Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Megérkezett az én Kincsem, Joci! fórum

Megérkezett az én Kincsem, Joci! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Megérkezett az én Kincsem, Joci!

2010. ápr. 29. 14:02

Szia!


nagyon jól megírtad a cikket,majdnem olyan mint az enyém.sok boldogságot,és jó egészséget kívánok nektek.

7. bettike2007 (válaszként erre: 6. - Kriszti1212)
2010. ápr. 28. 20:06

Szia!!

Köszönjük,hát igen elég volt vele megküzdeni:-)de megérte!!!!!

puszi

2010. ápr. 28. 19:58

Sziasztok!

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a hozzászólásokat :) Nagyon kedvesek vagytok :)

Sara, köszönöm a tanácsot. Második babánál biztos, hogy én is sokkal aktívabb leszek és mindent igyekszem jobban csinálni :)


Bettike, köszönöm, én is gratulálok a kislányodhoz :) Szép súllyal született :)

2010. ápr. 28. 17:36
Sok boldogságot a Kincsedhez:) Nagyon édes babó:)
2010. ápr. 28. 16:42
Szia!Gratulálok a babádhoz!Az én kislányom 10nappal hamarabb született mint a kisfiad,most egy idősek szinte!Nekem símán lett meg,3450g és 51cm-el.Majd a 2nál már biztos sikerül a szülés:)puszi a cseppednek!
2010. ápr. 28. 12:38
Szivből gratulálok és nagyon sok boldogságot kivánok nektek vigyázzatok a picurra
2010. ápr. 28. 11:33

örülök, hogy ennek ellenére jól élted meg a szülést. Ha nem piszkált volna meg a doki a nyákdugó távozása után, akkor még nem indult volna be a folyamat. Ez onnan látszik, hogy nem haladtál előre semmilyen beavatkozásra. Ha legközelebb lesz babátok, ne engedd a piszkálgatást. Lehet úgy is vizsgálni, hogy az ne tágítson a méhszájon!

Mindenestre sok boldogságot kívánok!

2010. ápr. 28. 10:03
2009. augusztus 18-ra voltam kiírva. Gyakorlatilag egy panaszmentes terhességem volt, kivétel egy háromnapos szakaszt, amikor gyenge vérzés miatt a 19. héten be kellett feküdnöm a kórházba. Már akkor, az ügyeletes doki utalt rá, hogy kisfiam lesz. Először furcsa volt, hiszen én végig úgy éreztem, lány lesz, de a 20. héten a genetikai ultrahangon megállapították, hogy 100%-ig fiú. Nagyon boldog voltam, de a névvel kicsit még bajban voltunk. Rövid időn belül családtagról neveztük el babánkat.

Ugrás a teljes írásra: Megérkezett az én Kincsem, Joci!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook