Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Meg lehet érezni, ha nem szeret? fórum

Meg lehet érezni, ha nem szeret? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
36. Chen (válaszként erre: 35. - Gogo17)
2009. okt. 18. 21:09
Ne viccelj, sztem egy gyönyörű lány vagy, nem kéne Neked egy ilyen kapcsolatban vergődnöd! Tudom, ez most még elég rosszul esik, hülyén hangzik, de habár sok fórum olvasgatása után nem úgy tűnik, rengeteg nagyon rendes pasi létezik! Nekem általában ilyeneket sikerült kifogni, csak mindig én szúrtam el jó dolgomban. De most nagyon igyekszem. :) Sztem Te is megérdemled, hogy a srác állandóan hívjon, hogy hogy vagy, hogy fáj-e még a hasad, hogy milyen napod volt, ha meg együtt vagytok, simogassa a hajadat, elhalmozzon csókokkal, bókokkal és egy királynőnek érezd magad. Szóval meg kell védenem a srácokat, mert sok ilyen van, amíg el nem rontjuk mi nők őket! (velem az élen:) ) Szóval én a helyedben ilyen fiatalon, a legjobb éveimben igenis elvárnám, hogy valaki szerelemmel szeressen, mert nincs is annál szebb dolog!
35. Gogo17
2009. okt. 18. 20:01

Szia, hát sajnos észre lehet venni. Én most ebben a helyzetben vagyok.

10 hónapja vagyunk együtt, a mostani hetekben minden nap problémáztam, forogtam, és sajnos megőrjítettem, nem akartam rosszat, csak vannak dolgok amik nem tetszenek és nem jó ha mindig bennem halmozódik és nem mondom meg neki. Állandóan mindig ugyanazt csináltuk pl,nála alszom, felkelünk kávézik cigizik, ha bátyja kislánya ott van vele foglalkozunk, vagy megyünk tesójához, rc kocsizik, ivászatra megyünk haveri társaságba, vagy van hogy megyünk amerikai kocsi talira. De soha nem volt olyan hogy mi ketten csinálnánk vmit, semmit. Utána mindig azzal áll elő hogy nincs pénze mert elkölti mindig, mert minimálbért kap, nem akarok olyan nagy dolgot, én is tudok félre tenni de meg se próbálja. Másik hogy nem jön le hozzám pedig csak 5 percre lakunk egymáshoz, és mindig én mentem hozzá amióta anyja megbékélt a tudattal hogy a fiának van egy új barátnője. Hogy most úgy gondolom nem szeret itt lenni, de ha korán kelünk akkor én vagyok megint a hisztis hogy amikor felkelünk elmegy mert dolga van. Mondom neki hogy szeretem én vissza is szeretem hallani, erre akkor mondja amikor akarja, jó oké ebben igaza van. Munkahelyen is kajálunk nem kérdez semmit hogy hogy vagyok, inkább a másik sráccal beszélt. Befejezték lerakták a mosogatóba a mosatlant. Benézet az ebédlőbe de nem adott csókot, pedig csak én voltam ott egyedül, ő meg (Hát szóljak) szerintem nem kéne. Hülye voltam vele, és már nekem kellett utána futnom. Hát akkor aznap este beszéltük és mondta hogy kedvel szeret engem de nem szerelmes belém. Mosolyszünet és átrágjuk magunkat és talán érezni fogja hogy hiányzom és talán van remény még hozzá, vagy nem húzzuk mert épp eleget bántott, aludjunk rá egyet és meglátjuk. Másnap bementem CD-t vinni meg a tesója DVD filmjeit vittem. csak úgy az asztalra dobtam amikor evett és megmondtam hogy ne jöjjön le mert úgyis tudom mi lesz a vége. Utána smsek voltak. Felhívott érdeklődött irántam és végül az lett hogy Mosolyszünet jövőhét csütörtökig. Tudattam vele hogy megyek bulizni mert hogy foglalkozzak tesómmal, mert hát nem jártam bulizni ahogy a barátommal vagyok, rá mondta, ne vegyem úgy hogy most akkor pasizhatok. Nem pasiztam, kedvem se volt. Most csak várok. Annak ellenére hogy hülye volt velem szeretem és szeretném ha lenne még egy esély és próbálkoznánk, de bibi hogy ha nem jön össze, ugyanúgy szar lesz minden. =,(

34. 274c9996b8 (válaszként erre: 30. - Lantos29)
2009. febr. 13. 10:37

Mindenki hazudik maganak es nem csak a szerelemben ! A valosag nem mindeg kellemes , igy aztan az ember szereti rozsaszinre festeni a szurkeseget :)

Persze elöbb vagy utobb , mindeg szembe kell nezni a tenyekkel...

2009. febr. 13. 09:14
meg
32. rexona
2008. aug. 17. 23:16
meglehet érezni. énis érzem éppen.
2008. aug. 17. 23:11
tuti meg lehet érezni egy ölelésből, vagy egy csókból... :))
30. lantos29 (válaszként erre: 28. - 274c9996b8)
2008. júl. 27. 10:36

Szia!

Te is hazudtál magadnak.Nálunk 10év után mondta,hogy nem szeret,de próbáljuk meg.

2008. jún. 18. 16:42

például másképpen viselkedik, ahhoz képest, mint amikor szeretett.

:)

28. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Csajszika25)
2008. jún. 18. 16:30
Az mindeg nyilvanvalo ! Csak amikor szerelmessek vagyunk hazudunk sajat magunknak !
2008. jan. 29. 14:03
ha ez a kerdes mar felmerult, akkor mar valami van :(
26. timi* (válaszként erre: 17. - Csajszika25)
2008. jan. 29. 13:36
Ha egyértelműen érzed, hogy nem szeret, és nem csak egy érzelmi hullámvölgyben van, akkor hülyeség húzni-halasztani. Mert nem fog beléd szeretni újra. Ott már kihalt a szerelem, és csak te fogsz jobban sérülni, ha tovább húzod.
25. timi*
2008. jan. 29. 13:34

Észre lehet venni. És lehet vaknak lenni, vagy nem akarni észrevenni. Ezt csináltam én.

Mert boldog voltam vele, mert szerettem, mert jó volt mellete lenni. Visszagondolva, már 3 hónapja éreztem, hogy már nem úgy szeret, hogy valami nem stimmel, de nem akart beszélni róla.

Olyan jelekból éreztem, hogy valami nem stimmel, hogy már nem beszélt a közös jövőnkről, már nem akart tőlem gyereket, már nem akart velem összeköltözni, nem zavarta, ha a barátnőimmel vagyok és nem vele, ő viszont inkább volt a barátaival, mint velem. Már nem beszélt velem olyan sokat telefonon, már ritkábban akart velem együtt lenni, ritkábban szeretkeztünk.

Nem akartam észrevenni, azt mondtam magamnak, hogy csak fáradt.

Az utolsó 3 héten már beszélni sem akart velem, és csak azt mondogatta, hogy nem akar rólunk beszélni. Szakítottam.

24. 4b252f0708 (válaszként erre: 17. - Csajszika25)
2008. jan. 28. 06:31

Volt már ilyenre példa az életemben. Az elsőnél én húztam volna, ameddig csak lehet, nem volt erőm lépni. Néhány hónap után ő megtette.

A második eset kísértetiesen hasonló volt, akkor már erős voltam, és elengedtem. (Csak két-három hetembe telt, hogy rávegyem magam.) Azóta sem bántam meg.

A pasi, ha tényleg nem szeret, úgysem bírja sokáig melletted, szerintem.

23. LoLiNa
2008. jan. 28. 06:25
észre!
2008. jan. 27. 20:23
szerintem is igen .
2008. jan. 27. 19:51
Attol függ, hogy ki az, aki szeret, nem szeret, szeret, nem szeret?:)
2008. jan. 27. 19:46
szerintem igen , de ezt így szavakban kifejezni majdhogynem lehetetlen
19. böbe83 (válaszként erre: 17. - Csajszika25)
2008. jan. 27. 19:29
nem feltétlenül... bár ez kortól gyerekektől stb függ. Fiatalon gyerek és házasság nélkül nem ragaszkodnék. Jobb, ha mindketten egy egyenrangú kapcsolatban élünk.
2008. jan. 27. 12:06
szerintem meg
2008. jan. 11. 16:17
Ragaszkodnátok egy olyan pasihoz, ha érzitek nem szeret titeket,viszont szerelmesek vagytok? Ezt csak úgy általánosságban kérdezem. És meddig húznátok egy ilyen kapcsolatot?
16. csajszika25 (válaszként erre: 8. - 9b165d11ec)
2008. jan. 11. 16:12
De szerintem ezeket a pasik tudják és megoldják HA akarják vagyis ha be akarják csapni a nőt.Más kérdés az, ha már nem szereti a pasi a nőt és ezért elhanyagolja.
15. csajszika25 (válaszként erre: 14. - 9b165d11ec)
2008. jan. 11. 16:10
Ha szerelmes akkor is észre kéne vennie, csak inkább legyint rá.Mert ha szerelmes vagy nem akarsz sérülni.Boldog akarsz lenni és főlega nők kerülik a balhét ha érzik, hogy nincs rendben valami, és nem ia akarják észrevenni a bajt.Benne maradnak, mondván majd jobb lesz, és áltatják magukat.
14. 9b165d11ec (válaszként erre: 13. - 1a50c86bb0)
2008. jan. 10. 14:30
Kivéve ha szerelmes.
2008. jan. 10. 14:29
Mindenki erzi, ha nem fontos a masik szamara.
12. 9b165d11ec (válaszként erre: 11. - Csajszika25)
2008. jan. 10. 14:28
Csak addig nem látod meg ezeket,amíg te is azt akarod.
11. csajszika25 (válaszként erre: 10. - 9b165d11ec)
2008. jan. 10. 14:06
Köszi a hozzászólást.Jókat írtál. Bár úgy gondolom, azért vannak nők akiket ennek elnnére is be lehet csapni:( Tlán mert nem akarják az igazságot észrevenni, még akkor sem mikor már érzik ezeket.
2008. jan. 10. 13:41
mylinek van igaza.Ha már felmerül benned a gyanu,akkor abban van valami.Azaz te is érzed.
2008. jan. 10. 13:40
Figyelmetlen udvariatlan és durva.Vagy agresszív és nem is palástolja dühét.Túl sokat nem ér rá veled találkozni,egészen jól elvan napokig is nélküled.
8. 9b165d11ec (válaszként erre: 7. - Csajszika25)
2008. jan. 10. 13:38

Igen.

Ha bajod van,beteg vagy,nem aggódik.Nem hív telefonon akár napokig sem.Elfelejt időpontokat,randi időpontját pl,névnapot,szülinapot.Nem féltékeny rád kicsit sem.Szabadjára enged hogy menj nyugodtan szórakozni a barátnőiddel.Nem tervez veled jövőt.Nem tervez veled gyereket.Nem beszél meg veled fontos dolgokat.Nehezére esik hozni neked egy pohár vizet mert rosszul vagy.Nem költ rád egy fillért sem,vagy a lehető legkevesebbet.

2008. jan. 10. 13:28
Tehát ezt észre lehet venni?Minden nő észre veszi ezt előbb utóbb?Konkrét jelek vannak ha már nem szereti csak megjátsza amásik, hogy szereti?Írjatok még véleményeket:)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook