Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Meddig érvényes a gyermek tartós betegsége után az igazolás? fórum

Meddig érvényes a gyermek tartós betegsége után az igazolás? (tudásbázis kérdés)


5. vecsiz (válaszként erre: 4. - F.frezia)
2021. júl. 26. 19:52
Nem kapom, elment az orvos aki adta az igazolást, elvileg a Klinikán is megkell kapjuk az igazolást ahol műtötték. Majd pénteken kiderül.
4. f.frezia (válaszként erre: 1. - Vecsiz)
2021. júl. 26. 14:51
Nem jártam így. Miután lejárt, már nem folyósították tovább. Fura, hogy kapod.
3. vecsiz (válaszként erre: 2. - 3922e0e3cc)
2021. júl. 25. 19:01

Szia!

Én ezzel tisztában vagyok, és tudom a menetét, csak a kérdésemre nem erre a válaszra gondoltam mert ezt tudom. De azért köszi :)

2. 3922e0e3cc (válaszként erre: 1. - Vecsiz)
2021. júl. 25. 15:03
Automatikusan küldi a Kincstár az iratotokat ( igazolás tartós betegségről ) a lejárat előtt. Nekünk 2 hete hosszabbított a szakorvos,már meg is kaptuk az új határozatot. Minél hamarabb intézd,mert ha nem küldöd az új igazolást,nem folyósítanak tovább.
2021. júl. 25. 14:16
Van itt olyan anyuka akinek a tartósan beteg gyermekének az igazolása lejárt, de még mindíg kapja az emelt összegű családipótlékot? (A gyermek betegsége továbbra is fenn áll, csak még nem jutottatok el újra igazolásért)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook