Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Megbánás esküvővel kapcsolatban fórum

Megbánás esküvővel kapcsolatban (beszélgetős fórum)


14. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 19. 19:59

Semmit. Bár akkoriban nem volt ezerszámra választék, sikerült olyant találni, amit szinte rám szabtak.

Mai szemmel sorolhatnám, hogy mi minden nem "sikerült", de akkor egy óriási buli volt, jól éreztük magunkat és máig együtt vagyunk. Kellhet ennél több?

13. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 19. 19:50
Ez is egy leszart fórum úgy látom. Minek indítod egyáltalán el?
12. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 19. 19:05
Semmit nem bántam meg. A ruhámat én magam terveztem, és varrattam, hónapokig jártam a varrónőhöz próbákra. Ma is ugyanazt venném fel. Ugyanazt a helyszínt, virágot választanám, mindent ugyanúgy csinálnék.
2021. márc. 19. 18:32
Az egészet.
10. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 19. 18:30

Én semmit nem bántam meg. Tudom, hogy nem mindenkinek számít a ruha, de nekem fontos volt. Végül is életem egyik nagy napjáról volt szó. (Ez nem ömlengés, mai napig így érzem).

Igen, én hosszú fehér ruhában, gyönyörű virágcsokorral a kezemben mondtam ki az igent. Most sem csinálnám másként.


Te vajon mit bántál meg?

2021. márc. 19. 18:21
A ruhám szuper volt. Aztán később kiderült, hogy a vőlegény már nem annyira
2021. márc. 19. 18:18
Csak a vőlegényt. A ruha curvajó volt.
7. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 19. 17:16
Először nagyon szerettem volna szép ruhában férjhez menni. Meg is történt. Minden szép volt. Csak annyira siettem hozzámenni az első kérőmhöz, hogy nem vártam meg a megfelelő vőlegényt. A második egyszerű volt, szűk körben. És ahhoz mentem, aki nekem való , így nem bántam meg semmit.
6. asgardi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 19. 16:58

Már túlvagy rajt vagy még lehet módosítani? Ha utóbbi, ne szégyellősködj, hisz rólad van szó.


Én is megkérdem, mi a baj?

2021. márc. 19. 16:56
nem
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 19. 16:36
Mi a baj? Akarsz beszélni róla?
3. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 19. 16:10

Nem adatott meg a fehér ruha, de esküvő volt. Ahol nem az volt a lényeg, hogy ki miben jelenik meg, hanem én voltam a fontos, hogy elkötelezem magam ahhoz, akit szeretek. Másnap ő olajos ruhában is igent mondott és én bugyiban is igent, mondtam.

Nem gondolnám, hogy egy esküvőnél a látszat a fontos.

Persze vannak olyanok, akik a pompa és a "mindenkinek megmutatni" miatt csinálnak parádét egy egy kiegészítőből, de vannak még ennél komolyabb értékrenddel rendelkező emberek is.

2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 19. 16:01

Nem!

Volt ruhám, de az öröm fontosabb volt.

Nem érdekelt más, csak az ünnepünk.

Külcsíny miatt mentél férjhez?

2021. márc. 19. 15:55
Volt már veletek olyan, hogy az esküvőtökkel kapcsolatban megbántatok valamit? Pl:ruha.. Amit most másképp csinálnátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook