Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megbocsátani? De hányszor? Fog változni? fórum

Megbocsátani? De hányszor? Fog változni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
10. Őzgida (válaszként erre: 7. - FormáSan)
2008. dec. 16. 09:56

kb. másfél. Elég viharosak vagyunk.

De tény, hogy sokat változott. Nem akart komoly kapcsolatot, aztán mikor lépni akartam, mert kihúzta a gyufát, ő kért, hogy próbáljuk meg a "komoly" kapcsolatot.

Aztán azért voltak húzásai... LÁnyokkal. Kapós a lelkem és még közvetlen is.

Volt ősszel egy nagy szakítópróba, melynek megint köze volt a zéroönkontrollhoz. Azóta a múlt héten lépett megint túl egy határt.

MOst ígéretet tett, nem akar elveszíteni.

De én már tudom magamban, hogy még egy ilyen és nincs visszaút.

2008. dec. 16. 09:54
jól tetted,de még hagyd had szenvedjen,ezt az elején kell megoldani.
8. *szami* (válaszként erre: 5. - Őzgida)
2008. dec. 16. 09:54
Szia!Nem akarlak megbántani ,de ezzel a "nem olyan sűrű ez az italozás"kit akarsz meggyőzni!?Szereted ez biztos,hisz akkor nem bocsájtottál volna meg!De ha mégis kiborulsz,akkor ott gáz van (lesz)!!!
2008. dec. 16. 09:52
Ha nem sürű Őzgida, akkor természetes hogy adjál még esélyt, csak akkor viszont következetes legyél és ne türjed az italozást! Nem arról van szó, hog nem lehet, persze hogy lehet, csak a tudni kell az önkortollt feállitani és tartsa be! Sok ember szeret úgy kikapcsolódni és szórakozni, hogy picikét iszogatnak és ez igy is van rendjén!De a 1-2 havonta az viszont szerintem nem kevés, gondold át! Hány éves vagytok együtt?
6. Őzgida (válaszként erre: 4. - FormáSan)
2008. dec. 16. 09:51

Persze utálom ha iszik, mivel van hogy nem érzi, meg kéne állni és a végére nincs önkontroll.

De nem ez a gond, nem sűrűn fordul elő. Inkább, az bánt, amit ilyenkor tesz. Lányokkal táncol, dörgölőzik...

5. Őzgida (válaszként erre: 3. - Herengtimea)
2008. dec. 16. 09:49

Másnap nem mentem dolgozni. Úgy összebalhéztunk reggel, hogy képen vágtam és azt mondtam elköltözök. Elment dolgozni, én meg elkezdtem pakolni. Közben záporoztak a "sajnálom", "nem akarlak elveszíteni", stb sms-ek. Nem akartam látni. El is jöttem. Majd este felhívott. Beszéltünk egy órát. Tudja, hogy hibázott. Most ígéri, nem fog megtörténni ismét.

Egyébként nem olyan sűrű ez az italozás. Extra sokat talán 1-2 havonta sikerül innia.

2008. dec. 16. 09:45

hm.... Valóban a kételyed nem alaptalan, mert aki rendszeresen italozik, az nagyon nehezen fog lemondani róla! Külső segitség szükséges hozzá, hiába igérget, mert az első adandó alkalmakkor ismét visszatér az italhoz! Az én férjem is ilyen volt! Becsületes tisztességes ember, sok-sok tudással és fel is tudtam nézni rá! De.................

Aztán a mértéktelen italozás hozzá segítette a betegségeihez, majd elváltunk! Később kaptam a hírt, hogy eltávozott az élőktől! Mai napig is igazán sajnálom, nem sok ilyen emberrel találkoztam, de már nem tudtam vele élni, hogy mindig csak az igéret és elszáll állandóan!

2008. dec. 16. 09:43

nálunk is előfordult ilyen,légy határozott és rúgd ki,de csak másnap mikor kijózanodott,ne csak fenyegesd,mert azt nem veszi komolyan,és tudja úgyis megbocsájtasz,csak játszik veled.

Legrosszabb ha fenyegetőzünk,pont ezt akarta elérni,tedd lapátra egy pár napra,nefélj akkor meggondolja hogy viselkedik máskor.

2008. dec. 16. 09:39
:( en szereny velemenyem ha valaki szereti az italt meg jobban szeretni fogja...te tudod neked mennyire eri meg...felteszel egy merlegre mindent miert eri meg s miert nem es hova billen a merleg?? ha bantalmaz ilyenkor akkor szamomra eldontott lenne a dolog...
2008. dec. 16. 09:37

Párommal elég viharos a kapcsolatunk. Tény, hogy sokat jelentünk egymásnak, szeretjük egymást. De... A drága ha nagyon berúg, megszűnik az önkontroll. Szeret bulizni, bár már túl van a 30-on. Legutóbb beismerte, persze részegen, hogy ilyenkor azért "úgy" táncol, ahogy én nem szeretném. És ez már nem az első alkalom.

Ezt én már nagyon nehezen viselem, megbocsátottam már neki nem egyszer, de tartok tőle, hiába ígéri, nem fog változni.

Hm?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook