Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalt a párom és nem tudom mit csináljak? fórum

Megcsalt a párom és nem tudom mit csináljak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
24. Cucicsillag (válaszként erre: 23. - Szintópia)
2017. jan. 10. 00:07

Jajj, de rossz :(

Akkor valszeg a keves kettesben toltott ido hianya miatt lehet, ha ennyire valtasban dolgoztok :(

Nincs vmi halmaz, amikor egyutt is lehetnetek?

A masik gyerek sztem felelotlenseg lenne ebbena szituban.

Nem a gyerkocok hoznak helyre egy kapcsolatot. Max.szenvednek....

23. szintópia (válaszként erre: 22. - Cucicsillag)
2017. jan. 10. 00:03

persze, hogy tudja.

1 napig rágódtam rajta, és utána a fejéhez vágtam..

2-3 napig nem beszéltünk, nem válaszoltam az üzenetire napközben.

(Azt tudni kell, hogy ugyanott dolgozunk, csak ellentétes műszakban, hogy mindig tudjon valaki lenni a gyerekkel. 3nap munka, 3 nap pihi. Amikor én dolgozok ő van pihin amikor ő dolgozik én pihenek) kb. 3 nap utána jött a magyarázkodás, hogy ne haragudjak, szeret és nem akar elveszíteni. Mondtam neki, hogy szeretnék vele szakítani, de a karácsony előtt a gyerek miatt ne szakítsunk még, ne rontsuk el a gyerek karácsonyát, közben lenyugodtam, és nem jött fel azóta, hogy a szakítás.

Inkább az, mint már írtam hogy másik gyerek és társai.

Persze én már ezt nem akarom, jó lett volna, de nem tudnék többet megbízni benne.

Az utóbbi időben is láttam olyanokat, mikor benne maradt valamiben véletlenül, hogy már akkor el keellett volna küldeni. Évek óta ez megyen. :( biztos vagyok benne, hogy többször is megcsalt már, amit persze sose fogok megtudni, de talán jobb is így.

22. Cucicsillag (válaszként erre: 20. - Szintópia)
2017. jan. 9. 23:53

Gondolom, mar nem is szereted ezek fenyeben... o meg teged nem, ez egyertelmu. A gyerkoc "erdekeben" semmikepp ne maradj vele, az tobbet art. Vmit talalj ki.

Alberlet vagy rokon, ismeros, akarmi.

Ha igy allsz hozza, csak tologatod az idopontot.


Egyebkent tudja, hgy tudod, hgy megcsaltes mire keszulsz? Beszeltek napi szinten?

2017. jan. 9. 23:51
Az az igazság, hogy nem így terveztem az egészet. Na jó mondjuk ezt senki sem tervezi be, hogy megcsalják. De én szerettem volna egy édes testvért a gyerekemnek, mondjuk még más férfitől lehet gyerekem, de az biztos nem most lesz... és én sem érek már azért rá annyira
20. szintópia (válaszként erre: 19. - 9c485f67e8)
2017. jan. 9. 23:49

Igazad van, de végülis még csak vele vagyok.

MÁr nem szeretnék sokáig, de mint írtam fogalmam sincs, hogy lépjek ki ebből a kapcsolatból! :(

2017. jan. 9. 23:46

És még ezt a *kalapot nevezed a "párom"-nak??

Mégis miben a társad?

18. Cucicsillag (válaszként erre: 16. - 9c485f67e8)
2017. jan. 9. 23:44
Az! Pont ezt irtam :/
17. Cucicsillag (válaszként erre: 13. - Szintópia)
2017. jan. 9. 23:43

Iiiiiiigy amugy meg eleg necc...

Szinten van egy tipusu pasi, akinek kell 1-2-3 gyerek, aztan anya otthon Levan kotve, apa meg tirim-taram...

16. 9c485f67e8 (válaszként erre: 13. - Szintópia)
2017. jan. 9. 23:43
Le akar kötni.
15. Cucicsillag (válaszként erre: 13. - Szintópia)
2017. jan. 9. 23:42

Vannak ilyen tipusu hapsik,akik "csakuuuugy" szeretik hinteni a magot, vagy hgy is fogalmazott egy ismerosom. a lenyeg az, hgy eg no mellett keptelenek megmaradni,mert folyton az van bennuk, hgy az O genetikai allomanyuk annyira egyedi es remek, hgy kenyszert ereznek tobb alomba is re-me-kel-ni...

Izzzeeeee...

Eleg carcsi helyzetben vagy, lepni nem igazan tudsz, csak a sajat karodra vagy a gyerekere. Megtakaritas esetleg vagy barki aki segithet?

A szex koztetek muxik vagy mit lehet tudni a kapcsolatotokrol?

14. Bözsi néni (válaszként erre: 13. - Szintópia)
2017. jan. 9. 23:38

Leginkább nem nekünk kellene elmagyarázni, hiszen nem mi mondtuk, hanem a párod.

Talán őt kérdezd meg, hogyan is gondolta.


Én a helyedben nem vállalnék még egy gyereket meg házasságot sem.

13. szintópia (válaszként erre: 12. - Bözsi néni)
2017. jan. 9. 23:35

Nem vagyunk házasok!

De hozzá teszem, ezek után már felhozta, hogy az idén elvenne, meg szeretne másik gyereket...

Ezt még is hogy gondolta? Valaki magyarázza már el nekem!!

12. Bözsi néni (válaszként erre: 8. - Szintópia)
2017. jan. 9. 23:23

Ha te nem akarsz már vele élni, és ő nem akar költözni, akkor mégiscsak neked kell ugyebár.


De mint írod, nem tudsz, mert sem a gyereket nem tudod megoldani, sem albérletet nem tudnál fenntartani.


Ezért szerintem a következő lehetőségeid vannak:


1. Megbeszéled vele, hogy fátylat a múltra, aztán éltek tovább együtt. Már ha úgy egyébként jó apa és társ. Legfeljebb nem nézel bele soha többet, ha nyitva hagy valamit. Amiről nem tudsz, az nem fáj.


2.Ha nem tudsz vele együtt élni (nem jó apa,társ, nem szereted, stb.), akkor is fátylat rá egy időre, amíg meg tudod teremteni a lehetőségét a külön életednek a gyerekkel.

És tudatosan készülj rá, keresd a munkalehetőségeket, amelyek nem műszakosak, de fizetnek annyit v. többet - akár más városban, más országrészben is. Hiszen albérletet mindenhol találni.

Amíg együtt vagytok válts egy műszakos állásra és kezd tanulni valamit (ingyenes OKJ-s képzés keretében pl.) estin, hogy jobb esélyekkel kereshess munkát. Több tudás=több lehetőség, több fizetés.

Erre lehet,hogy rámegy pár év, de ha nem csinálod, akkor maradsz csapdában.


Az meg,hogy nem hagyná, hogy ne a gyerekkel éljen, a legtöbb pasinál csak nagy humbug, aztán ha külön élnek, akkor - tisztelet a nagyon kevés kivételnek - leginkább felé sem néz a gyerekének. Nem írtad, hogy házasok vagytok-e, ha igen, akkor a váláskor a bíróság úgyis rendezni a gyerek dolgát.

11. szintópia (válaszként erre: 10. - Ironizáló)
2017. jan. 9. 23:14
Igen, jobban! 2x annyit keres mint én...
10. ironizáló (válaszként erre: 8. - Szintópia)
2017. jan. 9. 23:12
Valóban nem csak neked lehetne menned, de ő nem fog sajnos. Ő jobban keres nálad?
9. ironizáló (válaszként erre: 8. - Szintópia)
2017. jan. 9. 23:10
Neki így kényelmes, neked meg egyelőre kényszer. Harcolni semmiképpen nem szabad, az nem vezet sehova. Annyit tudsz jelenleg tenni, hogy elkezded felépíteni az életedet, hogy esélyed legyen változtatni. Addig meg vele fogsz élni ezt te is tudod. Meg kell próbálni valahogy normalizálni a helyzetet, hogy élhető legyen. Nagyon sok embernek sikerült már ennél szarabb helyzetből felállni. Neked is sikerülhet.
8. szintópia (válaszként erre: 5. - Ironizáló)
2017. jan. 9. 23:01

Ragaszkodik a gyerekhez. Nem hagyná hogy ne vele éljen, de viszont én sem hogy vele! :/ De a gyerek miatt nem akarok bele menni egy harcba

Meg ő nem akar szakítani, itt nyomta nekem, hogy ne haragudjak már de nem akarta, meg már nagyon bánja.

Meg a másik hülye szöveg, "véletlenül volt" :D

na ezen kínomba el is nevettem magam

Hogy lehet ilyet véletlenül csinálni???? ráadásul 2 hónapon keresztül?


Albérletben élünk egyébként, de kérdem én, miért én költözzek el? ő volt aki félre dugott, neki kéne menni a picsába! nem? de ő meg nem akar menni.

7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Szintópia)
2017. jan. 9. 23:00

Végül is megadtad a választ már, hogy lenyeled a békát :(

Ha nem tudsz önálló lenni, akkor valószínű, nyelheted a könnyeidet, de tapodtat nem tudsz mozdulni, mindennek meg van az ára.


Ha nem tudsz önállósodni, beszéld át vele, miért tette ezt, hogy Neked ez fáj, de spongyát rá, mert még inkább elmérgesíti a kapcsolatotokat, esetleg ki is léphet és akkor muszáj lesz megoldanod az életed önmagadnak, önerőből.


Kiírhatod a bánatod, de itt okosat nem tud senki mondani, kívülről könnyű másnak észt osztani, ha nem az ő bőrére megy.

6. ironizáló (válaszként erre: 4. - Oneman)
2017. jan. 9. 22:58
Én ezeket értem és tudom, de kiíró problémája most nem csak ez. Itt a megélhetése, jövője a kérdés, hogy merre tovább. A faszi csapodár ez kiderült.
5. ironizáló (válaszként erre: 3. - Szintópia)
2017. jan. 9. 22:56
Láttam, hogy műszakolsz. Szülőket sajnálom :( Rokonok? Arra nem válaszoltál, hogy milyen a kapcsolatotok. Milyen ember, apa? Nem segítene be a gyerek nevelésébe?
4. oneman (válaszként erre: 2. - Ironizáló)
2017. jan. 9. 22:47
Nem lehet tudni. Van olyan férfi aki simán képes dugni több hónapig, vagy akár évekig más nőt vagy nőket úgy hogy sosem veszi észre a felesége és nem is lesz vége a kapcsolatnak. Míg más férfiak esetleg kiléphetnek ilyenkor a kapcsolatból, vagy a feleség rúgja ki őket ha olyan típus.
3. szintópia (válaszként erre: 2. - Ironizáló)
2017. jan. 9. 22:45

Egyedül nem hiszem, hogy tudnék fizetni albérlet, meg műszakolok, mint írtam. Gyereket hova tenném mikor éjszakás vagyok?? 12 órában dolgozok

A szüleim már meghaltak :(

2. ironizáló (válaszként erre: 1. - Szintópia)
2017. jan. 9. 22:38
Valószínű ennek a kapcsolatnak annyi :( Egyébként milyen ember, apa? Milyen a közös élet? Mik a lehetőségeid? Szüleid? Bevételed, spórolt pénz?
2017. jan. 9. 22:32

Sziasztok!

Tudom van már ilyen jó pár fórum, de mind nagyon régi, és senki sincs ott, hiába írok bele.:(


Nem tudom mit csináljak. 10 éve élek párkapcsolatba, van egy 7 éves kislányunk is.

Már többször észrevettem, hogy a kedves társkereső oldalakon van fent, és irkál csajoknak. Korosztály nála nem számított, írt minden félének. A legtöbb beszélgetés arról szólt, hogy hogy megdugná és társai. Mindig kibeszélte, hogy csak szórakozik, és soha nem csalna meg! Nem hittem mondjuk neki, de azért nem hoztam fel a témát.

Most karácsony előtt viszont, benne maradt a face-be és ott volt egy beszélgetés egy munkatársával, amibe le voltak írva olyan dolgok amiből lejött, hogy megcsal vele. 2 hónapig csalt vele!


Nem tudom, hogy elhagyjam -e. Már biztos nem tudnék benne megbízni, és igazság szerint nem is vagyok már boldog mellette. De ott van a kislányunk, akivel nem tudom mi lenne.

Ami nehezíti a döntést, hogy én nem tudnék hova költözni, egyedül nem hiszem hogy tudnék fizetni egy albérletet, és mivel műszakolok, a gyereket sem tudném sokszor kire rábízni... :(

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook