Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megaláznám magam, ha bocsánatot kérnék a hülye viselkedésem miatt a fiútól, akivel ismerkedem? fórum

Megaláznám magam, ha bocsánatot kérnék a hülye viselkedésem miatt a fiútól, akivel ismerkedem? (beszélgetős fórum)


1 2
2016. jan. 12. 09:06
Szerinted tenyleg nem jogosan erezted,hogy elhanyagol?
2016. jan. 12. 09:05
Valami alapja volt persze, hiszen tényleg elég keveset foglalkozott velem utóbbi napokban, de dolgozik folyton... Engem az előző kapcsolatomban hanyagoltak igencsak és azóta félek, hogy megint az lesz... Csak ott nem munka okán, hanem "csak úgy"...
2016. jan. 12. 09:04
Szerintem ez nem megalázó, hanem arra utal, hogy belátod a hibáidat és bocsánatot tudsz kérni. Nem kell túlmagyarázni és abszolút rendben lesz.
8. Miss Jane (válaszként erre: 4. - 9c57fd10dc)
2016. jan. 12. 09:04
Így van! Egyetértek! :)
2016. jan. 12. 09:03
Én is nagyon úgy érzem, hogy így 2 nap elteltével (talán már ő is lenyugodott, jól felidegesítettem) tisztáznom kéne, csak a munkatárs/barátnőm az előbb beszólt, hogy nehogy, mert milyen megalázó már...
6. syria (válaszként erre: 1. - C2eb61a501)
2016. jan. 12. 09:02
Az volna gáz, ha nem tisztáznád a helyzetet.
2016. jan. 12. 08:56
Szerintem sem kell túllihegni, egy levelet azért megér a dolog pár sorban.Utána érdemes beszélgetni egy nagyot.
2016. jan. 12. 08:55
A legtöbbször az ilyen női hisztik nem alaptalanok...
2016. jan. 12. 08:55
Egyáltalán nem, inkább kérd meg beszéljétek át nyugodt körülmények között a történteket.Sok sikert!
2. 76c87e32e1 (válaszként erre: 1. - C2eb61a501)
2016. jan. 12. 08:51
Nem lenne gáz, de azért ne ragozd túl. Írd meg, hogy ingerlékenyebb vagy problémák miatt, bocsi a viselkedésért.
2016. jan. 12. 08:47

Sziasztok!

Van egy fiú, akivel ismerkedem egy ideje. Eddig nagyon jól ment minden, viszont mostanában idegesebb voltam az átlagosnál (sok minden dolog közrejátszik, család és munka is), és nagyon türelmetlen, hisztis lettem vele... Lehurrogtam mindenért, pl a fejéhez vágtam, hogy elhanyagol, holott most már "józanon" belegondolva ez nem is igaz, csak nagyon-nagyon sokat dolgozik ő is... Ez a hiszti + saját fáradtsága kombó hozta azt, hogy kiakadt rám. Olyat is mondott, hogy majd keres, ha jobban ráér, én még sértődötten rávágtam, hogy oké. De most nagyon bánom, amiért ilyen megfojtón viselkedtem vele... Szerintetek gáz lenne, ha írnék neki egy bocsánatkérő üzenetet?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook