Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Meddig várnátok az igazira? Hány éves korig? fórum

Meddig várnátok az igazira? Hány éves korig? (beszélgetős fórum)


1 2
2021. júl. 24. 12:58
Igazi??? Leginkább a filmekben létezik,az életben szinte sosem.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Amaunet)
2021. júl. 24. 12:42
Volt pár randim, volt akivel 4-5 is. 7-8 pasival randiztam eddig életemben.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Amaunet)
2021. júl. 24. 12:40
Én sosem jártam társaságba. Mindig volt 1 legjobb barátnőm (mindig más) és vele mentem kirándulni, moziba, sétálni. 14-20 évesen rondának éreztem magam, utáltam magam. Bulikba nem jártam, a "kiülünk iszogatni, bandázni" bulikból 1 alkalom után kimaradtam, mert a nagyhangú lányok közt rondának és bénának éreztem magam (nyilván az is voltam) és csak meghúzódtam csendben. Inkább maradtam otthon olvasni, pc-n játszani, kutyázni. Aztán elszaladtak az évek.
11. *lime* (válaszként erre: 10. - Amaunet)
2021. júl. 24. 12:18
Tapasztaltan is össze lehet szedni akármilyen alakot, idővel derül csak ki, hogy milyen is a másik. Akkor meg meg lehet tőle szabadulni, ha úgy gondolja a "kérdező".
10. Amaunet (válaszként erre: 3. - *lime*)
2021. júl. 24. 12:01

31 évesen még valóban fiatalnak mondható, de semmi tapasztalata. Könnyen összeszedhet egy linkóci/alkoholista/agresszív vagy bármi más kellemetlen tulajdonságú pasit.


Persze, legyen szerencséje!

9. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 24. 11:59

"Munkahelyen nem tudtam ismerkedni. Iskolában sem."


El nem tudom képzelni, hogy valaki suliban ne tudna ismerkedni. Nem feltétlenül párkeresés céljából.

Ott és később a munkahelyen vagy bárhol lehet ismerkedni. Lazán, nem rögtön közölni, hogy 3 gyermeket szeretnél.


A partnerkapcsolati tapasztalatokat sok ember már 14-15 éves korától szerzi meg.

Neked még nem volt egy kapcsolatod sem?

Mi baj van veled?

8. andi6020 (válaszként erre: 3. - *lime*)
2021. júl. 24. 11:13
Eléggé aggasztó a helyzete, teljesen jogos az aggodalom.
2021. júl. 24. 11:01
Én soha nem vártam az igazira. Van egy kapcsolatom és ennyi. Igazi…hagyjuk már…😀
6. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 24. 10:59

Szerintem effektív keresni egyáltalán nem érdemes, bárhol jöhet, legyen az közért, posta, benzinkút.

Én még sosem találkoztam olyannal, hogy valaki akkor talál mikor nagyon akar.

Amúgy a kérdésre válaszolva nekem igazik jöttek igazik után, mindig volt egy még igazibb, de a végsőt én 24 évesen találtam meg, immár 25 éve :D. De meggyózödésem, hogy az előtte levők is jól működtek volna :)))

2021. júl. 24. 09:25

Én 33 vagyok, most egyedül. Sokszor nekem is rossz, de úgy gondolom, hogy van még dolgom magammal is. Nem vagyok az a típus, hogy csak azért legyen valakim, hogy ne legyek egyedül. Mert olyan lehetne... De nekem se mindegy, hogy ki és úgy gondolom, hogy annak a másiknak se legyen mindegy, hogy kivel van. Én is szeretnék családot, férjet... De az se mindegy, hogy milyen családba érkezik a gyerek. Törődj magaddal, szeresd magad, emeld magad a legjobb szintre és hidd el, jönni fog az igazi.

Mohácsi Viki mondta, akinek a meditációit csinálom: Csak szeresd magad, hogy ő is szerethessen!

Szerintem ez nagyon igaz. :)

2021. júl. 24. 09:22
Amúgy szerintem én kb. 40-42-ig vállalnám a családalapítást, utána már jóval kisebb valószínűséggel. Az igazit meg ráérsz egy életen át keresni, ott nincs korhatár.
3. *lime* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 24. 09:19
SEMMIRŐL nem vagy lekésve, 31 évesen még nagyon fiatal vagy. Ha majd 39 leszel és ugyan itt tartasz, akkor kezdj el ezen gondolkodni szerintem.
2. ariana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 24. 09:09
Szeretném megkérdezni, mennyi ideig voltál a társkeresőn? Hányszor randiztál? Kitöltötted-e jól az adatlapodat, világosan, hogy mit szeretnél?
2021. júl. 24. 08:48

Eddig akikkel találkoztam, vagy én nem voltam rájuk hatással, vagy ők rám.

Munkahelyen nem tudtam ismerkedni. Iskolában sem. Baráti társaság 1 illetőt mutatott be. Nem tetszettünk egymásnak. Társkereső nem az én világom : hazudnak magukról vagy ... akarnak.


31 elmúltam, mások már révbe értek: házasság, gyerekek. Én meg még mindig itt tartok.


Szóval nem tudom meddig érdemes keresni. Akarok családot én is, de szaladnak az évek.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook