Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megőrjít az anyósom, segítsetek! fórum

Megőrjít az anyósom, segítsetek! (beszélgetős fórum)


1 2
2009. szept. 20. 08:50
Beszélj a pároddal,mert csak ő fog tudni megoldást találni,hiszen az ő anyja..Nálunk is csak ez hozott változást.
4. 3d3ae91143 (válaszként erre: 1. - 17dfdcec7d)
2009. szept. 20. 08:48

Szia.

Mi az anyósommal lakunk egy házban,ide építkeztünk "fölé"..

Beleszól,hogy mikor mossak,mikor porszivozzak,mennyi áramot használjak,mennyi vizet..

Szinte mindenbe..

5éve hallgatom,és viselem a hülyeségeit,de a férjemre vagyok tekintettel,és inkább nem figyelek oda anyósomra..

Többször tönkre akarta már tenni a házasságunkat,sőt mondta már azt is,bemegy a bíróságra és a nevemben beadja a válópert..

Keresztül nézek rajta...az annál inkább bosszantja..

2009. szept. 20. 08:47
megőrjít
2009. szept. 20. 08:46
Ezt a problémát a férjed segítsége nélkül nem fogod tudni úgy rendezni, hogy együtt maradjatok.
2009. szept. 20. 08:40
Az lenne a problámám,h anyósom az ég adta egy világon mindenbe bele dumál,semmi nem jó neki amit csinálunk.Nem élünk egy házban,de egy falubanon.A házon amibe lakunk az ő haszonélvezetük van rajt,a párom csak a tulajdonos.Immáron 3,5éve együtt lakunk,van egy lassan 9 hónapos kisfiúnk,és mindenbe bele dumál anyósom.Minden nap ha engedném itt lenne nálunk,tenné a dolgot a gyerekemmel,én meg főznék mint egy mama,Hetente 2szer,valamikor 3 szor is látja,áthívom,h segíthet fürdetni a gyereket,semmit nem tisztel bennem.Tegnap ide írja az smst,h holnap gyertek át ebédre,de ne fél órára,válaszolj mikor jöttök,most miért kell megjegyzést tenni???Nincs eltiltva tőle az unokája(pedig lenne rá okom,amit művelt mikor 3 hetes volt a kicsi,ordítozott velem,mert kértük,h 6 hétig ne jöjjenek ugye,úgy enged haza a gyerekorvos a korházból,h lehetőleg tartsuk be ezt az időt,a baba egészsége érdekében)Aztán mégis ide engedtem 3 hét múlva,nem tisztelte azt sem,mondtam neki menjenek ki a nappaliba míg szoptatok,na erre ő elkezdett velem cirkuszolni,h mire föl,hát mondanom sem kellett mi nem voltam,minden mocsok,kurva,szemét láda köcsög,csavargó iskolás kamaszkoromba,meg sorolhatnám.Mikor ide jön az anyósom vetkőzteti le a gyerekemről a zoknit,h melege van,ezt így azt úgy,megbolondulok tőle.Mikor ki akart álni értem a párom,majdnem kapott(32éves a párom,hozzáteszem)egy pofont az apjától,az annya üvöltözött vele mint egy taknyossal,h mit képzelek én,mindig is ők maradnak a családja nem én,mert én mertem azt mondani a drága anyósomnak,h vegye már tudomásul,h saját családja van a fiuknak,felnőtt ember ,ne kezeljék úgy mint egy ostoba kamaszt,32éves és haggyanak minket végre élni,ha ide jön de dumáljon a dolgainkba,pár hétig csend is volt,most megint csinálja,a párom a békesség miatt,inkább rá hagy mindent,nem szól neki,de nekem tudja mondani,kiabálni felém,h ilyen meg olyan vagyok,de az anyját nem képes leállítani.A legnagyobb probléma ugye az ,h van egy saját üzletük,értelem szerűen a párom is ott dolgozik,mivel ugye ő keres 120ezret,amiből 96ezer sokszor a havi kiadásunk,én kapok 35öt,nem tudnánk kijönni ha máshol dolgozna,és van egy hiteles autónk,amibe ők adtak 1milió 500ezret,és havi 26ezret fizetünk részletet,szerintem ezek a dolgok itt a mérvadók,de kérdezem én,a gyerekének segítenek,nem???Ennek fejébe elkel tűrni,h sz..ni nem hagynak minket,miért nem veszik már észre,h felnőtt a gyermekük,és nem kéne lassan 33évesen is gardírozni????????Ha én segítek majd az életembe a gyerekemnek,nem fogom soha felhándálni,és feltétel nélkül segítek,nem várnék egy egész életembe hálálkodást,vagy szeretetből,feltétel nélkül segítek,vagy ne segítsek sehogysem,és a jó isten verjen meg ha nem ilyen leszek,esküszöm nektek!!!!Szeretem én a páromat,életem legjobb férfija,imádom,egy olyan szeretetre méltó,normális,okos pasi,jól is néz ki sok barát,havernőm szerint,tök egyforma az érdeklődésünk,imádja a fiát,a közös fiúnkat,imádja a természetet,mint én,tök kreatív,a legcsodálatosabb kisfiút kaptam tőle,de ha nem lesz ennek vége,h az anyja az árnyékomban marad,el fogom hagyni,inkább nevelem szegényesebben,de nem bírom én ezt,mitévő legyek???????????????puszi nektek,
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook