Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Meddig, milyen korig lehet egy kislány meztelenül? fórum

Meddig, milyen korig lehet egy kislány meztelenül? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
24. trapiti (válaszként erre: 22. - 72497ec515)
2014. máj. 24. 22:19
Igen, 10 évesnél szerintem már hamarabb illik felsőt hordani. Az én lányom 6 múlt, eszébe nem jutna levenni a felsőjét strandon vagy hasonló helyen...
23. trapiti (válaszként erre: 22. - 72497ec515)
2014. máj. 24. 22:17
Így igaz. Bár strandon amíg kicsi volt én szerettem azokat az egybe úszóruhákat, amiknek rövidujjú felsőrésze volt, UV szűrős volt, és sosem égett le benne. Amikor már nem volt a méretében, akkor váltottunk egybe fürdőruhára, úgyhogy ő pl. bugyiban sem rohangált nyilvános helyen... De én azt is utálom, amikor csak pelenka van a gyereken, én mindig adtam fölé egy rövidnacit vagy úszóbugyit.
22. 72497ec515 (válaszként erre: 19. - Trapiti)
2014. máj. 24. 22:14
Így igaz!! Gondolom senki nem is nézne ferdén hogy nincs felső egy 3 éves kislányom , de ha már 10 éves azért... a mai lányok fejlettek
21. elszabadult hold (válaszként erre: 20. - Féknyom)
2014. máj. 24. 22:13
Pff... :D
2014. máj. 24. 22:09
0-2,18-40.
19. trapiti (válaszként erre: 17. - 72497ec515)
2014. máj. 24. 22:07
Igazi melltartó akkor kell amikor már van mit tartani. A fürdőruha felsőrész más kérdés, én szeretem az egyberészes fürdőruháta gyereken kicsi korától és magamon is. A lányom olyan alkat, hogy már 5-6 évesen sem engedtem csak bugyiban. Amint van valami pici jele annak, hogy fejlődik, már mindenképpen kell felső is.
2014. máj. 24. 22:06

Ezt én sem tudom megérteni. Nekem ugyan fiam van, de még fotót se mutattam még a családtagoknak se, amin MINDENE látszik. Mert nem.

Ha lenne lányom, biztos nem engedném bugyi nélkül. Sőt, mivel nekem nagyon érzékeny bőröm van, valószínűleg felső nélkül se.

Még egy dolog jutott eszembe: ha "ott" leég, mert előfordulhat, azért az milyen kellemetlen már... Meg az is, ha anyuka a strand közepén kezdi kenegetni a nunit...:(

2014. máj. 24. 22:03
Kell a bugyi! És mikortól kell melltartó? szerintem ez változó ...
16. Fiúsmami (válaszként erre: 1. - 9089b602ef)
2014. máj. 24. 21:57
Szerintem nem jó főleg higiéniás okokból!Meg amúgy is.Nekem fiaim vannak,itthon nem bujkálok előlük ,de nem is mutogatom magam premier plánba !ne vitázz vele majd ha a strandon bámulják észhez kap
2014. máj. 24. 21:40
Mindig van rajta egy bugyi,pláne strandon.A halálom mikor fedetlen punival ülnek a babák,kislányok a homokban,szerintem marhára egészségtelen,meg nekem ne bámulja senki a csupasz gyerekem,annyi rosszat hallani...
14. a0c1361e44 (válaszként erre: 2. - 388b941089)
2014. máj. 24. 20:41
Én már le sem írom, akkor amit akartam, mert mindent leírtál.
2014. máj. 24. 20:38

strandon,s tb semeddig. pelus avgy bugyi, születéstől fiúra lányra is.


otthon meg, családban családi berendezkedéstől függő gpndolom. az otthonában midneki csinálja ahogy akarja. nekem eszembe se jutna bogaraktóll stb rettegni, hgy jajj a kertben ne pucérkodhon, vagy jajj, benn a lakásban ne. ha meleg van stb, tegye. az ember otthonában nincs dress code:D nálunk legalábbis, vagy akiket barátainknak mondunk náluk se ahogy tudom :)

12. trapiti (válaszként erre: 1. - 9089b602ef)
2014. máj. 24. 20:37
Szerintem nem ízléses, és nem is egészséges. Bárhová leül azonnal belemegy minden a puncijába... minek kell ez??? Egy bugyitól vagy rövidnadrágtól, fürdőruhától még senki nem kapott hőgutát...
2014. máj. 24. 20:31
bugyit mindenképp adnék rá.
10. andi6020 (válaszként erre: 1. - 9089b602ef)
2014. máj. 24. 20:11
Sosem rohangált egyik gyerekem sem pucéron.
2014. máj. 24. 19:46
Én sem támogatom a gyerek meztelenkedését. Egyrészt mert tényleg beleülhet minden sz@rba, másrészt nem szeretném, ha valami beteg állat kinézné magának.
8. 993dda84ef (válaszként erre: 1. - 9089b602ef)
2014. máj. 24. 19:12
Én egy gyerkőcöt, bármekkora is, nyilvános helyen SOHA, semmilyen körülmények között nem vinnék ki pucéran, még csecsemőként sem. Egy bugyi az a minimum. A nemi szervet szerintem egészen addig, amíg a gazdája felnőttként nem dönt másképpen:), privát szféraként kell kezelni, és gondosan takarni idegenek elől, függetlenül attól, hogy teszem azt a szülők a naturalizmus hívei. A gyerek helyett senki ne döntsön ilyen súlyos kérdésben, maximum otthon 4 fal között mehet a pucérkodás, így megismeri az átmeneteket, később pedig az ő választása legyen melyik vonalat viszi tovább.
2014. máj. 24. 18:51

Különösen ha belegondolunk, hogy a strandon a homokozóban leül csupasz fenékkel, miközben meglehet, hogy ott korábban egy kutya, vagy macska kaparta el a saját piszkát!


Azért ennyit lehetne mondani az anyukának, és hát ugye otthon is, ahány féle-fajta bogár, meg vegyszer és egyebek találhatók már az otthonunkban, lakhelyünkön, szóval nem ártana vigyázni!!!!

2014. máj. 24. 18:49
Mi voltunk egyszer kirándulni egy társasággal, ahol voltak kicsi gyerekek. Mind meztelen volt, pancsoltak. A legidősebb lány 7 éves volt, s purdézott. Őszintén szólva engem ez nagyon meglepett, ki is akasztott, és magamban feltettem ugyanezt a kérdést, annyira zavart a dolog.
2014. máj. 24. 18:48
Szerintem bugyi legalább kellene már rá. Én szerintem egy 2 évest sem hagynék bugyi nélkül lenni. Felső rész az már olyan dolog, hogy az ráérne talán. De 5-6 évesnek már nyilvános helyen szerintem jó lenne. Otthonra nem feltétlenül.
2014. máj. 24. 18:41

Nem lányom van, de sose szaladgált se strandon, se otthon meztelenül.

Én alsó nélkül nem engedném, de nem vagyok a nagyanyja:))

2014. máj. 24. 18:40
szerintem addig, míg azzá nem válik
2014. máj. 24. 18:40
Ettől kitépem a hajamat. Az én gyerekem soha nem volt meztelenül. A bugyi nemcsak azért kell rá, mert illik, hanem azért is, hogy ne kapjon össze mindenféle fertőzést. Istenem... :@
2014. máj. 24. 18:39

Sziasztok, én azt szeretném megkérdezni, hogy meddig, milyen korig lehet egy kislány meztelenül, meddig illik ez?

A húgomnak négyéves lánya van,és amikor tegnap náluk voltam,a jó meleg időben egy szál meztelenben szaladgált az udvarukon.A húgom azt mondta,ha strandolni mennek, akkor sem ad rá semmit,majd,ha idősebb lesz.Lehet,hogy én vagyok nagyon prűd, de ez nekem nem tetszik, és szerintem nem is illik.Legalább egy bugyit adhatna rá!

Szerintetek mikortól kell legalább egy alsót adni a gyerekre?És melltartót?

Ti hogyan gondolkodtok erről?

Előre is köszi a válaszokat!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook