Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Megszökött a gyerekem az óvodából... fórum

Megszökött a gyerekem az óvodából... (beszélgetős fórum)


1 2
2013. jan. 4. 23:48

[link]


A "Vackoros" mese:) Ő is megszökött az oviból:)

21. trapiti (válaszként erre: 13. - Vercsaszy)
2013. jan. 4. 23:48
5 éves
20. trapiti (válaszként erre: 18. - 4c35511f0b)
2013. jan. 4. 23:48
Igen. És ezt ők is tudják. És abban is biztos vagyok hogy hét lakat alatt őrzik ezentúl. De most úgy érzem, nem visz előre ha még inkább a földbe döngölöm őket, nehezen találtunk rájuk, végre egy olyan ovi ahol egyébként jól van a gyerek (ez a harmadik ovi, de az első ahol szeret lenni és ahol szeretik).
19. trapiti (válaszként erre: 15. - Ee1dc9ba06)
2013. jan. 4. 23:46
Pinokkió jutott eszembe, épp most láttuk színházba... de lehet hogy gyakrabban meséljük is majd...
18. 4c35511f0b (válaszként erre: 6. - Trapiti)
2013. jan. 4. 23:45
Akkor is hibáztak.
17. trapiti (válaszként erre: 12. - Michelle.r)
2013. jan. 4. 23:45

Beszélgetünk az ügyről, nem büntettem meg és nem kapott ki sem szóban sem tettleg. Pedig azt mondta, számított rá, hogy megbüntetem.

Próbálom elmagyarázni, hogy mi történhetett volna...

Azt mondta, előtte megnézte a nénit, hogy jó embernek látszik-e, de annak látszott, emiatt mert szóba állni vele, mert kellett valaki aki átkíséri a zebrán... Az utat tudja, odatalált volna és tuti eljutott volna az intenzívre is ahol dolgozom...

16. michelle.r (válaszként erre: 11. - Trapiti)
2013. jan. 4. 23:44

Tőled akartam megtudni :))


A fiam valamelyik nap bedurcizott és közölte, hogy világgá megy. Mondtam neki, rendben, de vacsorára legyen itthon. Egy pillanatig kikerekedett a szeme, majd tagoltan, hogy én is megértsem - szinte betűzve, közölte, hogy nem vagy vicces - és bement a szobába duzzogni.

15. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 11. - Trapiti)
2013. jan. 4. 23:43

Valami jó tanmesével? Hogy valaki elcsavargott, és nem talált haza, vagy nehezen találták meg a szülei? Esetleg állatos mese is lehet, hogy annyira ne ijedjen meg.

Nagyon sok a rossz ember, de nyilván nem akarod, hogy féljen.

14. trapiti (válaszként erre: 8. - Vercsaszy)
2013. jan. 4. 23:42
Annyiban hibáztak, hogy megbíztak benne. Kicsit búslakodott már az udvaron is, mondta az óvónéninek hogy hiányzom. Aztán engedték kicsit tovább hintázni, de a nagycsoport még az udvaron volt. Kérték tőle, hogy ha megállt a hinta, menjen a csoport után (mindez zárt udvar és elvileg zárt lépcsőház, egy iskolával közös épületben, csak azt nem tudták az óvónénik, hogy a suli ajtaját ma nem ázrták be, mivel nincs még tanítás...)
2013. jan. 4. 23:41
Hány éves egyébként?
12. michelle.r (válaszként erre: 1. - Trapiti)
2013. jan. 4. 23:41

Nem csodálkozom, látszik a fején, hogy egy égetni való ő is :o)).

Jó, hogy ilyen vagány, és megszervezi, hogy jut el hozzád, ugyanakkor aggasztó is, hogy ilyen barátságos az idegenekkel.


Hogy kezelted?

2013. jan. 4. 23:40
Nem is az óvónők szidalmazására lennék kíváncsi... inkább arra, hogyan lehet ezt a dolgot jól kezelni egy 5 évessel, hogyan lehet őt meggyőzni róla hogy soha többé ne jusson ilyesmi az eszébe...
10. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 4. - Trapiti)
2013. jan. 4. 23:40

Egyem meg:)))))) Még nem értik, hogy az ilyen akciókkal mit vált ki a szülőből.... Csak jót akart:)

Egyébként odatalált volna Hozzád a kórházba egyedül?

2013. jan. 4. 23:40
Nem csodálkozom ezen. Én csak egy évet jártam óvodába, de úgy gondolok vissza arra az egy évre, mint egy koncentrációs táborra.
2013. jan. 4. 23:40

Okos édes gyerek,szerintem nincs ezzel semmi probléma!Megpróbálta,sikerült!:)

Az óvónők viszont mindenképpen hibáztak:(

7. pink sunrise (válaszként erre: 1. - Trapiti)
2013. jan. 4. 23:40
Húúúha.....remélem a fiam nem csinál iyesmit....Gondolom már elbeszélgettél vele és elmagyaráztad neki hogy milyen veszélyekkel jár ha egyedül elindul...
6. trapiti (válaszként erre: 3. - 4c35511f0b)
2013. jan. 4. 23:39
Ők tényleg két fantasztikus, lelkiismeretes óvónő, ráadásul most két óvónővel és egy dadussal 11 gyerek volt lent az udvaron. Mégis meglépett... azonnal észrevették, rohantak vissza az udvarra, aztán amikor ott nem volt, akkor ki az utcára.
2013. jan. 4. 23:38
Még szerencse, hogy az óvónénik hamar észbekaptak... Gondolom, frászt kaptál, amikor megtudtad, mi történt...!
4. trapiti (válaszként erre: 2. - Ee1dc9ba06)
2013. jan. 4. 23:38

Nagyon hiányoztam neki és úgy gondolta, hogy örülni fogok neki ha találkozunk.


Az oviban egyébként nagyon szeretik, ő is szeret ott lenni, és jó napja is volt.

Az óvónénik teljesen összetörtek... beszélgettünk délután...

2013. jan. 4. 23:36
"Kedves" óvónők.
2. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 1. - Trapiti)
2013. jan. 4. 23:36
:((( És Neked mit mondott, miért szökött meg?
2013. jan. 4. 23:34

Az utcáig jutott, ahol megkért egy arra járó nénit, hogy vigye őt el anyukájához a kórházba (az ovi két saroknyira van a kórháztól ahol dolgozom).

A néninek megkérdezte, honnét jön, mire a lányom megmondta, hogy az oviból. A néni épp vissza akarta kísérni az oviba, amikor az óvónők már rohantak ki az utcára... Néhány perc alatt történt. Az ovi egy épületben van egy szerb iskolával, a héten még nincs tanítás, így nyitva volt a suli ajtaja, és így történhetett hogy amikor jöttek fel az udvarról, elkanyarodott és ki tudta nyitni a bejárati ajtót, plusz elment a portás előtt ki az utcára a nagy faajtón, amit egy felnőtt is nehezen mozdít meg...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook