Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megpróbáltam együttélni egy potenciális baráttal (férfi).... fórum

Megpróbáltam együttélni egy potenciális baráttal (férfi).... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

24. 845783fc97 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 4. 16:49
Nem ismered annyira, hogy tudd, mi zavarja, hol a határ, esetleg tisztázzátok? Nincs veled semmi baj, csak túl korai az összeköltözés.
2022. aug. 4. 16:08

Tobb info:


Nem lettem megbántva, amint irtam mindenben simulekony az illeto es tamogat. Konkretan van egy kulon szobam, furdoszobam, de estenkent egy agyban alszunk. Egy eve talalkozunk es parkapcsolatban vagyunk de nem fog menni az egyutt eles ugyhogy lehet emiatt veget kell vetnem a dolognak, rettenet feszult es plusz stresszt okoz nekem ez.


Szerencsere csak 'megbelyegzes nelkul' mondta hogy legyek ott, lássuk hogy érzem magam, szerencsere bérlek egy házat 2 masik lannyal akivel nagyol jol vagyunk szoval oda vissza tudok menni.


Vagy meg kell tanulnom egyutt elni vagy senkivel nem tudok majd :(

22. michelle.r (válaszként erre: 18. - Napsugár8)
2022. aug. 4. 13:27
Még mindig nem világos, miből gondolod, hogy a fickó megbántotta.
21. michelle.r (válaszként erre: 16. - Andi6020)
2022. aug. 4. 13:25
Orákulum 😎
20. Alnisa (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 4. 11:12

Nem igazán értem a szitut.

Ő most egy lakótárs vagy a párod vagy ki ő?

Te akartál oda költözni? Együtt döntöttetek? Eddig egyedül éltél?

Miért költöztél vele össze? Anyagiak miatt (nem hátsó szándékra gondolok, hanem, hogy pl egyedül nem tudsz kifizetni egy albérletet)?

Sztem egyszerűbb lett volna veled egynemű lakótárssal összeköltözni. Férfi lakótárssal, aki nem a párom, férjem, én is feszélyezve érezném magam.

2022. aug. 4. 10:38

Koszonom az egyutterzo tamogato hozzaszolasokat :DD


Szituáció: én koltoztem oda az illetohoz, egy hetre...van egy kulon szoba es furdoszoba ahova bevittem a cuccaimat tehat meg igy is tobb helyem van mint akik egy szobaban elnek. Mindenben tamogat es komfortot biztosit nekem az illeto, a problema annyi hogy en meg ennek ellenere es rettenetesen feszult vagyok :(


Nem merek zajongni, fozni ahogy szoktam stb stb...

Szerintem a fejemmel van baj mert ha egy ennyire simulekony emberrel nem mukodik akkor nem tudom kivel fog.


ahogy az egyik hozzaszolo irta, szerintem nem tudom az idom megosztasat elfogani, kevesebbet tudok magamra gondolni, idot forditani, folyton a hogy van a másik, mit csinal, miben kell alkalmazkodnom hozzá tipusu problemakkal foglalkozok.


Szerintem hazamegyek es lehet a jovoben probalkozom ujra :((

18. Napsugár8 (válaszként erre: 11. - 9b10f3d7ff)
2022. aug. 4. 07:16

Most a magánéletemre vagy kíváncsi, vagy csak úgy általában kötekedsz?

Nem írhatom, hogy a férje, és ezek szerint még csak nem is párja. Egy kezdődő kapcsolat.


Ha az egyik fél így kezdi, hogy a másikat 2 nap alatt többször is megbántja, attól bizony jobb mielőtt megválni. Szedje össze a cuccait, és spuri! Majd otthon kibőgi magát!

2022. aug. 4. 06:44
Az ember csak azzal éljen együtt, akire nagyon vágyik- kölcsönösen. Én is kiborulnék, ha egy ember beköltözne a lakásomba és úgy kéne alkalmazkodnom hozzá, hogy nem is vagyok szerelmes belé. Minek van ott? Hacsak nem anyagi megfontolásból. Úgy érezném, el akarja venni az életemet.
16. andi6020 (válaszként erre: 13. - Michelle.r)
2022. aug. 3. 21:44
Azt nem tudja, csak írja 😆😆
15. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 3. 20:42
Még csak nem is a párod, de együtt éltél vele, vagy hogyan kell ezt elképzelni?
14. michelle.r (válaszként erre: 11. - 9b10f3d7ff)
2022. aug. 3. 20:35
Közben a következő potenciális kapcsolattól retteg.
13. michelle.r (válaszként erre: 8. - Napsugár8)
2022. aug. 3. 20:34
Miről beszélsz? Egy szó nem hangzott el arra, hogy szerencsétlen pasi bármit is tett volna. 😎
12. mignon11 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 3. 19:18
Ne vedztegesd rá az időt. Lépj tovább.
11. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 8. - Napsugár8)
2022. aug. 3. 18:01

Már ne haragudj, honnét tudod, hogy már "ilyen" a barát?

Inkább a FI lelkével van valami gond,aki 2 nap alatt kiborul egy nem jól sikerült döntéstől. Még a 💩 is belefagyott, ahelyett, hogy tovább lépne.

10. vigyefene (válaszként erre: 9. - Andi6020)
2022. aug. 3. 17:57
Háááát, lehet, de az is lehet, hogy valami hígabb.
9. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 3. 17:54
Nem tudsz kakilni? Az tényleg szar.
8. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 3. 17:52
Hagyd a fenébe az ilyet, ez nem barát, mit vársz az ilyentől? Ha most így kezdi, mi lesz később?
7. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 6. - Nancy Ann)
2022. aug. 3. 17:39

Így igaz!


a helyes kakika az emberi lélek tükre.-))

2022. aug. 3. 17:36

Szorulást kaptál az együttéléstől?Lehet csak nem mersz kaksizni még,amíg a lakásban tartózkodik.

Majd hozzászoksz,és menni fog!

5. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 3. 17:20
Nagyon pozitív hogy 2 nap alatt kiderült, nem illetek össze. Vannak akik évekig erőltetik olyan szinten, hogy bele is betegszenek. Mégse megy. Engedd el, lesz másik. Olyannal próbáld legközelebb az együttélést, akihez minimum vonzódsz.
4. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 3. 17:05

A helyes anyagcsere nagyon fontos.

Most arra figyelj!

3. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 3. 14:23
Megpróbáltad, nem működik, vége.
2022. aug. 3. 14:20
Lesz, nyugi(!), csak "innen tőle" gyorsan lépj tovább!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook