Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Megasztár fórum

Megasztár (beszélgetős fórum)


67. Gigi...26 (válaszként erre: 66. - 93a74b44ea)
2006. ápr. 18. 18:55

Beismerem túllőttem vele, és nem is a jellemét kell lebecsülni! Tehetséges, nem vitás, sőt, mint ember, ahogy viselkedik, és ahogy előadja magát azzal sincs gond. Csak változatlanul az a véleményem, hogy ő nem oda való: nem való már ebbe a szakmába...

Remélem érted, amire gondolok Letty:)

66. 93a74b44ea (válaszként erre: 57. - Gigi...26)
2006. ápr. 18. 18:34
Nem gondolom,hogy Feri jellemét ebből meg lehet ítélni.Nem látunk a felszín alá,és lehet, hogy nincs igazam,de én őt másképp látom.
65. kisgé (válaszként erre: 64. - Liza23)
2006. ápr. 18. 15:17
magdi fog nyerni, ez tuti!
64. liza23
2006. ápr. 18. 15:13

sziasztok!

szerintem Rúzsa Magdinak van a legszebb és legtisztább hangja. Én neki szurkolok, bár nem vagyok nagy megasztáros. Anélát viszont nem csipem.

63. kisgé (válaszként erre: 61. - Molntak)
2006. ápr. 18. 14:18
Nekem bejön a csaj, tök zizi, de jó.
62. kisgé (válaszként erre: 59. - Rosewood)
2006. ápr. 18. 14:18
Lehet, hogy igazad van, és csak kemény. Csak ismerek Szerb-Magyart, nem egyszerűek-pejoratív jelentés nélkül....
61. molntak (válaszként erre: 60. - Rosewood)
2006. ápr. 18. 13:51
de ennyire???
60. rosewood (válaszként erre: 51. - Emagdi)
2006. ápr. 18. 13:02
Angéla fantasztikus énekes, de hát ezt is tanulta. Viszont kimondottan bizarr személyiség. De gondoljatok bele! A nagyy művészek általában mind bizarrak kicsit, nem? :-)
2006. ápr. 18. 13:00
Szerintem Magdi nem dühös volt, én olyannak láttam, akit megkeményített az élet húszéves korára, és már nem sírja el magát ajkkor sem, ha elérzékenyül. Csillogott a szeme, de tényleg ellenállt. Én nem tudtam voltna. Magdi is és angéla is csodálatos volt!!!
58. kisgé
2006. ápr. 18. 12:47

Hú, nekem nagyon tetszett Angéla "szomorú vasárnap" nótája, én elsírtam magam. Baromira hatásos volt.

Magdi dala is tetszett, de az nem tetszett, ahogy utána keményen nézett, mikor dícsérték. Olyan hideg volt, mint egy jégszobor! Értem én az üzenetét, de sajna düh övezi ezt a témát....

2006. ápr. 18. 12:05

A szombati műsor után kicsit elszomorodtam: szimpatikus volt nekem ez a Tamás...:(

Ferinek is jó a hangja, de milyen jellem az az ember, aki a családját otthagja a haknikért, a fogorvosi állását, meg a rizikós éneklésért....


Talán ki lehet jelenteni: egyértelmű, hogy Magdi-Eszter, vagy Magdi-Angéla döntő lesz!

Továbbra is Magdolnának drukkolunk:)))

56. Gigi...26 (válaszként erre: 55. - 93a74b44ea)
2006. ápr. 18. 12:00
Arra gondolsz, hogy zenei előképzettség nélkül lehessen csak jelentkezni? Egyrészről jó, másrészről lenne egy olyan műsor, amiben egyfolytában olyan produkciók lennének, mint Puskás Peti és Bíborka, hogy sokszor hamisan előadnak valamit: ezzel nem profitálna nagyot a műsor...
2006. ápr. 11. 18:56

Én a múltkor összeszedtem:jól gondolom,hogy csak a Magdi nem foglalkozott eddig úgy igazán zenéléssel?Az összes többi meg igen...

Nekem ez egy kicsit visszatetsző,nem így kellene válogatni szerintem.

2006. ápr. 11. 18:37

Angéla maradt megint...

...de annak is örülök, hogy Bíborka ment!


Továbbra is: Hajrá Magdi!!!

53. Aranyalma (válaszként erre: 51. - Emagdi)
2006. ápr. 4. 18:08
Én se mennék fagyizni, főleg sötétedés után! :)
52. Gigi...26 (válaszként erre: 51. - Emagdi)
2006. ápr. 4. 17:07

pontosan így gondolom én is:))


Mert azt nem vitathatjuk, hogy nem tud énekelni: nem sokan vannak ott akiktől még nem hallottak hamis hangot-nos tőle biztos nem!!!

Nem azért nem ő a kedvenc, mert nem tud énekelni, hanem mert egyszerűen nem szimpatikus (a már említett dolgai miatt).

51. emagdi (válaszként erre: 48. - Aranyalma)
2006. ápr. 4. 16:54

igen, az Angéla tényleg tud énekelni, de nekem is valahogy ijesztő a személyisége.

ahogy néz, ahogy gesztikulál, ahogy beszél a dalok előtt bevágott mini-interjúkban, hát... lehet hogy én is pszichológushoz küldeném.. (de mindenesetre fagyizni nem mennék vele:)))

50. Aranyalma (válaszként erre: 49. - Gigi...26)
2006. ápr. 4. 16:54
Először nekem is annak tűnt, aztán azt gondoltam, hogy hebrencs, aztán pedig azt, hogy szed valamit. Hangulatjavítót vagy ilyesmit.
49. Gigi...26 (válaszként erre: 48. - Aranyalma)
2006. ápr. 4. 16:51
Nekem még a mozdulatai furcsák, mintha jelbeszéddel is kísérné a mondandóját, de kicsit fogyinak tűnik...
48. Aranyalma (válaszként erre: 40. - Gigi...26)
2006. ápr. 4. 16:44

Szerintem Angélára teljesen igaz az, amit Soma mondott. Hogy egy bizonyos közösségbe megválasztanák papnőnek.

Nekem eddig vele kapcsolatban az volt a legfurcsább, mikor a Tankcsapda dal után a Tilla hasára tette a kezét és azt mondta, hogy Adjon az Ég, de olyan tekintettel... Hát, +borzongtam.

A szemei nagyon furcsák, meg mikor az éneklés után ott áll a zsüri előtt, mindig azt nézem, hogy mikor fog összeesni.

De az tény, hogy jól adja elő magát és a mostani döntőn nagyon tetszett.

47. veronitas (válaszként erre: 45. - Hoxa)
2006. ápr. 4. 16:34
Jaj, de jó, nekem is az Angéla!!!!
46. kisgé (válaszként erre: 45. - Hoxa)
2006. ápr. 4. 16:32
Nekem is bejön Angéla, csak az a gáz, hogy mostmár mindenki zenei múlttal kerül be ebbe a műsorba, nem tehetségkutató verseny ez. Angéla Amerikában tanult énekelni és én évekkel ezelőtt láttam fellépni, már akkor is tetszett. Eszter a favoritom, hátborzongató hangja van!
45. Hoxa
2006. ápr. 4. 16:12

Tényleg fura a csaj, de nekem Angéla a kedvencem. :)

Persze énekvarázsban Magdi és kisugárzásban Eszter a nyerő.

44. veronitas (válaszként erre: 43. - Zse pi)
2006. ápr. 4. 16:00
Állítólag a Best nevű szennylapban is megjelent, de nekem nem az a forrásom, hanem egy régi-régi ismerős... egyébként civil a lány, abszolút civil, egy hétköznapi lány.
43. zse pi (válaszként erre: 42. - Veronitas)
2006. ápr. 4. 15:41

Na ne csigázz!!! Biztos forrás? Kinek udvarol?


Najó, csak vicceltem, nekem csak a párom kell!:)

2006. ápr. 4. 15:34

A Kontor Tamás nem jár az Eszterrel, biztos forrásból tudom!


(az lehet, hogy kavart vele, vagy valami volt köztük, de már nem, már másnak udvarol... :-)))

41. Gigi...26 (válaszként erre: 39. - Zse pi)
2006. ápr. 4. 15:21
Én tisztességes családanya vagyok, de külsőleg nagyobb favorit nálam is a Kontor Tomi:)))
40. Gigi...26 (válaszként erre: 38. - Aranyalma)
2006. ápr. 4. 15:20

Az a helyzet szerintem, hogy a párbajban már nem számí az énektudás: csak szimpátiára megy! A közösnég szempontjából az egész szavazás, csak szimpátiára megy: ezért gondolom,hogy Kontor Tamás csak akkor nem jutna tovább, ha Magdival vagy Eszterrel kellene párbajoznia.

Szerinted nem beteg a Póka Angéla? Ahogy írtad-sokszor ijesztően néz ki! A Tankcsapda az egyik kedvencem, azt nagyon elrontotta, de egyébként sem szokott tetszeni:egy stílus- és állandóan orrból énekel.

39. zse pi (válaszként erre: 36. - Gigi...26)
2006. ápr. 4. 15:17

Tényleg az Eszterrel jár? Nem is hallottam róla.(Nah, hol élek én??? :-) )

Amúgy nekem Feri sokkal jobban tetszik, persze külsőleg a Kontor a favorit ;), de a Feri sem rossz... :)))

38. Aranyalma (válaszként erre: 36. - Gigi...26)
2006. ápr. 4. 15:08

Azért ez valahol szomorú, hogy ez is csak a pénzről szól. Dehát mi nem szól arról, főleg a médiában. Valamiből finaszirozni kell a nyereményeket! :)

Szerintem Kontor Tamás ki fog esni, most már háromszor állt azt hiszem a 3 közt. És később már csak a jobbakkal fog összekerülni.

Mondjuk a 3 közt lenne Magdi, Eszter meg Tamás, akkor biztos őt szavazzák ki. Gondolom, de bármi +eshet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook