyon sulyos bunoket kovettek el a pasztorunk is volt bortonlako volt, es a hihetetlen de igaz, a mi gyulink Ausztraliaban a legnagyobb segelyszervezet az elelmiszert illetoen, heti 10 tonna elelmiszert osztunk szejjel a raszoruloknak, es oktoberben 50 tonna,azaz otven tonna elelmiszert osztottunk ki 2000 embernek, amit az itteni OSSZES TV allomas kozvetitett Ausztraliaban,sot a kornyezo allamokban is.Szoval vigyazzunk a velemenynyilvanitassal.csak mert egyesek kis milliojeben ilyen nem tortent,azert nem kell mindjart mesenek belyegezni...:))))))

Csak meg-: annyit pasztorunk az itteni allam megbecsult allampolgara akit a miniszterelnokunk is csak nehany - a hivatalosaknak szolo- ebeden is fogadott,sot ot kerte meg az aldaskeresre az etkezes elott es imadkozni a 7 eve tarto szarazsagert,most amikor irom ezeket a sorokat mar 2 azaz ketto hete ALLANDOAN ESIK AZ ESO es az oszes esogyujto tarazo kishijjan TELJESEN FELTOLTODOTT...:) Szoval= nem mese ez gyrmek,praise the Lord, ahogy mifelenk mondjak ilyenkor,vagyis "Dicsoseg az Urnak!"

2008. nov. 17. 09:59

Mindegy hogy mese vagy sem.

Alapja biztos van.

Màsrrészt,hacsak mese is,màsok még tudnak belöle tanulsàgot levonni.

És ez az egy a fontos.

10. a26b2a1b7e (válaszként erre: 7. - Kata óvónéni)
2008. nov. 17. 08:06

A történet valóban szép. Egy szép mesének tűnik.

Nem hiszem, hogy áskálódom, egyszerűen csak kíváncsi voltam, hogy milyen ember az író. Ha megfog egy történet valamilyen szempontból, akkor meg szoktam nézni az illető adatlapját, a képét (ha van), a korábbi hozzászólásait, hogy jobban azonosulni tudjak Vele. Ezek után, ha nagyon együtt érzek az illetővel, akkor gyakran levelezni kezdek vele.

Viszont most nem ez történt. Ugyanis a történet megfogott, de a hozzászólásait olvasva nekem nem tűnik valóságosnak a tartalma.


Ha nem valóságos történetet ír le valaki, akkor illik odaírni, hogy ez egy kitalált történet.

Ha pedig ez a történet a valóság, akkor mondja meg, hogy miért írta egy másik fórumba pár nappal ezelőtt, hogy a férje folyton megcsalja, mert nem bír a vérével.


Így ebben a formában hiteltelen az egész.


Nem áskálódom, csak szeretném megkérdezni, hogy mi az igazság. És hidd el, ha meghallom az igazságot, és megérzem, hogy valóban az az igazság, akkor ha utólag úgy érzem, hogy igazságtalanul vádoltam meg valamivel az írót, akkor bocsánatot fogok kérni Tőle, de egyelőre még a tények mást mutatnak számomra.

2008. nov. 16. 19:46

Nagyszerű vagy a pároddal együtt!

Segítsen az isten benneteket,hogy békességben és egészségben neveljétek fel a gyermeketeket.

Megérdemlitek!

2008. nov. 16. 19:35

Örülök nektek teljes szivemből. Én nem voltam bünöző, de nagyon világi és nagyon elrontott életet éltem amig Isten a kétségbeesett hivásomra személyesen nem válaszolt és fizikailag ki nem emelt abból a helyzetből amibe éppen akkor voltam.

Veled együtt mondhatom, hogy az Úr lenyúl a segitséget kérőkért. Az én helyreállásom "következményeként" a környezetmből nagyn sokan megtértek azóta. Isten munkája az életemben és életemen látványos. Nem tudom szavakkal kifejezni mennyire hálás vagyok érte immáron 20 éve egyfolytában. Mindennap megélem Aaz Ézsaiás 61:1-2-ben leirtakat. Te is most ezt tetted, dicsőség az Istennek érte. Ézsaiás 54-ben találtok sok olyan Igét amely hasznotokra, bátoritásotokra, megerősitésetekre szolgál. Az Úr drága mindenekfelett való áldása legyen mindennapjaitokon, Amen

2008. nov. 16. 19:26
A történet szép volt,miért áskálódtok??
2008. nov. 16. 19:22

Nekem az a fura, hogy közben meg az egyik fórumon ezt írtad:


"Szerintetek, ha valaki chaten egy vadidegennel bármiről beszélget, szexről is, az megcsalásnak számít? 68. (Párkapcsolat, szerelem) 2008-10-29 10:03"

neki mindig van valakije ö nem bir a vérével:(((



Ez itt nem úgy hangzik, mintha annyira kiegyensúlyozott lenne a párkapcsolatotok... általában nem szoktam kötözködni, de ez a történet ebben a formában nekem eléggé sántít...

2008. nov. 16. 15:54

Ki vállalja mindenki előtt? A net valahol névtelen és arctalan. Most sincs ez másképp.

Az írás megható is lehetett volna, de nekem kicsit meseszerűnek tűnt. (ezért elnézést kérek mindenkitől)

2008. nov. 16. 14:14

Nagyon bátor vagy,hogy egyáltalán vállalod és mindenki elött leírtad ezt. Én is csak gratuáláni tudok nektek, hogy felálltatok, és helyre jöttetetk!

Én sem hiszek a véletlenekben!Minden okkal történik, még egy találkozás is., Bármi.

Nagyon sok boldogságot kívánok nektek és maradjatok ezen az uton!

ez a boldogság!!!!

2008. nov. 16. 12:27

Szeretettel küldöm Nektek Lukács Evangélioma 7:36

50-ig szóló verseit-Áldott Bátorításként.

Köszönöm az Qszinte, megható, Bizonyságtételeteket. KEGYELEM-IRGALOM LEGYEN VELETEK AZ ÉLETETETEK MINDEN PILLANATÁBAN :)

2008. nov. 16. 11:18

Csak gratulálni tudok az erődért , hogy letudtad ezt írni! Igen, Isten minndig megtalálja az utat, azokhoz akik elvesztek, de szükségük van Rá!!!

Kívánok nektek sok boldog évet együtt!

2008. nov. 16. 11:03
Bűnözőből hogyan lesz normális ember? Nézz bele, olvasd el és megtudod. Elég hihetetlennek tűnik, de igaz! Ha figyelmesen olvasod, észreveszed, hogy semmi, ami megtörténik, nem véletlen, mindennek oka és miértje van!

Ugrás a teljes írásra: Megtaláltam az utam

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook