Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van lehetőség arra hogy mosolyszünet után újra induljon egy kapcsolat? fórum

Van lehetőség arra hogy mosolyszünet után újra induljon egy kapcsolat? (beszélgetős fórum)


21. zzmm
2013. szept. 15. 05:43

Szerintem nincs.

Ha egy férfi otthagyja a pár hónapos babáját és feleségét, akkor az nem szünet.

Hanem a vége valaminek, csak selyempapírba csomagolta..

2013. szept. 15. 02:33
Van! Ha a párod felnő az apa szerephez lelkileg is,és belátja,hogy már nem csak önmagáért felelős! Na,és ha igazán szeretitek egymást,mert még ha össza is jöttök újra,tudni kell,hogy lesz még vita,veszekedés!
2013. szept. 14. 16:17
van. de neked,meg neki kell eldönteni, nem ennek a sok népnek itt.
2013. szept. 14. 16:12
Sztem nincs. Nem lehetőség nincs rá, hanem nincs értelme.
2013. szept. 14. 04:02
Legtöbbször nem érdemes erőltetni.
2013. szept. 13. 19:31
Szerintem nem.Eddigi tapasztalataim azt mutatták,hogy nem...,de ismerek olyanokat akiknek sikerült.
2013. szept. 13. 19:30
Nem erdemes
14. fcbcd01d00 (válaszként erre: 1. - 1b200ad0a1)
2013. szept. 13. 15:42

Lehet apró cseprő dolgokon vitatkozni, veszekedni, de minek?

Sokkal jobb toleránsnak lenni a másik iránt.

13. ina87 (válaszként erre: 1. - 1b200ad0a1)
2013. szept. 13. 15:40
Szerintem,most ez a kialakult hejzet biztos jobb meg másként látjátok a kapcsolatotokat mivel nemvagytok eggyütt,kevesebb a vita és talán egy jó barátságot kellene kialakitanotok egymásal,mert attol h most igy jó az nemjelenti azt h késöbbiekben ha ujra visza költözik a férjed akk megint onan fojtasátok majd ahol aba hagytátok,ez az oda visza dolog ha nemjó akk elhagyom a családot ez örök félelem és örlödés lesz.ezért jobb ilyen hejzetben már az elején dönteni mert ez igy minden lesz csak nem normális kapcsolat.
2013. szept. 13. 15:07
A szüleimnél dettó ue. volt a helyzet, és anyám reménykedett, mosott, főzött, takarított apámra még válás után 10 évig.... apám jól kihasználta a helyzetet, hogy anyám szerelmes, és bizakodó a pici babával. apám összejött egy nála 36 évvel fiatalabb nővel, és a mai napig csak kihasználná anyámat, ha én hagynám.ha egy férfi nem szerelmes, akkor egy gyerek sem fogja visszatartani a kicsapongástól. ha jól münködik egy kapcsolat, akkor gyerek nélkül is jól münködik, és egy életen keresztül tarthat. ez az én véleményem
11. feb96fdf3a (válaszként erre: 1. - 1b200ad0a1)
2013. szept. 13. 14:59
Szerintem nem kellene erőltetni .Azt hiszem én a helyedbe inkább egy jó barátság kialakítására törekednék ,mint sem egy rossz párkapcsolatra,féltékenységgel,veszekedésekkel stb.
10. mkriszti81 (válaszként erre: 4. - 1b200ad0a1)
2013. szept. 13. 14:58

ez nem ok egy kapcsolat elromlására, ha ettől elromlik, akkor sajna ott már korábban sem volt nagy az összhang (vagy nem vetted észre)


meg lehet azért próbálni, főleg a gyerek miatt, de ne mindenáron - és főleg ne hagyd, hogy sokáig szipkázza az energiádat (azaz húzza az időt és hagyjon bizonytalanságban), mert annak is a gyereked issza meg a levét, tőle veszed (veszi) el az energiát. Meg ha lezárjátok, még mindig van esélyed normális szerető pótpapát találni és persze párt magadnak.

9. SDitti (válaszként erre: 7. - 55416fb8e2)
2013. szept. 13. 14:56
Igen, elég kényelmes és önző hozzáállásnak tűnik.
2013. szept. 13. 14:55
hónapokkal = hónapok óta
7. 55416fb8e2 (válaszként erre: 1. - 1b200ad0a1)
2013. szept. 13. 14:55
ha egy ilyen pici gyerekkel elhagy a parod, hogy o a nagy szabadsagaban eldonthesse, szeret vagy nem szeret, annak egy bazinagy teglat kivannek a fejere, egy jo eletbiztositassal a reszedre :)
2013. szept. 13. 14:54

Hááát, nem túl biztató a helyzet, de talán ha mindketten kellő energiát fektettek bele, még menthető!


Ehhez viszont az kell, hogy nagyon akarjátok!


Ne csak az egyik fél, hanem mindketten!

5. SDitti (válaszként erre: 1. - 1b200ad0a1)
2013. szept. 13. 14:54

"Ha látjuk egymást nem sok remény lehet újraindításra..."

Én meg pont ellenkezőleg gondolom. (Bár a fene tudja.) Ha nem lát, csak az előnyeit fogja látni annak, hogy maga van, esetleg elkezd nézelődni (és nem csak nézelődni) más nők után.


Szerintem nincs erre recept. Valakinek sikerül, valakinek nem. Azért nem szép dolog, hogy már hónapokkal őröl ezzel és húzza mindenki idejét. Azt meg pláne megérthetné, hogy neked most a baba mellett beszűkült a világod és féltékeny vagy...

2013. szept. 13. 14:52
a gondok szülés után jöttek, minden időmet a gyerektöltötte ki, fáradt voltam
3. mkriszti81 (válaszként erre: 1. - 1b200ad0a1)
2013. szept. 13. 14:51

Már bocs,de akkor minek lett gyereketek?


Amúgy a fő kérdésre válaszolva: lehetőség mindig van, csak általában értelme nincs... tudod, langyos káposzta...

2013. szept. 13. 14:48
a nevem ne tévesszen meg senkit, nő vagyok!
2013. szept. 13. 14:48

7 hónapos gyerekünk van, és a gyereket látogatja az apuka, családbarát csomagunk van így beszélni is szoktunk. Találkozunk néha nem csak a gyerek végett. Milyen mosolyszünet ez így? Ha látjuk egymást nem sok remény lehet újraindításra...

Az elmúlt pár hónapban több volt a vita, mint a szép élmények. Párom a munkába menekült és többet volt a haverokkal, mint velünk, nekem meg ez nem tetszett és féltékeny lettem mindenkire. Párom kijelentette, hogy neki ez most nem megy tovább és egyedüllétre van szüksége hogy gondolkozzon. Telefonban akkor azt mondta már nem is szeret, de másnap együtt mentünk el megvenni a gyerkőc cuccait, és akkor megkérdeztem tényleg nem szeret e, azt mondta nem tudja mit érez ezért kell a kis pihi, hogy megtudja mi lenne a jó. Ő mindig azt mondja még nem tudja mi lesz, de fifty-fifty a felelet állandóan. Én nem akarom erőltetni a dolgokat. Vannak terveink, hogy együtt töltsük a gyerkőc első karácsonyát, és majd a szülinapot is, és azt mondta bárhogy is legyen, nyáron 3man elmegyünk nyaralni is. A vitáink miatt sokallt be és ezért kellett a szünet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook