Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Meddig tartson a mosolyszünet? fórum

Meddig tartson a mosolyszünet? (beszélgetős fórum)


1 2 3
17. erif1
2011. aug. 4. 14:58
Nekem ő az életem, én miatta gyógyultam meg, már nem kellene élnem 15 éve, de Isten mégiscsak meghagyott és akkor most ebbe fogok megpusztulni?
16. mkriszti81 (válaszként erre: 10. - Erif1)
2011. aug. 4. 14:56
bocs, ez esetben visszavonom.. sajnalom
15. erif1 (válaszként erre: 3. - Sziszi-szöszi)
2011. aug. 4. 14:55
Igyekszem
2011. aug. 4. 14:55
Maradnék egyenlőre az udvarias távolságtartásban.
13. 00a194caf9 (válaszként erre: 5. - 5b315db51e)
2011. aug. 4. 14:55

Ha ezt írja, miért ne lehetne igaz? Mi haszna lehetne a hazugságból?

Lehet, hogy van, ahol működik még a jó szex ennyi idő után is. És akkor?

12. mkriszti81 (válaszként erre: 5. - 5b315db51e)
2011. aug. 4. 14:55
ebben van valami... 17 éves kor óta együtt lenni, és csak 33, ill. 36 évesen gyereket vállalni? fura...
11. erif1 (válaszként erre: 4. - Winny)
2011. aug. 4. 14:55
Köszönöm.
10. erif1
2011. aug. 4. 14:54
Nem tündérmese, ez a valóség, sajnálom, ha annak tűnik, 17 éves korunktól járunk, 25 évesen házasodtunk, abban az évben rákot diagnosztizáltak nálam, 32 éves koromig tünetmentesen éltem, akkor mertük bevállalni a gyerekeket.
9. Zalóta (válaszként erre: 3. - Sziszi-szöszi)
2011. aug. 4. 14:54
S a nagy blabla után s magabiztosság után mi lesz? Nézi,hogy az emeleten csetelget az embere? :)Valamire csak szüksége van a férjének,ha a 21 éves lánnyal kikezdett.S aztán mi van,ha itt nem áll meg?! Egy "üzletiút" egy hotelszobában végződik,míg otthon a feleség megőrül a féltékenységtől...
8. erif1 (válaszként erre: 2. - Zalóta)
2011. aug. 4. 14:52

Igen, kell, az az ember akinek gyermeket szültem, akivel felépítettük az életünket, akit mindennél jobban szeretek, kell nekem, de nem minden áron!

Abban igazad van, hogy mindek ide stratégia, ezért is indult el a topik, a tavaly nem volt, adtam magam és kellek, de mégsem, össze vagyok zavarodva. Mert a szavai egyet mondanak, a tettei mást mutatnak, és nem jön, hogy higgyem, hogy ilyenné lett.

2011. aug. 4. 14:52
szeritnem ezt a verziót, hogy együtt éltek, de mégis külön, nem szeretve egymást, a gyerekek ugyanúgy megsínylik, mint a veszekedőset... sőt.. ha látják rajtad, hogy boldogtalan vagy, még jobban megszakad a szívük.. :(
2011. aug. 4. 14:52

Akkor ez az a helyzet, hogy otthon szinte mindent megkap a férj, mégsem elég?


Neki miért van szüksége erre a virtuális flörtölésre? Ezt akár a feleségével is megtehetné...

2011. aug. 4. 14:52
En ezt nem ertem..Azt akarod mondani hogy 23 eve vagytok egyutt,es mindketten 40 evesek vagytok??Vagyis 17!!!!eves korotoktol egyutt vagytok??Es a gyerekek 4 es 7 evesek?Most ezt te komolyan el is hiszed amit irsz??Hogy heti 5-6 szex vagy meg tobb 23!!!!ev utan????Hat ilyen csak a tundermeseben van...
4. winny (válaszként erre: 1. - Erif1)
2011. aug. 4. 14:51

Tudom nehéz elfogadni,hogy a férjed "kapuzárási"pánikban van.Ha ez a kapcsolat CSAK virtuális akkor hagyni kell.

Erősíti az önbizalmát.

Nem esik jól tudom.

2011. aug. 4. 14:51

Elégek vagytok neki!

Miért lenne másra is szüksége?!

Ne hagyd magad elbizonytalanodni!

Szedd össze magad, és próbálj magabiztos lenni!

Sok erőt kívánok!

2. Zalóta (válaszként erre: 1. - Erif1)
2011. aug. 4. 14:48
"de muszáj új stratégiát váltanom"-és itt a nagy kulcs a sztoridban!!! minek játszmázni,stratégiázni? Ez az ember nem fog megváltozni....kell ez neked????
2011. aug. 4. 14:45

A férjem a tavaly, egy partnerével (21 éves lány), skypon, facebookon, minden lehetséges fórumon románcot kezdet élni. 23 éve vagyunk együtt. Párterapeutához akart járni, mert azt mondta, hogy nem tudott racionálisan gondolkozni és hogy segítségre van szüksége, mert szeret engem, a gyerekeinket és nem érti mi történik vele (idén lesz 40). Én nagyon kiborultam, kb egy két hónapja kezdtem feltápászkodni a földről, nagyon kedves, szeretetét kimutató volt előtte is, de ebben az évben nagyon. Mint aki rájött, hogy mit veszíthet.

8 napja jelezte, hogy egy másik lánnyal megint kezd nem jó irányba indulni az üzleti-skype-beszélgetés. Én kiakadtam, de azt tanácsoltam, hogy próbálja kizárolag buissness kapcsolatként kezelni, terelje el a beszélgetést, ha az kezd személyes lenni, ügyeljen, ne legyen kedves, közvetlen, mert félreértik. A bomba tegnap robbant, kiderült, hogy tanácsomra nemhogy leállt, hanem dugi gmail fiókot indítottak, a skypon csak üzleti szöveg, a háttérben egész munkaidőben meg a nyálazás folyt. El kell mondanom, hogy a tavalyi alkalommal, nem volt mosolyszünet, hanem igyekeztünk nagy beszélgetések révén a krízisen túl jutni. A tegnapi nap viszont kénytelen voltam a szavamat állni, úgyanis jeleztem az egy év alatt, ha szóba került, hogy ez volt az első és utolsó alkalom, több esély nincs.

A szívem megszakadt, de ma éjjel leküldtem a földszintre. Elmondtam neki, hogy tovább nem akarom a kapcsolatot, de összeköt a két 4 ill. 7 éves gyermekünk. Nyugodtan chatelhet, nem kell bújkálni, most egyelőre próbáljuk meg, hogyan tudjuk normálisan megoldani a közös életünket úgy, hogy egymással nincs semmilyen érzelmi kapcsolat. Én ebbe belehalok, de muszáj új stratégiát váltanom, mert a nagy szövegelések, kiborúlások csak a gyerekeket sínylették meg, őt nem hatották meg, ezek szerint. Soha nem vagyok elutasító vele, soha nem feküdtünk le haragban, a tavaly sem, a szex működik, heti több, mint 5-6 alkalommal vagyunk együtt, van hogy többször is. Ő nem akar elhagyni, szeret bennünket, nem tud nélkülünk élni, de nem tudja mi a baja, miért van erre a virtuális féle kapcsolatokra szüksége. Nos, meddig tartson egy mosolyszünet? Hosszú volt ez az éjszaka, szeretem, de látom, hogy nem vagyok, vagyunk elég neki. Amúgy mi vagyunk a modellcsalád, minden hétvége kirándulással, rengeteg közös programmal, tanácstalan vagyok:(

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook