Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Meddig tartson a mosolyszünet? fórum

Meddig tartson a mosolyszünet? (beszélgetős fórum)


1 2 3
47. a14deb9047 (válaszként erre: 46. - Erif1)
2011. aug. 4. 16:19
Ezt így kell tenni! Nem szabad elszigetelődni!
46. erif1 (válaszként erre: 45. - Zalóta)
2011. aug. 4. 16:02

Ráéreztél, 8. éve vagyok itthon, nem akarja, hogy visszamenjek dolgozni, de a tegnap döntöttem, hogy most én vagyoka soron.

1. Este ha haza jön a gyerekekkel marad, mindegy ha a Dunapartra megyek ki és ott öl meg az unalom, de megyek.

2.Összetelefonáltam minden szingli, volt barátnőt, hogy szívesen kimegyek velük.

3. Állást keresek

4. Holnap úszni megyek, babysitter riasztva

5. Én, én, én és ha akarja tartja a lépést velem, ha nem akkor lemarad. Valakinek már el kell kezdenie a külvilággal érintkezni!

45. Zalóta (válaszként erre: 42. - Erif1)
2011. aug. 4. 15:48
Elhiszem,eltud fáradni ebben is az ember.Talán az első nagy lépés,hogy ne görcsölj a dolgon.Adj egy pár napot magadnak,nem neki,nem nektek,magadnak.Ahogy kivettem a szavaidból,sokat van otthon.Akkor bízd rá a gyerekeket,s menj ki a házból pár órára.Fogj egy könyvet,ülj ki egy parkba,vagy menj el egy melegvizes fürdőbe,ülj be egy moziba,mindegy mit,csak csinálj olyan dolgokat ami eltereli a figyelmedet a helyzetről pár órára.Valahogy úgyis elbillen a mérleg,de ne siettess semmit.Nem akarlak elkeseríteni,de nagyon meg kell erőszakolja a férjed önmagát,hogy megváltozzon.Tehát itt neked kell úgymond dönteni.Görcsösen,fájdalommal tele viszont nem jó döntéseket hoz az ember.
2011. aug. 4. 15:46
Akkor ez már nem mosolyszünet.
43. erif1 (válaszként erre: 41. - A14deb9047)
2011. aug. 4. 15:44
Nincs mit tisztázni, egy éve erről szólnak a mindennapjaim, nincs ötletem, kifogytam, ...meghalnék.
42. erif1 (válaszként erre: 40. - Zalóta)
2011. aug. 4. 15:43
Igen, az Életem és ezek nem nagy szavak, ő is tudja, azt mondja soha nem akar nekem rosszat, mert nem érdemelem meg. Nem tud semmi hibát felsorolni, a pszichológus első alkalmakkor nem tudott mit kezdeni velünk, ő azt hajtogatta, hogy nem tudja miért történt, én meg össze voltam törve, de a házasságunkért mindenre képes voltam. Elfáradtam.
2011. aug. 4. 15:39
Mielőbb tisztázni kellene a helyzetet, mert ez így senkinek sem jó. Megmérgezi még azt is, ami eddig jó volt. Mint a csipet só a finom kávét...
40. Zalóta (válaszként erre: 38. - Erif1)
2011. aug. 4. 15:34
:) Basszus,te IMÁDOD ezt a pasit...Hát..nem vagy te sem könnyű helyzetben,pedig azt hittem az én sztorim űberelhetetlen..:)
39. Sziszi-szöszi (válaszként erre: 37. - Winny)
2011. aug. 4. 15:32

Mindenkinek más az ingerküszöbe. Van akinek a fórumtéma már válóok, van akinek meg sem kottyan.

Ha megalázva érzi magát valaki, akkor őszintén mondja meg, ha szereti a párja, akkor nem fogja többször ilyen helyzetbe hozni.


A kérdésre válaszolva: a mosolyszünetnek nincs értelme. Ha bízol benne, szereted, és elfogadod a hülyeségeivel együtt, akkor folytatódik a közös éleletek.

Ha neked ez már túl sok, akkor engedd elmenni. Szerintem megváltozni már nem fog. Volt rá 1 éve, mégse tette. Sajnálom!

38. erif1 (válaszként erre: 36. - Mkriszti81)
2011. aug. 4. 15:31
Egy éve mondom neki, hogy az ember ki tud teljesedni más tevékenységekkel is, a nőknél elérni sikereket, főleg chaten, nem nehéz. Például összegyűjthetné a kerületben élő tehetségeket, taníthatná focizni, vagy lefuthatná a maratont, ezeregy nemes tettet végre hajthatna és még szeretet is kapna. Az a baja, hogy nem kap kellő megerősítést a külvilágtól, csak a családtól. Nem érti meg, hogy ahhoz, hogy a kollegák, ismerősök szeressenek, azért meg kell dolgozni. Tudni mikor kinek van a névnapja, szülinapja, haverkodni, beszélgetni. Ez nehéz neki, csendes, visszahúzódó...a chaten, mint egy Bonvíván.
37. winny (válaszként erre: 19. - Csgybzs)
2011. aug. 4. 15:20

Azt hiszem a megalázás egy kicsit komolyabb esett.46 éve élek házasságban.

A férfi az VADÁSZ még akkor is ha nős és a legjobb édesapa.

36. mkriszti81 (válaszként erre: 26. - Erif1)
2011. aug. 4. 15:20
ha nem akar tovább menni, csak a fantáziájának kell a frissítés, akkor miért nem éri be egy oylan témájú filmmel/könyvvel pl?
35. erif1 (válaszként erre: 33. - 0c7cb4959f)
2011. aug. 4. 15:19
A csaj észt, ott is lakik, a tavalyi lengyel, ő is 550 km-re. A chatelés angolul folyik, ezt szereti a férjem, mert kényelmesebben tud fogalmazni, kendőzetlenebbül. Amúgy nagyon jó apa, sosem késik, nincsenek barátai (ez megrémiszt engem is, és támogatom, kérlelem, hogy járjon ki, menjen sportolni, barátkozzon a hasonszőrűekkel), de ő itthon kuksol, azaz nem, mert rengeteget kirándulunk, sok az esti közös program is. Nem tudom. Most kértem időpontot a pszichológustól, pedig 2 hónapja a terápiánk befejeződött, de immár egyedül megyek.
34. erif1 (válaszként erre: 27. - 5b315db51e)
2011. aug. 4. 15:15
Nem hazudok, a nemiéletünk az elmúlt évben élénkült meg, nem fogok bocsánatot kérni miatta. Valószínű, hogy másra vágyik, de értésére adtam, hogy ezt a kompromisszumot nem tudom vállalni. Én tudom, hogy neki kényelmes volna az irodai chatelés és velem otthon, de az a baj, hogy nem áll meg chatelésnél, szinte soha. A pszichológus szerint a net egy rózsaszínű felhő ebben az esetben. Az ingereket szabályozni tudják, ha akar válaszol azonnal, vagy befejezi a beszálgetést, nincs illat, szag, probléma. Minden annyira idilli, a baj ott kezdődik, hogy egy hónap nons stop chatelés egy évvel ér fel. Azaz a kendőzetlen, meréz beszélgetések ennyire el rudnak mélyülni. A tavalyi lány 6 hónapig kínlódott miután lezárták a 3,5 hónapos kapcsolatukat, a férjemnek nem kellett ennyi. Az ijesztő az, hogy azt mondta, hogy őt nem érdekli mi történt a lánnyal, nem érdekli ki a fogadó fél. Ezesetben egy 25 éves férjes asszony, akinek a férje tajtékzik a dűhtől. Nem tudom a férjemnek megmagyarázni, hogy ezt a fajta kaőpcspolatot sem tudja kontroll alatt tartani, mert érzésekről van szó.
33. 0c7cb4959f (válaszként erre: 26. - Erif1)
2011. aug. 4. 15:11
Ajajajajaj Na itt a bibi, ez nem nett flörtike.. ez tök más. Tényleg beszélgess el vele, illetve tisztázd vele a helyzetet. A munkahelyi, szakmai kapcsolatok.... Maradjunk annyiban a közös érdeklődési kör, az együtt töltött idő, a hasonló tudás szint... nagyon vonzó tud lenni, és állati jól érzi magát az ember, hasonszőrű társaságban, és ha még a kémia is működik... a partner is vonzódik... Itt nem sok minden jó van kilátásban!
32. Zalóta (válaszként erre: 31. - 1675f7fe54)
2011. aug. 4. 15:10
Releváns?
2011. aug. 4. 15:08
jó apja a gyerekeidnek? törödik velük napi szinten vagy csak melózik éjjel-nappal?
30. erif1 (válaszként erre: 25. - Mkriszti81)
2011. aug. 4. 15:08
Egy éve csak arról beszélünk, hogy az ember mennyiot kaphat és veszíthet egy ilyen kapcsolattal. Hidd el, a terápeuta is 16000 ft/alkalomért vezette és irányította azt. Nincs kommunikáció hiányról szó, sőt, ezért jelezte nekem a múlt héten, a simlisség a jelzést követő nap indult el, mintha feloldoztam volna azzal, hogy jelzett valamit belőle. Össze vagyok zavarodva teljesen, egyet tudok, hogy talpra kell állnom, nincs már erőm ehhez a dologhoz, egy év alatt minden erőm kifogyott. Túlélni ez zakatol bennem.
29. Zalóta (válaszként erre: 26. - Erif1)
2011. aug. 4. 15:07
Hogy ő mivel érvel,semmit nem jelent...Amit megtesz,az másik dolog...
28. csgybzs (válaszként erre: 26. - Erif1)
2011. aug. 4. 15:05
Sajnálom amin keresztülmész, de bármennyire is szereted be kell látnod, hogy ha ő szeretne igazán, nem csinálna ilyet...
27. 5b315db51e (válaszként erre: 10. - Erif1)
2011. aug. 4. 15:05
Akkor bocsi de en meg igy sem hiszem el hogy heti 5-6 alkalommal van szex es mintacsalad stb..Ha TE igy gondolod az rendben..De a ferjednek is ez a velemenye??Valami nincs ott rendben es valoszinu hogy ezt Te is tudod..Azt irod 40 evesek vagytok mindketten gyakorlatilag egyutt valtatok felnotte..Valoszinu most vette eszrte hogy masok szamara is vonzo lehet..Vagy hamarabb csak Te most jottel ra..Ha segit menjetek el parkapcsolari terapiara..De az tuti ha 1-2szer megtortenik utana is megfog..A TE dontesed hogyan folytatod az eletedet
26. erif1 (válaszként erre: 18. - Sybrrill)
2011. aug. 4. 15:03
Ő azzal érvelt, hogy soha nem merné meglépni egy valós személlyel, de ebben nem lát veszélyt. Viszont azért a tavaly is és most is már meg volt szervezve a találka, úgyanis a szakmájukban rengeteg a kiállítás, világkiállítás, ahol egy hét alatt illik megfordulni, nos meg megismerni a sok külföldi partnert.
25. mkriszti81 (válaszként erre: 17. - Erif1)
2011. aug. 4. 15:03

mondd el ezt neki is, tényleg ezt akarja? ha állítólag szeret benneteket, akkor nem művel ilyeneket, sőt, a gondolat írmagja se jutna eszébe!


Szoktatok "úgy rendesen" beszélgetni? Ha eddig nem, akkor most hajrá, érd el, hogy meg tudja fogalmazni, mi is történt vele, kellett lennie valamikor egy törésnek, ami miatt hirtelen így kezdett viselkedni (gondolom az elmúlt sok év alatt nem tett hasonlót sem). Valami a felszínre hozta ezt a belső vágyát, amit fiatal kora óta nem tudott kiélni.


Szóval külön alvás, sok beszélgetés, ha eredményre vezet, a gyerekekre való tekintettel még egy esély, ha el sem tudja mondani, fogalma sincs, és képtelen a kedvetekért megállni, amit művel, akkor viszlát...

Sok erőt neked, szükséged lesz rá!

24. csgybzs (válaszként erre: 18. - Sybrrill)
2011. aug. 4. 15:02
És gondolod, hogy megáll virtuális szinten? Szerintem nem. Undorító dolog amit művel. Kell a kényelmes otthon, meg jó az asszony is dugni, közben meg mással hetyerészik a neten? Úgy vágnám ki, mint macskát szarni.....már bocsánat...
23. 0c7cb4959f (válaszként erre: 1. - Erif1)
2011. aug. 4. 15:02
Ez hihetetlen! Tanácsot nem adhatok, csak azt hogy nagyon gondolj át mindent, és ne taszítsd el magadtól. Valami pluszt ad neki ez a dolog, próbáld inkább tiszta fejjel átgondolni, esetleg üljetek le kérdezd meg, mit kap ettől a dologtól beszéld meg vele. Próbálj te is kommunikálni vele napközben neten, és SMS formában is. Drukkolok neked!
2011. aug. 4. 15:01
max 1 óra
21. Zalóta (válaszként erre: 8. - Erif1)
2011. aug. 4. 15:00

Változunk...mind változunk idővel...De nekem a személyes tapasztalatom az,hogy vannak dolgok amik állandóak.Pl az aki folyamatosan csalja a feleségét,az soha nem lesz hű,(ez igaz a csalfa nőkre is).Aki folyamatosan elhagyja a családját,s mindig visszajön,az 100. alkalommal is elmegy,stb...

Választhatsz: vagy eltűröd a simlisségét,vagy nem.Te kell tudd,hogy melyikkel mennyit veszítesz és mennyit nyersz.

20. erif1 (válaszként erre: 16. - Mkriszti81)
2011. aug. 4. 15:00
Nem tudhattad, most nyított könyv az életem itt a Hoxan.
19. csgybzs (válaszként erre: 4. - Winny)
2011. aug. 4. 15:00
Mi az, hogy hagyni kell? Ezt nem értem. Teljesen megalázza a feleségét....
18. Sybrrill (válaszként erre: 4. - Winny)
2011. aug. 4. 14:59
Igaza lehet Winny-nek!Nem támogatom ezt a mondást csak hallottam:az egér is megunja mindig ugyanazt az egérlyukat,így szerint a lehető legjobb,h "csak" virtuális,pedig tudom nem jó érzés!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook