Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Meddig mehet el egy tesitanár? Ti mit tennétek a helyemben? fórum

Meddig mehet el egy tesitanár? Ti mit tennétek a helyemben? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. okt. 25. 18:04
Te nem tilthatnád meg hogy átmenjen a lányod a másik tanár órájára?!
6. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - D566059ddf)
2012. okt. 25. 18:04

Nincs mód rá, hogy másik iskolába vidd?

Nem tudom, hogy elérsz-e valamit bárkihez is fordulsz ...

2012. okt. 25. 18:03
pedobear beájulna, "Nem látok az idegtől" vegyél be nyugatót.
2012. okt. 25. 18:03
Szerintem ha a leghalványabb gyanú is felébred benned, hogy a gyerekeddel nem úgy bánnak, mint ahogy illik azonnal megtenném a kellő intézkedést minden gondolkodás nélkül.
2012. okt. 25. 18:03
Hát az én lányomnak egyszer mondana egy ilyet, hogy csókos szája van! A gyerek közelébe tuti nem engedném többet, aztán küldeném a férjemet, hogy beszélgessen el vele! Elképesztő mik vannak!
2012. okt. 25. 18:01
"Csókos szája van"?! Ezt mondta egy vadidegen 8 éves kislánynak?!?!? Majd puszilgatta?
2012. okt. 25. 18:00

Sziasztok!


8 éves a lányom, második osztályos. Tavaly is már voltak furcsa dolgok a férfi tesitanárral kapcsolatban.

Ami még nagyon enyhe, hogy kiránduláskor a lányommal vitetett magának szendvicset. Majd közölte vele, amikor egymás mellett ültek a tornateremben a padon, hogy csókos szája van. Szóltam az osztályfőnöknek, ő csillapított, hogy majd beszél vele, a Dani bácsi nem olyan.

Idén folytatódik, mint kiderült, többször adott a homlokára puszit, illetve a kezére. Minden héten egy nap átkéri a másik osztályhoz, hogy ott tesizzen, mert, hogy azok a gyerekek akiket elvisz, sokkal ügyesebbek. Két kislányt, és két kisfiút. A mi osztályunknak ugyanis az osztályfőnök tartja a tesnevelést. A Dani bácsihoz a lányom egy héten egyszer kosárra jár még.

Nagyon fel vagyok háborodva. Nem tudom, hogy kihez forduljak. A tanár 34 éves. Attól félek, ha felháborodva hozzá megyek, kinevet, kitelik tőle. Az osztályfőnök úgy látszik nem tudott rá hatni. Arra gondoltam, hogy megyek egyből az igazgatónőhöz. Más azt mondja, ne hozzáá menjek. Nem látok az idegtől, és már nem tudom, hogy mi lenne a jó. Ti mit tennétek? Köszönöm a válaszokat!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook