Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Megbántam, hogy gyermekemnek használt ruhacsomagot... fórum

Megbántam, hogy gyermekemnek használt ruhacsomagot... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

7. 96e4cb8ca7 (válaszként erre: 5. - Trapiti)
2022. szept. 6. 06:16
Én vettem "profi" webáruházból csomagot tavaly télen a lányomnak, olyan gyönyörű télikabát volt benne (nagy valószínűséggel soha nem használták) hogy az oviban a csodájára jártak. Kár, hogy kinőtte már :(
2022. szept. 6. 06:14
Én is vettem már ruhacsomagot "korrekt" embertől... (úgy is, hogy kb. 80-90% normális) A kedvencem, amikor pl. 110-116-os méretűnek hirdeti a csomagot de belerakja a 92-es felsőt. Vagy olyan rongyot amit takarításra se használnék. Messze volt a kuka?
5. trapiti (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 5. 08:33

Az en lanyom mar 15 de nagyon sok hasznalt ruhat vettem neki amikor kicsi volt. A tapasztalatom az volt hogy a ruhacsomagokkal nagyon kell vigyazni. Betesznek 1-2 szep darabot ami jol mutat a fotokon, a tobbi meg altalaban sokkal gyengebb minoseg. Vegul nem eri meg megvenni, inkabb darabonkent, es csak olyan eladotol aki normalisan fotoz, jok az ertekelesei stb.

Vannak profi webaruhazak is, es uzletek ahol meg is tudod nezni mit veszel meg. A ruhacsomag legtobbszor csak latszolag olcso, azt teszik bele amit egyenkent nem tudnak mar eladni.

2022. szept. 4. 18:46

Hát így én is jártam :( igaz, olcsó is volt, na de én már pénzt se kérnék olyan állapotúért!

Azóta inkább drágábban veszek, de maradtam a használt ruháknál.

3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 4. 18:26

Ha hivatalos oldalról rendelted, jelentsd, hátha visszakapod a pénzedet. Ha meg nem, ennyi tanulópénzt kellett fizetned.

Csak személyesen szabad átvenni bármit is.Sok az aljas ember.

2022. szept. 4. 15:41
Ne bánkódj emiatt, gyakorlatiasan cselekedtél. Kimosod, kivasalod teszel rá 1-2 matricát vagy ha lány kis szalagot, díszgombot és nagyon szép lesz. Amúgy meg félév alatt kinövik. Ha újat veszel is kifakul 2-3 mosás után.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook