Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Matyi baba születése fórum

Matyi baba születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Matyi baba születése

2009. jan. 4. 22:15

Én is 10 nappal hordtam túl a kislányom,két naponta majd naponta NST,UH,fárasztó,és nagyon idegtépő napok voltak!

Minden sík egyenes ctg után sírni tudtam volna,főleg akkor mikor ösze találkoztam olyan anyukákkal a kórház nőgyógyászati ambulanciáján,akik velem egy időre,de olyannal is aki napokkal utánnamra voltak ki írva és éppen mentek haza a babájukkal a korházból!

Ez háromszor is elő fordult.

Az utolsónál már tényleg el bőgtem magam,igaz aznap meg indították már nálam is a szülést!: ))

2009. jan. 4. 13:44

Gyönyörű nagy baba,vigyázz rá, nőjjetek nagyra, nagyon sok türelmet. Ugye megérte?

Jó egészséget!!!

2009. jan. 4. 12:44
Köszönöm mindenkinek:) Nektek is boldog, felhőtlen babázást kívánok! Matyi már 2,5 hónapos és gyönyörűen fejlődik.
2009. jan. 3. 18:26
Nem lehetett lelkileg könnyű az a 10 túlhordásos nap. Én csak eggyel hordtam túl, de már az utolsó egy hónapban azt hittem mindennap, hogy szülök :) Gratulálok Nektek! Nagyon szép kis duci babád van :)
2009. jan. 3. 18:19
Gratulálok!!!Nekem a kislányom most október 12.-én született.Sajnos én nem mondhatok el ilyen szép szülési történetet,de a lényeg,hogy mi is jól vagyunk és egészségben!Gratulálok még egyszer és jó egészséget és boldogságot kívánok!
2009. jan. 2. 23:35

wooooow.. Úgy szerettem volna én is úgy szülni mint te vagyis természetesen :)

Grat nekteeek .)

2009. jan. 2. 14:29
Gratulálok! Egészséget és minden jót kívánok Nektek!
2009. jan. 2. 14:21

Aranyos történet :) gratulálok!!!

Én is fiatalon lettem kismama. De egy percig nem bántam meg,hogy ő van nekünk. Kis csoda az életünkben. Tudom,biztos vagyok benne,hogy jókor jött,jó időben. Ma már én 21 vagyok,ő pedig lassan 14 hónapos.

2009. jan. 2. 11:38

Nagyonavártam a babát de mikor ott volt a két csaík akkor mint teis kétségbe estem ez tartott 2 napig(már 30-40vet ugrottam az időbe és ez idő alatt megnyugodtam hogy menni fog!! :D

A várandósságom minden egyes másodpercét élveztem ésa mi most van az leírhatatlan,életem legcsodálatosabb érzése mikor a karomban tarthatom a kislányom.Már alig várom hogy ismét babát várjak.......

Gratulálok a babádhoz és jó egészséget kívánok nektek!

2009. jan. 2. 11:30
gratulálok kisfiatok születéséhez jó egészséget és sok tejcsit kívánok:)
2009. jan. 2. 11:03
Mikor februárban kiderült, hogy anya leszek, az első érzésem a kétségbeesés volt. Féltettem magam a fiatalságom, az iskola, a párom, az anyagiak és még ezer más dolog miatt. Most azonban, hogy a kisfiam bent szuszog a kiságyában, tudom, jól döntöttem, hogy vállaltam az anyaságot.

Ugrás a teljes írásra: Matyi baba születése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook