Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Másodiknak lenni a munka után? Van esélyünk még boldognak lenni? fórum

Másodiknak lenni a munka után? Van esélyünk még boldognak lenni? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Másodiknak lenni a munka után? Van esélyünk még boldognak lenni?

1 2
18. melodie (válaszként erre: 15. - Bezike)
2009. ápr. 28. 13:04
Nagyon sajnálom azokat a nőket,akik könnyes szemmel,csendben szenvednek egy szemétkedő férfi mellett. Persze,aki ezt a "mártír-szerepet" szánja élete céljának,arra nem tudok mit válaszolni.Alapvetően nincs túl jó véleményem a férfiakról,ezt kifejtettem néhány korábbi fórumon,nem akarom újra megtenni.(aki kíváncsi rá,belepillanthat)Azt javaslom Eprecskének,ha nincs rászorulva a tisztelt barátjára sem anyagi,sem érzelmi szempontból,sürgősen cserélje le.Úgy vélem,ezt a barátja már megtette, ezért "nem ér rá" foglalkozni vele (jó kifogás a munkamánia).
2009. ápr. 28. 12:39

Vannak olyan emberek, akinek szenvedélyük a munkájuk.

Nem a pénz miatt, pusztán csak azért, mert imádják, amit csinálnak.

Közben észre sem veszik, hogy milyen kevés időt töltenek a párjukkal.

Érdemes lenne nyíltan beszélgetnetek egymással

Mit éreztek, mire lenne szükségetek, mit vártok a jövőtől.

2009. ápr. 28. 12:21
van.
15. bezike (válaszként erre: 12. - Eprecske)
2009. ápr. 28. 12:18
Próbáld meg elengedni a füled mellett ezeket a megjegyzéseket. Ha látja, hogy 0 a reakció, akkor abba fogja hagyni. Nekem is nagyon rosszul esnek dolgok, de próbálom nem kimutatni, mert rájöttem, hogy a pasik nem hatódnak meg ezeken a dolgokon. Csak erősebbnek érzik magukat a szenvedésünk láttán.
2009. ápr. 28. 12:11
A barátod nagyon sokat dolgozik,de mivel foglalkozik tulajdonképpen?Csak tippelni tudok,mivel nem derült ki pontosan a beszámolódból.Autószerelő? Az az érzésem,hogy ez az elfoglalt ember "máshol" tölti el a maradék szabadidejét,de kényelmi szempontból hozzád is ragaszkodik.Érdemes lenne váratlanul betoppanni hozzá a munkahelyére,mondjuk egy tálca pogácsával.Ha tényleg dolgozik,akkor azért,ha esetleg "éppen kiszaladt valahová" akkor meg ezért azt javaslom,keresgélj tovább a férfiak között .Kívánom,hogy találd meg a hozzád illő partnert.
13. eprecske (válaszként erre: 9. - Krisztinke)
2009. ápr. 28. 12:06
Mit értesz kényelmes megoldás alatt?
12. eprecske (válaszként erre: 8. - Bezike)
2009. ápr. 28. 12:04

Szia!

Köszönöm :) Már három hete sikerült visszafognom magam és úgy néz ki javul.Most hétvégére szerveztünk közös programot hogy kicsit csak egymással törődhessünk :)Remélem használ.

De olyan sokszor megfogadtam nem szólók de mindig ki váltaja valamilyen megjegyzéssel h. megszegjem az elhatározásom.Erre is tudsz valami jó tippet? :)

2009. ápr. 28. 12:02
Ja és mi nem élünk együtt sem.
2009. ápr. 28. 12:01

Szuiasztok!


Köszönöm a sok hozzá szólást :)

Azóta történtek rosszabbak is de talán most kezdünk helyre rázódni.

Én nem rá telepedni szeretnék csak olyan kevés lehetőségünk van egymással lenni és zavar h. neki más a fontosabb.Neki a munkája a hobbija erről sosem mond le de ezt nem is akarom.

csak annyit szeretnék ha én is legalább fele annyira fontos lennék.


Azt nem hiszem hogy nem szeret mert amikor eljutnánk oda h. már nem bírjuk tovább mindig ő akar megoldást találni.

2009. ápr. 28. 12:01

Sose lesz romantikus. Ha erre vágysz, akkor ne tőle várd.


De tény, hogy kényelmes megoldás vagy a számára.

2009. ápr. 28. 11:59
Szia, pont most estem át egy hasonló dolgon. Mondjuk nálunk már van gyerek... a párom minden este későn jön haza, hiába kértem, ő mondjuk meg is engedhetné magának, hogy előbb jöjjön, nem kötött a munkaideje. De nem tette... én meg állandóan behisztiztem, bedurcáztam, hívogattam, kérdőre vontam, de ezzel csak olajat öntöttem a tűzre. Ahogy most te is... a végén az sült ki belőle, hogy én megfojtom őt a szeretetemmel és hagyjam már kicsit békén. Egy jótanács: próbáld ki, hogy abszolút nem szólsz rá, nem vonod kérdőre, nem foglalkozol vele. Szervezz programot, mondd azt, hogy ma ne menjen, mert te nem leszel otthon. Az a baj, hogy ilyenkor úgy viselkedünk mi nők, mintha a pasi nélkül nem bírnánk élni és ezáltal ők érzik magukat nyeregben. Le kell őket szállítani a magas lóról. Én pár napja végleg felhagytam a hívogatással, sose kérdezem mikor jön és sokkal jobb lett a kapcsolatunk. Szerintem lassan majd hiányolni is fogja a törődést... kerekedj felül, ne mutasd ki a sértődöttségedet.
7. e87e4cce43 (válaszként erre: 4. - Bnedora)
2009. ápr. 28. 11:38
Szeretettel is meg lehet fojtani valakit. Egyébként teljesen egyetértek Veled.
2009. ápr. 28. 11:34
Ha gyereked lesz, akkor meg ő lesz a második. Akkor majd kvittek lesztek és nem lesz arra időtök, hogy ki kivel nem foglalkozik. Kitartást!:)
2009. ápr. 28. 11:32
Én délelöttös vagyok,a párom délutános.Reggel látom 1/2 órát és este fél órát.Van mikor szombaton is mennie kell.Nem tudok mit csinálni.A mai világban sajnos ezt el kell viselni!
4. bnedora (válaszként erre: 2. - E87e4cce43)
2009. ápr. 28. 11:28

Ez szerintem nem rátelepedés, hanem jogos igény a másik ember közelségéhez, szeretetéhez.

Nekem az a véleményem, hogy ez a fiú nem szeret téged szerelmesen. De tény, mert látom a fiamnál is, hogy bizony sok munkahelyen nem ér véget a munkaidő, még otthon is kell dolgozni azért, hogy el tudja végezni a rábízott feladatot, és meg tudja tartani a munkahelyét. Sajnos, a fiamat is hagyták már el ezért.

2009. ápr. 28. 11:23

Tudod, egy mondat jut eszembe erről:


-Pénzt, vagy életet!

2009. ápr. 28. 11:10
Sose telepedj rá nagyon egy pasira, mert akkor előbb-utóbb hanyatt-homlok elmenekül.
2009. ápr. 28. 11:03
Már lassan négy éve vagyunk együtt, de egyre jobban érzem fontosabb neki a munkája, mint én. Az áll az első helyen és amikor esetleg nincs dolga, én is sorra kerülök. Már régen éreztem magam boldognak vele. Annyira szeretném újra érezni!

Ugrás a teljes írásra: Másodiknak lenni a munka után? Van esélyünk még boldognak lenni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook