Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mégis milyen ismerős az ilyen? Megbolondultam vagy jogosan óvakodom tőle? fórum

Mégis milyen ismerős az ilyen? Megbolondultam vagy jogosan óvakodom tőle? (beszélgetős fórum)


1 2
12. Guruljka (válaszként erre: 10. - *lime*)
2021. márc. 13. 12:23
Nem tudom, ha bent fekszik az ember a csőben, hogyan kerülheti el azt, hogy a nőnek járjon a zája.
2021. márc. 13. 12:22
keress másik szolit, ez a nő nem normális. Próált kibiorni hogy nem beszélgetsz vele.
10. *lime*
2021. márc. 13. 12:20
Én sem értem, hogy mi ebben az ügy, minek kell ezt felfújni. Igazából a kérdést sem értem, hogy miért vetetted fel de ez már lehet, hogy az én hibám, mert felszínesen olvastam a beírást. Menj oda, intézd a dolgod, ne állj le a nővel cseverészni ha nem szimpi és ennyi. Szerencsés lehetsz, hogy ilyen horderejű problémákon kell agyalnod.
9. Piroska52 (válaszként erre: 8. - Andi6020)
2021. márc. 13. 12:10
Ennyi😀
8. andi6020 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 13. 11:23
Akkor ne állj vele szóba. Egy beszélgetéshez két ember kell. Bemész, szolizol, kimész. Ennyi.
7. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 13. 11:17

A szolárium kinek a tulajdona? Írj a vendégkönyvbe vagy panaszkönyvbe, hogy a személyzet indiszkrét, túlzóan bizalmaskodó.

A nőt meg állítsd le! "Elnézést, nem érek rá, sietek!"

Ne állj le vele beszélgetni!

2021. márc. 13. 11:11
Választanod kell: vagy hallgatod továbbra is a szövegét, és szinte 100 %, hogy rólad is olyasmit regél másoknak, ami nem igaz. Vagy nem jársz tovább hozzá. Nehéz dió.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2021. márc. 13. 11:00
Sajnos ez az egy van. Kisvárosban élek, a legközelebbi szoli 30 km-re lenne.
4. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 13. 10:52

Nekem ebből úgy tűnik, hogy a hölgy nem a neki való helyen dolgozik. Nagyon indiszkrét. Egyszer, ha szóhoz jutsz, kérdezz rá, rólad mit mesél másoknak?

De az a jobb, ha nem mégy oda többet.

3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 13. 10:49
Ez az egy szoli van a környéken?
2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 13. 10:41

Miért nem mész másik helyre szolizni?Én tutira első olyan alkalomnál,amikor kezdene túl személyes lenni az illető,méghozzá pofátlan stílusban,simán nem mennék többet.

Te szabod meg a saját hatàraidat.

2021. márc. 13. 10:39

Az utóbbi időben hetente 1-2 alkalommal eljárok szolizni (igen, tudom, de nem Magyarországon élek), és az ott dolgozó hölgyike eléggé rámkattant, de egyszerűen a hideg király tőle.

Ismerkedtem egy férfivel, és ő megpróbált teljesen ellene hangolni, egyszer azt mondta, hogy lefeküdt ő is vele, nagyon érti a dolgát, utána meg azt mondta, hogy még gyerek volt mikor ők elkezdtek járni. Majd elkezdett nekem mesélni magáról, hogy ő 19 évesen annyira félénk volt, hogy nem mert sokszor szólni se, most meg azt mondja, hogy ő világ életében szókimondó volt. Mindennek lehordja a saját főnökét, majd hisztizik, ha valaki vissza mondja az illetőnek. Ugyanez a helyzet a kliensekkel is, egy-egy nőre azt mondja, hogy ilyen olyan büdös, de Facebookon agyon szivezik egymás képeit... párszor beszéltünk 5-5 percet, mikor kell várjak kicsit vagy ilyesmit, majd olyan kérdéseket szeget felém, hogy ha úgyis műkörmöm van, miért nem hagyom hosszabbra, miért más minden második héten a körmöm, én csinálom, van gépem, tanultam valamit..., miért hordok elegáns ballon-, vagy szövet kabátot, ő nem szereti az olyan kabátokat, amik ilyen elegánsak, mert neki muszáj kilátszódjon a feneke. És ez volt az a pont, ahol azt mondtam neki, hogy akkor miért csodálkozol, ha ribi nek néznek, én nem te vagyok, nekem kifinomultabb a stílusom. Erre megkaptam, hogy hát te néha neked is dekoltált a felsőd/ruhád, amire az volt a válaszom, hogy én megtehetem, az az én dolgom.

Mi baja van ennek a nőnek? Hogy gondolhatja azt, hogy azok után, hogy így beszélek vele, én a barátnője vagyok.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook