Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megerőszakolt a lányom apja fórum

Megerőszakolt a lányom apja (beszélgetős fórum)


márc. 5. 01:39
ez vmi borzaszto dolog!
márc. 3. 19:00
Volt sok éve ilyen az ismerettségemben. Bebizonyította a csaj valahogy. A férfi ült is miatta több évet.Miután kijött egy darabig együtt éltek. Hogy most merre a férfi nem tudom.
márc. 3. 17:31
Köszönöm szépen!
márc. 3. 17:18
Majd írd meg mi lett a fejlemény, kíváncsi vagyok rá.
19. Biciklis_ (válaszként erre: 10. - K-né Zsóka)
márc. 3. 17:16
Ez nem igaz,szerintem.
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Panna.33)
márc. 3. 17:16
nem sértődök meg,sőt nagyon köszönöm a tanácsod.mivel nagyon szegények vagyunk kérni fogom az ingyenes jogi képviseletet. köszönöm!
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Piroska52)
márc. 3. 17:14
Felkészültem,volt már hasonló ügy vele.azt szeretném ha eltiltanák a kislányt tóle.de köszönöm.
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Liliom10)
márc. 3. 17:12
Azzal,hogy beszélni szeretne velem a tartásdíjról ha bemegyek vele kifizet 2 havit egybe és elviszi a kislányt.sosem volt erőszakos eszembe se jutott volna hogy ilyen szándékai vannak.már a tartásdíj miatt is eljárás van ellene,gondolom megüti a bokáját.annyi szerencsém van hogy tanúk az ő rokonai voltak.
15. Piroska52 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 3. 16:53

Nem támadlak, de nem volt egyértelmü.

Még most sem az, mert ha kiabálsz, nem jut el az erőszakos, mert valaki csak bemegy, és megakadájozza.

De ezek szerint, csak engedtéĺ. Régen rossz, ha már ilyen helyzetben vagytok.

Te meg minek mész be vele egyedül, ha tudod milyen.

Oké, tettél feljelentést, de ennél sokkal cudarabb dolgokat is fognak tőled kérdezi, erre jobb ha felkészülsz.

És ha már ettől is kivagy

akadva, akkor jobb ha felkészülsz a még rosszabbra.

14. liliom10 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 3. 16:51

Mivel tudott becsalni a szobádba ? Ha nem iszol, biztos nem mentél volna be. Láthatási nap, ráadásul nem fizet... Csak az előszobáig engedtem volna be. De talán oda se.

Persze ilyen gazemberségre senki nem gondol ! Ezért nagyon megüti a bokáját szerintem. Börtön nem jár érte ?

márc. 3. 16:50
A hatóság előtt kényelmetlenebb kérdések is lesznek, készülj fel és kitartást.
12. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 3. 16:49

Na várjál. Az erőszak és a fenyegetés nem ugyanaz.

Mondjuk bármelyik történt, ocsmány dolog a részéről.

Amilyen zavarosan fogalmazol ( nehogy megsértődj, természetes, hogy így fogalmazol, mert nagy lelki trauma ért) az lesz a legjobb, ha ügyvédhez fordulsz, mielőtt lesöprik a dolgot, mondván, hogy volt beleegyezés.

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - K-né Zsóka)
márc. 3. 16:08
Tartásdíjnál bizony komolyan veszik,mivel állam fizet helyette.miért is zavaros? engedtem,nem engedtem ezért is lett feljelentve!
10. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 3. 16:03
Tehát végül engedted? Mert az írod, hogy ha nem engedted volna akkor jelenti, hogy ittas voltál. Ez hülyeség! Ha nem iszol rendszeresen, akkor komolyan sem veszik. Kicsit zavaros ez az egész.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Piroska52)
márc. 3. 15:42
Ez volt a szerencsém hogy ott voltak mert kiabáltam és benyitottak így készült a feljelentés.nem értem amúgy hogy miért én vagyok támadva.nem türtem jelentettem és kórházi leletem is van.csak nagyon megviselt de ezek szerint kár volt megosztanom.
8. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 3. 15:35

A rokonok is ott voltak, meg a gyerek is.

Te meg nem kiabàltál, nem sikítottàl, csak csendben tűrted?

Na ne már.

márc. 3. 15:35
Ma reggel voltam a rendőrségen mert tartásdíjat sem fizet.átmentem a sürgősségire ahol felvették erőszakos közösülés minta vétellel mert nem volt óvszer.
6. andi6020 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 3. 15:34
Jelentsd fel, ha úgy érzed erőszak történt.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Birebora)
márc. 3. 15:32
Lehet,attól még megtörtént.
4. birebora (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 3. 15:29
Ne haragudj de nekem ez teljesen hihetetlen.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Birebora)
márc. 3. 15:28
Kint volt a rokonokkal az ebédlőben.7 éves
márc. 3. 15:27

Atyaég!

És a kislány hol volt? Mennyi idős?

márc. 3. 15:24
Tegnap láthatási időben megérkezett a lányom apja,mivel pont születésnapom volt enyhén ittas állapotban voltam,de nem részeg talán 3 pohárka bort ittam meg.a volt párom visszaélt a helyzettel és becsalt a szobámba ahol erőszakkal közösült velem.azért mert ha nem engedem jelenti hogy ittas vagyok.nem tudom feldolgozni és a gyermeket sem vitte el.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook