Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalt férjek/feleségek fórum

Megcsalt férjek/feleségek (beszélgetős fórum)


1 2 3
14. timycat (válaszként erre: 1. - Kiscsillag2011)
2012. márc. 30. 11:57
Engem csalt meg a jelenlegi párom (meg én is őt, egyébként nem vagyunk házasok, de együttmaradtunk). Megbeszéltük, mindketten hibáztunk, nem konkrétan a megcsalásban, hanem hogy odáig jutottunk, igyekszünk azóta is többet foglalkozni a másikkal, nem hagyni leüllepedni a kapcsolatot. Ennek már több, mint 5 éve. Én azóta abszolút hűséges vagyok, páromban meg nincs okom kételkedni.
13. Sly7105 (válaszként erre: 12. - Csgybzs)
2012. márc. 30. 11:57
De jó lenne, igen, csak ez akkor általában nem így működik. Ha gondok és problémák vannak, néha "belefut" az ember egy másik kapcsolatba, ahol nem kell semmit megbeszélni, csak úgy jó, ahogy van. Viszont az is igaz, hogy sokszor még működne az elhagyott kapcsolat is, csak ráncba kell szedni a dolgokat...
12. csgybzs (válaszként erre: 10. - Sly7105)
2012. márc. 30. 11:56
És a megbeszélés nem vonatkozhatna esetleg a megcsalás előtti időtartamra? Sokkal kevesebb összetört szív lenne.
11. gkreka (válaszként erre: 1. - Kiscsillag2011)
2012. márc. 30. 11:55
én csak ideig-óráig tudtam elodázni a válást azzal, hogy szemet hunytam. nem sokára elvált leszek és nem bántam meg, hogy így döntöttem.
10. Sly7105 (válaszként erre: 8. - Kiscsillag2011)
2012. márc. 30. 11:54
Ne így fogd fel, hogy veled ezt mindig meg lehet tenni. Biztosan szeretitek egymást és nemcsak a közös gyerek tart össze benneteket. De az is biztos, annak is oka van, hogy valami miatt máshol kereste a boldogságot, vagy valamit, ami kettőtök között nem volt meg. Mindent meg lehet és meg is kell beszélni és azt gondolom, hogy egy korábban - megcsalás előtt - jól működő kapcsolat megér egy újabb próbálkozást egy új lehetőséget. Persze ehhez az kell, hogy még mind a kettőtökben legyen egymás iránti vonzalom/szeretet/szerelem, bármi, ami még működik köztetek. Én mindenképp adnék még egy esélyt, persze ezzel nem lehet játszani, az egy esély, az 1 és nem több. Próbáld magad úgy túltenni rajta, hogy végülis Téged, a veled való életet választotta. És felejtsd el, ami történt!
9. csgybzs (válaszként erre: 8. - Kiscsillag2011)
2012. márc. 30. 11:53
A megcsalásban (szerintem) nem a megbocsátás a legnehezebb, hanem felismerni, hogy az ember, akiről azt hittük, hogy szeret minket, szándékosan becsap és átver minket. Ha felül tudsz kerekedni azon, hogy figyelmen kívül hagyott téged és kapcsolatotokat, akkor van esély. De szerintem ez egészségtelen hosszú távon.
2012. márc. 30. 11:48

Köszönöm a gyors hozzászólásokat! :)

A megcsalásra voltak utaló jelek, végül ő vallotta be.

A gyerek miatt nem fogunk együtt maradni hosszútávon, de a közös gyermekünk miatt kapott még egy esélyt. Nbandus akkor Te már voltál ilyen helyzetben? Önmagadban, hogy lehet ezen túljutni? Igyekszem nem az orra alá dörgölni, de persze vannak depis napjaim..

Lehet hülyén hangzik, de úgy érzem, hogy megcsalt és igazából semmi következménye nem lett, ezzel aláírtam, hogy ezt velem meg lehet tenni. Az önértékelésem sokszor még mindig a padlón van.

7. andi6020 (válaszként erre: 3. - Crawley girl)
2012. márc. 30. 11:45
Vagy csak még nem tudsz róla.:)
2012. márc. 30. 11:36

Szia,


Őszintén sajnálom ami történt. Én ugyan nem vagyok házas, a párommal már van egy közös gyerekünk, akinek az érkezése előtt voltak köztünk is hasonló problémák. Szerintem egy megcsalást sosem felejt el az ember, a tüske mindig bennünk marad, de ha megbocsájtottunk, akkor nem szabad az orra alá dörgölni, hogy "bezzeg akkor megcsaltál", mert az nem vezet semmire. Viszont én részemről csak a gyerek miatt nem maradnék együtt a férjemmel, mert ha nem őszinte egy család szeretete, az neki sem jó.

2012. márc. 30. 11:36
Meg kérdezhetem hogy derült ki a megcsalás..
2012. márc. 30. 11:35

Meg is van:


[link]

2012. márc. 30. 11:35
Szia .bár engem még nem csaltak meg de nagyon együttérzek veled,és el tudom képzelni milyen lehet ez neked.Gondolom mindig arra gondolsz mikor történik meg ujra én tuti nem tudnék már bozni a páromban,nagyon erös nö lehetsz.
2. csgybzs (válaszként erre: 1. - Kiscsillag2011)
2012. márc. 30. 11:33
Azt hiszem júliusi már indított egy ilyen témát nemrégiben.
2012. márc. 30. 11:29

Sziasztok!


Én olyan nőket/férfiakat keresek erre a fórumra, akiket megcsalt a házastársuk, mégis a házasság folytatása mellett döntöttek. Én egy megcsalt feleség vagyok, bár álmomban sem gondoltam volna, hogy egyszer az leszek. Persze, a legtöbben biztos így vannak ezzel…

A megcsalás kiderülése, illetve pár hét krízishelyzet után mégis házasság folytatása mellett döntöttünk. Nem engedtem meg magamnak, hogy indulatból döntsek, mert van egy imádnivaló kislányunk, aki biztosan nem csonka családban szeretne felnőni. A megcsalásnak már több mint fél éve, de nem tudok túljutni rajta, hogy így elárult és hazudott a férjem. Itthon nincs rossz légkör, a férjem sok mindent megtesz, hogy javuljon a házasságunk (persze ezek után nehéz eldönteni, hogy őszinte-e az igyekezete, vagy csak a helyzethez alkalmazkodik), mégsem tudok túljutni rajta.

Van valaki hasonló helyzetben? Ha igen, őket várnám ide a fórumra. Talán tudjuk egymást lelkileg támogatni és megoldásokat javasolni egymásnak.

1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook