Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Meg lehet érezni, ha nem szeret? fórum

Meg lehet érezni, ha nem szeret? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. dec. 9. 14:42
Kevés olyan dolog van, amit annyira pontosan érezni lehet, mint azt, ha már nem szeret. Főleg abból, ahogyan beszél veled, hozzád. Amilyen szavakat használ. Amikről beszél. Ahogyan rád néz...
2010. okt. 20. 00:58
Teljes mértékben IGEN. Meg lehet érezni.
2010. okt. 16. 20:29
igen
2010. okt. 16. 20:08
A fórum címére válaszolva, igen, a női megérzés ilyen.
2010. okt. 16. 20:04
Engem most dobott a parom,mert minden nap feltekenykedtem ra,pedig nem volt miert meg mindig kerdeztem,hogy hova megy meg mit csinal?S azt mondta elege lett.Azt mondja,hogy mar nem szeret s nem akar vissza jonni hozzam.Hiaba mondom neki,hogy megvaltozom,de nem erdekli.Azt mondja,hogy csak a baratom akar lenni semmi tobb.Az a baj az,hogy kulfoldon lakom s most nics nagyon munkam s igy nem engedhetem meg magamnak az alberletet egyedul s igy meg vele lakom vele alszom.Azt mondja,hogy nem akar egyedul hagyni,mert nincs kihez mennem.S igy azt tervezi,hogy egy 2szobas lakasba koltozunk,hogy igy is segitsen.De amikor megyek valahova mindig megkerdi,hogy hova megyek?Vissza akarom ot szerezni,azt akarom,hogy ujra szeressen,de nem tudom,hogy mit csinaljak.Mindenki azt mondja,hogy nem szeret mar.A huga a haverja s anyukam is,de en meg mindig remenykedem,hogy meg lehet menteni ezt a kapcsolatot.Hulye vagyok,hogy ezt gondolom?Erzem,hogy o a nagy o.
2010. febr. 2. 09:08
Igen abszolút:)
2010. febr. 2. 08:27
meglehet.. ='(
2010. jan. 15. 20:55
igen minden képp meg lehet érezni
2009. okt. 30. 11:00
igen
2009. okt. 25. 21:18
Persze,hogy meglehet....
56. Chen (válaszként erre: 54. - 49ca420470)
2009. okt. 25. 16:11
Miért, anyukád mit mond, mit csinálj ebben a helyzetben?
55. Chen (válaszként erre: 52. - Gogo17)
2009. okt. 25. 16:10
Jájj, bocsi, hogy csak most, zűrös hét volt. Azt azért nem gondoltam volna, hogy ezt így kimondja. :( Sajnálom, hogy így történt. :(( Egyébként nekem is volt egy barátom, aki tök simán elküldött, egészen addig nem igazán éreztem, hogy fontos vagyok, utána meg többet nézett, mint előtte, s azóta is megkeres (ez már 6 éve volt!!!), hogy mennyire hülye volt. Hát mondom, én tudom, de így járt. Sajnos tényleg utólag jön rá mindenki, mennyit ért neki a másik. Hogy vagy egyébként?
54. 49ca420470 (válaszként erre: 52. - Gogo17)
2009. okt. 20. 16:48
Anyu már beígérte a pofonokat ha nem térek észhez.
53. 49ca420470 (válaszként erre: 51. - Humor Helga)
2009. okt. 20. 16:45

Régóta .

Elbaxtam.Megírom priviben hogy mit.

52. Gogo17
2009. okt. 20. 16:42

Hát ez kezd már komoly problémának lenni. Hát látszik belőle hogy tényleg nagyon azt akarja hogy menjél.

De az anyjával meg miért kéne foglalkoznod, elvégre az ő anyja, meg azért ott van neki a férje, vagy egyedül van? Én nem hagynám magam hogy így rámerőletessenek olyat hogy foglalkozzak az anyjával. Ha továbbra is ez lesz meg kéne beszélnetek. Én amit éreztem ami zavart én elmondtam a barátomnak. De utána megunta hogy mondom mondom neki.

51. Humor Helga (válaszként erre: 49. - 49ca420470)
2009. okt. 20. 16:40

uhhh...

mióta vagytok együtt?

50. Humor Helga (válaszként erre: 47. - 49ca420470)
2009. okt. 20. 16:39
sajnálom:((( mi történt? ha már leírtad akkor bocsi:D
49. 49ca420470 (válaszként erre: 48. - Gogo17)
2009. okt. 20. 16:35

Megjegyzések:

-(tegnap pl)->nem akarlak elvenni nőül mert nem jösz ki anyukámmal....

-(ma)-most akkor lemész anyukádékhoz (vidékre) egy hétre vagy nem?

Ezt a 2 nap alatt 5x elkérdezte(biztosan fontos neki hogy menjek a francba)

-szerinte féltékeny vagyok(szerintem kicsit sem vagyok az)

Tudom milyen a féltékenység..

Ódzkodás minden közös dologtól(házasság,gyerek,bármi amin osztozkodni kéne ha még sem jön össze)

Igazából arra jöttem rá,hogy neki egy olyan nő kellett aki majd gondoskodik az anyjáról ha az öreg lesz és ne neki kelljen.És hogy kímélje az anyját.Így nem neki kell ellátnia a fiát.Tök jó.Az anyját amúgy sem dughatná meg elvégre.


Most hogy ezekre így ráébredezek,nem kívánom a szexet sem vele.

48. Gogo17
2009. okt. 20. 16:24

ó én velem mit csinált!?? Nem foglalkozott velem sőt nem nyugtatott le hogy hülyeség amin forgok pl aszittem van vki más neki, vagy mentünk volna tényleg közös programokra. Inkább leszart, most meg érdeklődik hogy vagyok. Nem szólok hozzá. Egy jó darabig tuti nem szólok hozzá.

Amúgy miket vettél észre?

47. 49ca420470 (válaszként erre: 45. - Humor Helga)
2009. okt. 20. 16:19

Én is érzem most.(

Apró jelek....

46. 49ca420470 (válaszként erre: 44. - Gogo17)
2009. okt. 20. 16:19
A férfiak mindig utólag sirdogálnak,amikor már késő.Nem tudom miért van az hogy nem becsülik meg a nőt,míg az szereti őket.Aztán rossz alkoholista lesz a legtöbb férfi a felismeréstől,hogy hagyta elsétálni maga mellett azt,akit talán még sem kellett volna.
2009. okt. 20. 16:18
Igen! Meglehet érezni...
44. Gogo17
2009. okt. 20. 16:17
De komolyan inkább örülne hogy szeretik, meg mindent megadnak neki, és így eldobja. Soha nem értem meg.
43. Gogo17
2009. okt. 20. 16:15

Hát én bele estem sajnos. De most már vége =(

Adtam volna még egy esélyt.. Na de van tőle sokkal jobb pasik csak rá kell találni.

2009. okt. 20. 16:05
Meg lehet érezni és nekem az a véleményem hogy ha valaki érzi,akkor az már úgy is van.
2009. okt. 20. 16:01
Most én is érzem hogy nem szeretnek úgy ahogy kéne.Az utóbbi 2 napban már vagy 5x elkérdezte,hogy akkor most megyek az anyámékhoz másfél hétre haza vagy nem?
40. Gogo17 (válaszként erre: 38. - Chen)
2009. okt. 20. 15:39
Szia. Na ma nem bírtam ki, írtam neki egy sms hogy mondja meg mit akar mert én nekem már elegem van, nem tudom várni, vissza annyi hogy felis akart hívni tegnap, sokat merengett rajtam de nem akar tovább kínozni, így is elég sokat szenvedtem miatta. Ha ennyi idő alatt nem alakult annyira ki benne az érzelem hogy neked jó legyen, akkor ez tényleg nem stimmel sajnos.. próbált, mint a 10 hónap is mutatja, de nem megy. Sajnálja, reméli nem gyűlölöm meg nagyon, de ez legésszerűbb lépés, én tényleg jobbat érdemlek aki meg is becsül. Sajnálja.. Pedig pont kimondta mert gyűlölöm nagyon. Ma bent is voltam munkahelyen, bnőmmel beszéltem az ebédlőben, és éppen jött is be enni. Kérdezte hogy vagyok de nem válaszoltam vissza, és észre vettem hogy nézett jó párszor. Na szó szerint bunkó voltam!!! Hogy sajnos ennyi..
39. Gogo17 (válaszként erre: 38. - Chen)
2009. okt. 20. 00:18

Köszönöm aranyos vagy. :)

Én úgy ahogy letudom kötni magam, pl ma is dolgoztam de sajna nem futottunk össze mert az biztos hülye lennék vele, bár az se jó, de ha az vagyok van hogy fut utánam és jobban érdeklődik, na majd talán holnap. Ma majdnem csináltam egy nagy hibát, amikor végeztem este, épp arra fele voltam, és gondoltam hogy kihívom és mondja meg most hogy mit akar mert elég türelmetlen típus vagyok..Végül tovább álltam, kitöröltem a számát hogy ne tudjam keresni mert írtam volna neki olyan sms "Elegem van, én már tudom hogy nem fogsz adni még egy esélyt ennek a kapcsolatnak, sőt meg se próbálod ami szerintem eddig nem is tettél semmit, így hát én mondom Vége".

Hogy hogy áll hozzám, így is akartam hogy ha csütörtökig nem lát engem akkor lesz e hiányérzete vagy sem. De én már nem reménykedem semmiben. Rábízom.

Ha eljön a csütörtök akkor írok neked mi volt, bár én tudom mi lesz a vége, de azért próbálok erős lenni.

38. Chen (válaszként erre: 37. - Gogo17)
2009. okt. 19. 13:43

Értelek. Én sem szeretem az érzelgősséget, pontosabban régebben nem szerettem, idegesített és menekülni akartam. Aztán idővel ez kezdett biztonságérzetet okozni, s ma már tudom értékelni, ha vki ennyire kimutatja, hogy mit érez, mert tudom, hogy ez mennyire ritka, s ismerem a másik oldalt is, amikor semmit nem kap az ember, vagy legalábbis úgy érzi, sosem lehet elég jó a másiknak.

Próbáld meg valahogy túlélni a napokat, bár tudom, hogy nagyon nehéz. De megéri, mert megtudod, hogy ő hogy áll Hozzád, ennyit igazán megér pár nap. Ha nem volt túl sok dolgom, s ilyen helyzetben voltam, inkább átaludtam a napokat, mert nem tudtam magam lekötni semmivel sem. Nagyon nehéz most Neked, sok energiát hozzá, s ha nyomja valami a szívedet, akkor itt kiöntheted. :)

37. Gogo17
2009. okt. 19. 11:21
Szokásunk szerint mindig, minden nap hívtuk egymást. Nem szeretem ha túl érzelgősek, mert én olyan vagyok hogy idő után megunom vagy csak olyanokkal voltam akik már nem nagyon érdekeltek, és tényleg félek más kapcsolatba bele kezdeni mert akkor mindig őt keresem benne. Mindenki meg én is tudom hogy ennek nincs értelme, de én úgy adnék egy esélyt. Csütörtökig kiderül hogy mennyire hiányoztam neki, de addig nem bírom ki már most is szarul vagyok, szarul kelek fel, van hogy sírva. Nem gondoltam volna hogy ennyire megszeretek idősebb pasit (27).
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook