Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Meddig lehet így élni? fórum

Meddig lehet így élni? (beszélgetős fórum)


16. andilaci (válaszként erre: 9. - SipiAngi)
2023. márc. 1. 17:59
✔👍🏻✔
15. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 18. 19:45

Ne aggódj emiatt, jó minőségút használt egyik ismerősöm, álmatlanság ellen annyit ért, mint halottnak a szenteltvíz.

Az okot kellene megszüntetni, ami kiváltja, azt meg mindig csak az tudja, akit érint. Segíteni a megoldásban talán tudnak, de a probléma megoldása a mi kezünkben van.

14. 7bb0f658b4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 18. 15:58

Szia!

Anyukám is gyógyszer függő volt nagyon nehéz dolog.Életmód váltást javasolnék neked,

A gyerekeket biztosan szereted.Próbálj örülni az apró dolgoknak is.És sokat segítenek a pozitív gondolatok is.

Ha gondolod el is küldhetem neked. És az online kardiózást Yutube Jámbor Brigitta fél óra torna nem nehéz,de tud önbizalmat adni.

13. 55Judit (válaszként erre: 12. - Timycat)
2023. jan. 18. 15:58

Akkor lenne igaz amit írtam összegben és időben, ha csak az alvásom miatt szedném. De időközben találtam információt róla csontritkulás kezelésére is, az nagyobb dózis lenne. Előre nem tudom mennyit fogok szedni, majd ha apránként emelem az adagot, meglátom mire mennyi a hatásos nekem.


Megfigyeltem mások leírásából, kinek mennyi sesített alvási problémáin, csak viszonyítottam, hogy nekem akkor a nagy kiszerelésből havi kb. 6 ezr lenne. Dehát a tesztelés csak holnap kezdődik.

12. timycat (válaszként erre: 10. - 55Judit)
2023. jan. 18. 15:45

Havi 6000 az nagyon jó ár, nekem több mint a duplája jött ki havonta, igaz ez függ a dózistól és az alkalmazott mennyiségtől is. A lejáratot nézd meg, nekem úgy rémlik, hogy felbontás után nem áll el fél évet sem. Gondolom megavasodik mint más ilyen olajos cucc.


De kihajítottam az összes cuccot róla mivel nálam egyáltalán nem vált be.

11. 55Judit (válaszként erre: 8. - Cicaanya)
2023. jan. 18. 09:43
Mindenkinek megoldaná a problémáját ha eleget pihenne és aludna. De mi van ha ez valakinek nem megy parancsszóra? Mint pl. nekem. Akárhogy rám szólnak, megkérnek, és én is akarom, akkor se megy, mert valami megborult a rendszerben. na nekem ehhez kell a segítség, amit a CBD olaj meghad. Ha neked csettintésre ez ment ahhoz gratulálok.
10. 55Judit (válaszként erre: 5. - 55Judit)
2023. jan. 18. 09:40
Szinte folyamatosan olvasok CBD ügyben, mert ez most mindennél jobban érdekel. Elsőre kis kiszerelést vettem amiről tegnap írtam, de most megnéztem nagyobb kiszerelésbe is. Ugyan egyszerre kiadni nagyon sok lesz, de kb. 7 havi adag lesz, így havonta 6 ezer körül lesz. Valahogy meg kell ezt oldanom, mert ahogy olvasom, rendkívül sok segítséget nyújt mert harmonizál. Én javaslom hogy olvasgassatok erről. Azt sajnálom, mikor először felhívták a figyelmemet erre, elsiklottam felette.
2023. jan. 18. 08:53
www.alvasguru.hu
8. cicaanya (válaszként erre: 5. - 55Judit)
2023. jan. 17. 17:55

Nálam is kialvatlanság össze kavart minden, most beteg lettem! izomgörcsök, ízületi ,nyak fájdalmak, éjjel ülni ágyszélén fájdalomtól!

Aztán rájöttem 3:14 perckor fojt könnyem fájdalmaimtól ,hogy itt vége,VÁLTOZTATNI!!!

És kiiktattam pár ember életemből...ok:Én ha kell ha nem topon segítsek, telefonba stb...rendelkezésre álljak mindenkinek,segítsek de jóóóó,kit érdekel neked van ez-az baj, gond, fáradság stb...


És rámszoltak : PIHENI! ALUDNI S.O.S beteg leszel!

igy lett!

Kezdek jobban lenni! Mert hasznavehetetlen vagyok ,én vagyok a mókuskerék, tehát meg luxus betegnek lenni, illetve meg gyűlölök betegeskedni!!

7. cicaanya (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 17. 17:47

Kitartás...igen könnyű mondani!

De én mint egyedülálló, súlyosan beteg édesanyám 78 tapossa, és fiam műtétre vár ha engedélyezik, és egyedül vagyok mindenre...luxus beteg legyek!)

Tehát ,tedd fel kérdést (nekem is ezt mondták)


"MINEK GYÓGYSZER? MINEK IDEGESKEDNI? MINEK NYAVALYOGNI? "


Nos...IGEN, MÁR IS ÉLETMÓDVÁLTÁSBA KEZDTE, ÉS TUDTAM IS FÉLRE RAKNI...KICSIT DE ENYÉM ,MIÉNK VOLT!

citromfű tea, és minek olyan dolog amitől betegszek? kávé, cigi stb... mindent leraktam és most ha vissza csinálnám sacc. 12 millió ft füstöltem, kávéztam el!

Milyen jó lenne most az a pénz!!!


Hát most 7. életmódváltáson túl, lehajtva stb.. betegeskedem, és mi értelme volt? semmi!

Jó van gyermekem, a segítségem, mindenem, büszke vagyok! Tehát, nem vagy te sem egyedül, fáradt vagy? Ki nem?

Erre gondolj, neked két kincsed ott van, biztos valami stratégia, segítség , ezt-azt betudnak segíteni!

És az sem baj, ha együtt csináltok közös dolgokat!!!

Főzni 2-3 napra is meglehet, tehát ossz be mindent, ne tornyosuljon!


Egészségesen is élni kell, már ahogy lehet...sőt mai világba muszáj is!


Kitartás, és erősnek lenni, a legjobb dolog!

H A J R Á!!!!!

6. 55Judit (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 17. 17:00
Több féle van, az is elképzelhető hogy nem azt nézted ami neked kellhet. Sajnos itt nem tom hogyan megmutatni, de privátban megmutatnám hogy biztosabban tudjál dönteni az áráról. ne érts félre nem én árulom, én is ma rendeltem, egy nagy cégtől.
5. 55Judit (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 17. 16:57

Tudom, nagyon drága az én nyugdíjamhoz is, de több mint 2 hónapra, lehet hogy 3-ra is elég lesz 1 üveggel. Úgy is drága, de valahogy meg kell oldani az életemet nekem is, mert a kialvatlanság súlyos betegségek melegágya. kezdve azzal hogy legyengül az immunrendszer.

nem tom mit találjunk ki, sajnálom nagyon hogy ilyen helyzetben vagy gyerekkel. Ők hány évesek?

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 55Judit)
2023. jan. 17. 16:31
Jajj,nekem ez nagyon drága én ezt nem tudom megvenni.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 55Judit)
2023. jan. 17. 16:27
Köszönöm szépen,mindjárt utána nézek. De nekem a nappalaim is borzasztóak már.
2. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 17. 16:21

Ó, te szegény, én megértelek és együtt érzek veled. Én is voltam hasonló helyzetben.

Hallottál már a CBD olajról? Javaslom olvassál róla mielőbb, mert sokat segíthet. Én a súlyos alvási nehézségeim miatt éppen ma rendeltem meg.

2023. jan. 17. 16:13
13 éve vagyok depresszióval és egyéb pszichés betegségekkel kezelve. Teljesen gyógyszerfüggő lettem,egyre nehezebb az életem. Egyedül álló vagyok 2 gyermekkel,semmilyen segítségem sincs. Reszketek az estéktől,hogy el tudok-e aludni már hajnalban fent vagyok hulla fáradtan. Nem tudok ellazulni,megöl a depresszió és a félelem a jövő miatt. Mit tegyek hogy könnyebb legyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook