Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalás: aki megcsalta már a párját az "törvényszerűen" előbb vagy utóbb megteszi megint? fórum

Megcsalás: aki megcsalta már a párját az "törvényszerűen" előbb vagy utóbb megteszi megint? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. jún. 1. 18:48
Szerintem nem feltétlenül kell a megcsaláshoz,szar kapcsolatnak lenni,vagy problémáknak!Mi van ha nemes egyszerűségből kerül olyan helyzetbe,egy olyan nővel/férfival,hogy elgyengül?!?!
12. 5f3b9a27bc (válaszként erre: 1. - Nenciii)
2009. jún. 1. 18:40
Szerintem ha egy kapcsolat jól működik, akkor ott nincs megcsalás. De alapból, ha valaki megcsalja a párját, akkor sem csak ő a hibás, hiszel nem ok nélkül tette... A másik, ha valaki megcsalta a párját, utána mégis mi értelme folytatni?! Könnyű mindig a másikat okolni, hogy mekkora szemét, hogy megcaslt, holott lehet, hogy nem ok nélkül történt. Persze van olyan eset is, amikor tényleg szemét az illető és ok nélkül tesz ilyet, de felesleges megvárni, hogy ez törvényszerű-e vagy sem, ha megcsalt akkor ott vége az egésznek. Nem kell eltűrni a végtelenségig, hogy megaláznak, bár sokaknak saját maguk nem jelent annyit, hogy kidobják a "párjukat".
2009. jún. 1. 18:31

Azért csalta meg egyszer, mert gond volt a köztetek. Ha az alap problémát nem szüntetitek meg, máskor is meg fogja tenni. Attól még szeret, vagy más miatt marad, de más kell neki valamilyen szempontból.

Beszéljétek ki, minden szégyenkezés nélkül, mert lehet, hogy olyan dolog, amiről esetleg valamelyiktek szégyell beszélni. De addig, míg minden marad a régiben, ő folyamatosan félre fog járni.

2009. jún. 1. 17:21
Nem lehet egyértelműen válaszolni, mert ez nagyon sok mindentől függ. Minden ember más és más. Ha valaki megcsalta a párját kérdés az, hogy mi volt az indítéka miért tette? Valakinek a vérében van a kaland, az valószínű megteszi másodjára is, valakinek egy hirtelen jött fellángolás a lehetőség kihasználása. Itt is felmerül a kérdés, hogy miért? Számtalan oka lehet. Ha megbocsájtunk, ha megbeszéljük a félrelépést, ha nem hánytorgatjuk fel örökké lehet, hogy csak egy alkalom volt. Mindenesetre érdemes elgondolkodni a történteken és résen lenni.
2009. jún. 1. 17:11

Szia!

Szerintem aki egyszer belekóstolt a "tiltott gyümölcsbe" az még egyszer meg fogja tenni. :S

8. d6b5d42050 (válaszként erre: 5. - Vanianyu)
2009. jún. 1. 17:09
Hát én az egyet sem bocsájtanám meg...
2009. jún. 1. 17:05
Szerintem nem-től független,bárki is csalja meg a másikat,Ott gond van a kapcsolatban.
6. vicus1975 (válaszként erre: 1. - Nenciii)
2009. jún. 1. 17:02
ha megcsalod a parod valami nem megy a kapcsolatban, meg ha te nem is veszed eszre. ha mar egyszer megcsaltad, lehet meg meg fogod tenni tobbszor is, es megis vele maradsz. ez van, mindannyian emberek vagyunk. de ha vele akarsz maradni, ne ereztesd vele, es ha megtudja soha nem fog bizni benned. hallgass a sajat erzeseidre, nincs mit tegyel, a vagyak ugyis feltornek egyszer
2009. jún. 1. 17:01
Szia nem törvényszerü hogy mégegyszer megteszi, eggyet meg lehet bocsátani de többet már nem szerintem,lehet tanul az illetö belöle és többet nem lép félre.én tuti hetekig nem állnék vele szoba utánna nem tudom visszaállna a bizalom,szerencsére még ilyenben nem volt részem... kopp kopp
4. Humor Helga (válaszként erre: 2. - Ee50b7c391)
2009. jún. 1. 16:59
sztem független a nemtől...
2009. jún. 1. 16:58
Attól függ ha az ember magától jut erre az elhatározásra függetlenül attól h lebukik vagy sem, tehát ha csak azért mondja h soha többet mert lebukott akkor sztem megtörténhet h újra megteszi!
2009. jún. 1. 16:57

szerintem ez attól iy függ,hogy nő vagy ffi az illető. Ha nő akkor az elhanyagoltság vezethet erre az utra persze van olyan nő aki több...-t fogott mint kilincset de azzan nem érdemes komoly kapcsolatba beleminni mert ugyse lesz jó vége.

Ha pasi az illető, hát szetm az nehezebb dió. Kutyából nem lesz szalonna.


De ez csak az én privát véleményem.

2009. jún. 1. 16:54

Sziasztok!


kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy aki megcsalta már a párját az "törvényszerűen" előbb vagy utóbb megteszi megint?? képesek vagyunk változni vagy ez a vérünkben van??

szerintetek?

előre is köszönöm a véleményeket!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook