Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Második helyről elsőre fórum

Második helyről elsőre (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Második helyről elsőre

47. jellaalitta (válaszként erre: 42. - Wheat)
2017. jan. 14. 15:16
Igen a gyerekek sem mindig boldogok, ha családba vannak.
46. jellaalitta (válaszként erre: 40. - Panna.33)
2017. jan. 14. 15:12
Soha ne mondd, hogy soha, mert az az önámítás. :)
45. jellaalitta (válaszként erre: 40. - Panna.33)
2017. jan. 14. 15:07

Kedves Panna23, kinek, és ugyan miért kéne benyalni itt valakinek?

Véleményt alkotunk, a magunk módján, ki kedvesen, ki cinikusan. :)

44. globus (válaszként erre: 37. - Panna.33)
2017. jan. 14. 15:05

Egy ismerősöm VIP tag társkeresőn! Ez pedig nem kutya, egy kosár pénzt kell hozzá feltölteni kredit formájában. Ahhoz kell kredit, hogy fényképeket küldjön, meg feltöltsön pénzzel más felhasználókat, nyilván nőket.Életben egy alamuszi, semmilyen szürke alak, online kiélheti magát.

Offoltam, mert nem a konkrét témához tartozik.

43. wheat (válaszként erre: 40. - Panna.33)
2017. jan. 14. 15:04

Ez a te gondolkodásod. Ennyi.

Másnak más a gondolkodása és véleménye.

42. wheat (válaszként erre: 32. - Jellaalitta)
2017. jan. 14. 15:04

Köszönöm :)

Igen nem volt egyszerű a döntés. Sosem egyszerű. Akár van gyerek, akár nincs. 6 éve váltam el, akkor nekem sem volt egyszerű, hogy mi lenne jobb. Az idő engem igazolt.

Azt gondolom, hogy a gyerekeknek sem jó az, ha azt látják, hogy a szüleik nem boldogok és folyamatosan veszekednek.

Köszönöm, hogy megértesz és úgy érted amit írtam, ahogy van :)

41. wheat (válaszként erre: 38. - 9c485f67e8)
2017. jan. 14. 15:01

Szóval nem lennél elvált férfivel... Vagy egyáltalán nem lennél második? Akkor ezek szerint te is és a férjed is szűz voltatok, és kizárólag esküvő után volt nemi kapcsolat?

Sosem tudhatod, hogy te mikor milyen helyzetbe kerülsz...

40. Panna.33 (válaszként erre: 39. - Jellaalitta)
2017. jan. 14. 14:53

Továbbra sincs semmi kifogásom, hogy egymása találtak.

Azonban nem fogadom el, hogy

1./ férfi eredetileg nem pusztán szexet keresett

2./ a nő elzárkózott volna a nős férfiaktól.

Ezeket kijelenteni önámítás, vagy hazugság. Ha önámítás, akkor lesz még csalódás. Ha hazugság, akkor sem érdekel, csak jelezem, hogy nem nyaltam be.

39. jellaalitta (válaszként erre: 37. - Panna.33)
2017. jan. 14. 14:48

Nincs a készülékedben hiba!

Valóban ezért regisztrálnak oda esetek 95 %-ban.

Ha már regisztrált túl volt egy vívódáson, majd egy újabbon, hogy bizony ő nem tud csak szexelni, bármennyire szeretne is, tartozik ennyivel a családjának. Mert ha akar volna, vannak ott olyan nők akik egy fénykép, esetleg vakrandi alapon levélváltás után 2 napra szexre mennek, számomra ez elítélni való, férfit, nőt nézve egyaránt.

Az hogy levelezés után egy hónapra találkoztak, számomra ara utal nem a szex hajtotta kimondottan.

Igenis szerencse, hogy egymásra találtak, bármi lesz a vége!

Miért ne lehetne majd a felesége?

Számomra az lenne meglepő, ha most azonnal elvette volna.

Az, hogy volt egy első felesége aki szült neki gyereket, mindíg tiszteletben kell tartani, de ez nem jelenti azt, vele lesz boldog élete végéig, miért ne lehetne pont a cikk író az?

2017. jan. 14. 14:31

Ha a feleségül vett volna, akkor is csak a 2. lennél.

Ilyen "elsô hely"-bôl nem kérek.

37. Panna.33 (válaszként erre: 36. - Jellaalitta)
2017. jan. 14. 14:24
Biztos az én készülékemben van a hiba, hogyha azt hiszem, hogy egy férfi azért regisztrál egy társkereső oldalon vastagon kiemelve, hogy házas, mert szexet keres.
2017. jan. 14. 14:08

Miért kéne Vele is megesnie?

Ha megesik, megesik, ki tudja ezt előre, miért lovalja magát ebbe most bele, mikor boldog és bizakodó? Nem szabad, mert pontosan ezek az előre találgatások visznek rossz útra egy kapcsolatot.

Na és, ha 5-10-15 év múlva megesik vele ugyan ez, most előre rettegésből dobja el magától az előtte álló boldog éveket, ami csak az Övé!

Az írása nagyon jó, boldog, boldogságba írta ezt a cikket, de ami fontosabb, egyikük sem sexet keresett, hanem azt, ami hiányzott az életéből, megtalálták!

2017. jan. 14. 13:39
És mi lesz, ha majd veled is megesik?
34. Panna.33 (válaszként erre: 16. - Wheat)
2017. jan. 14. 13:32

Nézd, én is beszélgetek, sőt ökörködök is házas férfiakkal. De nem társkereső oldalon.


Az rendben van, hogy megtaláltad életed szerelmét, semmi kifogásom ellene, sok boldogságot. Csak a körítés számra ki van fényesítve.

2017. jan. 14. 13:26

Nekem csak azért nem olyan happy end-es a sztori,mert együtt vagy egy férfivel,aki nem tiszta lapokkal játszott.Nem elvált ha nem működött,hanem hazudott,csalt és pótlékot keresett,és talált.Mikor már biztos volt a dolgában,akkor vált el,és ment hozzád.A biztosra játszott,nem akart egyedül maradni.

Én úgy gondolom egy emberben vagy benne van a megcsalásra való hajlam,vagy nincs.Ha benne van az akármikor kijöhet: unalom,veszekedés,boldogtalanság,problémák...vannak mindenhol,lesznek is,kérdés mind két fél meg akarja-e oldani vagy könnyebb-e pótlékot keresni.

Nálam a nős férfi tabu!Nem tudnék egy olyan férfivel párkapcsolatban élni és TISZTELNI,aki gerinctelen.

32. jellaalitta (válaszként erre: 1. - Wheat)
2017. jan. 14. 13:16

Csak az érzésedre hallgass, tedd amit jónak érzel!

Senkit nem lehet elvenni senkitől , ha nem akar menni.

Mivel mind két oldalon gyerekek vannak, nem volt könnyű döntés, ha mégis megtettétek, van valami köztetek, ha ezt felvállaltátok.

Sok sikert!

31. e8da813d29 (válaszként erre: 28. - Wheat)
2017. jan. 14. 12:30

Valóban más a valóságom, nálam a nős férfi tabu, nem "próba cseresznye"

Én házasságpárti vagyok, nem gondolom, hogy ahol probléma van, ott mindjárt jönni kell egy harmadiknak, hanem a problémát akár meg is lehet oldani. Persze csak ha igazán akarják.


Ha nem az az írásod lényege, hogy felmentsd magad, akkor mi? Akkor bizony félreértettelek.

30. wheat (válaszként erre: 29. - 0084acbe42)
2017. jan. 14. 12:26
Miért kéne rám unnia? :D
2017. jan. 14. 12:25
Amikor majd rád un és társkeserőn kezd el megint ismerkedni, remélhetőleg olyan csaj ír majd rá akibe nem szeret bele csak szerető marad..és akkor a tied maradhat :)
28. wheat (válaszként erre: 27. - E8da813d29)
2017. jan. 14. 12:10

Hát picit félreértettél. Nincs lelkiismeret furdalásom. Az akkor lenne, ha ténylegesen én vettem volna el bárkitől is bármit vagy bárkit.

De azért el lehet azon gondolkodni, hogy lehetséges-e elvenni valakitől valakit, akiknek jó a kapcsolata.. nyilvánvalóan erre nem a válasz. Másik pedig az, hogy a tulajdona volt? Nem. Akkor meg nem lehet elvenni tőle.

A te valóságod picit mást mutat, mint az enyém. De ez nem baj, ettől vagyunk mi emberek. Mindenki más, más véleménnyel :)

27. e8da813d29 (válaszként erre: 25. - Wheat)
2017. jan. 14. 12:06

A kívülállók szemében nyilván te vagy "az a k.urva, aki elvette a gyerekektől az apjukat, és tönkretett egy családot".

Te magad is érzel némi lelkiismeretfurdalást, hisz az írásod lényege az utolsó sorok, amiben bizonygatni akarod, hogy dehát persze, hogy nem te tehetsz róla.

Hát ki?

Én?

26. globus (válaszként erre: 18. - Andi6020)
2017. jan. 14. 11:47
Nem értem, hogy miért lehet mindig azzal takarózni, hogy "nem én vettem el a családjától", ez igazolja azt, hogy nyugodtan belerondíthatunk egy házasságba, ha megtetszik valaki és elég szívósak vagyunk?
25. wheat (válaszként erre: 24. - E8da813d29)
2017. jan. 14. 11:45
Van nekem is, neki is.
24. e8da813d29 (válaszként erre: 21. - Wheat)
2017. jan. 14. 11:44
Gyerekek?
23. wheat (válaszként erre: 22. - 9c485f67e8)
2017. jan. 14. 11:39
Nem volt lakásproblémája ;)
2017. jan. 14. 11:37
Remélhetôleg ezzel a nagy szerelemmel sikerült a kedves elvált férjnek megoldania a lakásproblémáját.
21. wheat (válaszként erre: 20. - E8da813d29)
2017. jan. 14. 11:35
Van, hogy az egyik fél próbálja csak rendbetenni a dolgokat. De egy kapcsolatban két ember kell ehhez. Ezt már én is ismerem, mert ezért nem működött anno az én házasságom sem... én hiába próbáltam bármit, a másik részről csak üres ígéretek és értetlenkedés volt. Pont ez volt most nála is...
20. e8da813d29 (válaszként erre: 16. - Wheat)
2017. jan. 14. 11:33

Elég karmaszagú a dolog :)

Akárhogy is történt, nem tudtad volna vinni, ha boldog lett volna a házasságában.

Csak biztos neki is könnyebb volt a jó kufircért lépni, mint a rosszat rendbetenni.

Gyerekek is vannak?

19. wheat (válaszként erre: 18. - Andi6020)
2017. jan. 14. 11:32
Szóval, aki boldog az maradjon csendben... értem már a logikád :)
18. andi6020 (válaszként erre: 15. - Wheat)
2017. jan. 14. 11:30

Na ez jó.

Gondolom büszke vagy magadra, ha még cikk is született az esetről.

Én inkább csendben lennék boldog.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook