Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Még nem lerágott csont-a táplálkozás tanulhatósága fórum

Még nem lerágott csont-a táplálkozás tanulhatósága (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2009. júl. 18. 21:50
Soha nem voltam sem kövér, sem sovány.Mégis van, amit egyszer szeretek és utána hosszúideig nem.Engem úgy tanított anyukám, hogy figyeljek a szervezetem jelzéseire.Ami jól esik, az kell a szervezetnek, amit nem szeretünk, arra nincs szüksége. A mennyiség pedig akkor legyen elég, amikor úgy érzed annyi hely maradt a "pocakban",hogy még egy adag simán beleférne.Ne engedj a kísértésnek!Jól is laksz és étkezés után mégis könnyűnek érzed magad.
2006. jún. 5. 16:58
nem születem én sem tulsulyosnak én is a sok gyogyszer áldozata lettem.mert voltak olyanok amik felboritották a hormon háztartásom,na meg aztán magam sem kiméltem magam.
3. 4726e582cf (válaszként erre: 2. - Elvira1)
2006. máj. 28. 16:05

Nah én főként az orvosoknak köszönhetem a kövérségem, és mellette magamnak is.

Túladagolták a D vitamint gyerekkoromban. 3×2 tablettát kellett ennem... Mindezt azért, mert lapos volt a fejem, mert elaludtam... hahaha. A fejem formája a mai napig nem változott, bár nem tartom ezt bajnak, nem is látszik :).

De persze a D vitamin túladagolás következményét a mai napig szívom :(.

2006. máj. 28. 15:53
De igen ! nagyon lerágott csont a folytonos diéta és kinzás,mindig mindenbõl enni kell,csak tudni a mértéket és persze az étel amit a szervezetbe viszel egészségesen elkészitett legyen.Mondta egy okostojás valamikor"Az étel által leszel beteg és egészséges és olyanná teszed magad amit a szervezetedbe viszel-tehát a betegség és az egészség is csakis sajátmagunknak köszönhetõ, persze a kövérség legnagyobb része is,mert ugye senki sem születik tûlsûlyosnak!
2006. márc. 10. 11:47
Miért van az, hogy bizonyos ételekért rajongunk, másoktól meg undorodunk, pedig jól tudjuk, hogy mindenfélére szüksége van a szervezetünknek. Még a legkevésbé válogatós ember is fel tud sorolni néhány ételt, amivel "köszöni szépen, inkább nem élne".

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook