Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Második helyről elsőre fórum

Második helyről elsőre (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Második helyről elsőre

2017. jan. 14. 16:11
Te magyarázod a bizonyítványodat százhuszas nyelvcsapással.
76. jellaalitta (válaszként erre: 72. - Panna.33)
2017. jan. 14. 16:11

Gratulálok a tökéletességedhez!

De hallottad már a tökéletes nők, nagyon unalmasak. :)

Lehet a párjukkal van tele az párkereső oldal :)


Írhatsz rám bármit, én már nem fogok válaszolni Neked, okos enged szamár szenved alapon! :)

75. túrógombócka (válaszként erre: 73. - Wheat)
2017. jan. 14. 16:10
elnézést, de te kiírtál egy témát. ezzel feljogosítottál másokat, h véleményt formáljanak rólad és a történetedről.
74. wheat (válaszként erre: 71. - PöttyösPanka)
2017. jan. 14. 16:09
Nem foglalkozom azzal, hogy ő mit rontott el. Ez kettőjük dolga.
73. wheat (válaszként erre: 70. - 9c485f67e8)
2017. jan. 14. 16:07
Te is a saját szennyesedet mossad nyugodtan, mert biztos neked is van. Én sem foglalkozom a tiéddel, neked sem kötelező az enyémmel.
72. Panna.33 (válaszként erre: 66. - Jellaalitta)
2017. jan. 14. 16:06

Szerintem racionalista vagyok.

És nem puncsolok bocsánatkéréssel, ha leírom a véleményem, mert nem érzem szükségét. ;)

71. PöttyösPanka (válaszként erre: 62. - Wheat)
2017. jan. 14. 16:05
Nem azt írtam, hogy csak az lehet indok, de ha erről tudomásod lenne, nem hallgattad volna el.
2017. jan. 14. 16:05

Ettôl kezdve minden szeretô így magyarázhatja meg a szennyesét.

Camilla asszonyságoknak nem jár felmentés!

69. wheat (válaszként erre: 64. - E8da813d29)
2017. jan. 14. 16:05

Mindenkinek mást mond, ahogy a hozzászólások is mutatják.

Írni szeretek, eddig csak saját naplót írtam, hagyományosan papírra... ez az első olyan, amit megosztottam bárhol.

Nincs különösebb indok... nem akartam senkitől felmentést, bátorítást semmit... csak megosztani a történetemet. Ennyi

68. gribedli*** (válaszként erre: 56. - Bichter1)
2017. jan. 14. 16:04

Ez így van, mindenki a maga portáján sepregessen. Csak egyszerűen butaságnak tartom, hogy végigvezeti a cikken, hogy ő valami különb fajta. Ugyan már? Szerető? Igen. Nős pasivak állt le? Igen. Akkor mi a francot futtatja magát, hogy ő nem ooolyan? Dehogynem! Mire föl ez a pátosz, istenem? A szokásos klisés szeretősdit olvastuk. Mindig az ex egy banya ugye, mindig a szerető egy szent, és a pasi meg az űzött vad, aki menekül a sárkánytól. Oda ne rohanjak. Annyira naív nők vannak...


A többivel egyetértek, mindenki hibázhat. De nem mindenki adja elő ùgy, hogy áh, itt valami merőbem különleges sztori, nem a szokásos.

67. Panna.33 (válaszként erre: 51. - Wheat)
2017. jan. 14. 16:02
Az "isteni elrendelés"-re meg az "isteni időzítés"-re fogni a dolgokat szerintem inkább racionalizáció.
66. jellaalitta (válaszként erre: 53. - Panna.33)
2017. jan. 14. 16:00

Én sem az orális élvezetre gondoltam.

Viszont azt vettem észre, hogy van a dologról véleményed, ok! a tiéd ez, le is írhatod, de miért kell erőszakoskodnod , hogy a másé is az legyen amit te gondolsz?

Az hogy én mit hiszek el, és mit nem, az én dolgom, és ugyan úgy leírhatom a véleményem mint Te.

Ezért fórum!

De Te már, beteges ellentmondó vagy, minden fórumba!

De én látod azonnal elnézést is kérek a kijelentésemért, pedig így gondolom!

Kérlek ne haragudj!

Mert mielőtt másokról mélyreható véleményt alkotunk ismeretlenül, előtte söpörjön mindenki a maga portáján, Te is Panna!

65. gribedli*** (válaszként erre: 51. - Wheat)
2017. jan. 14. 15:58

Mindegy, hogy milyen köretet adsz neki, ez is a szokásos történet. Nem értem, hogy miért gondolod, hogy a tied más?


Amúgy meg olyan rövid ideje vagytok együtt, hogy semmi különös nincs abban sem, hogy teljes az összhang. Általában teljes szokott lenni az összhang másoknál is, nem kell ezt valami isteni közbeavatkozásnak venni. Aztán kinèl hamarabb, kinél később jönnek majd a játszmák, konfliktusok, amikor is mindenki a maga módjàn igyekszik megoldani. Vannak kapcsolatok, ahol sikerül, és megmarad a szerelem, vannak kapcsolatok, ahol meg nem. A pasid problémamegoldási taktikájából is kaptunk ízelítőt: neki a társkeresőzés a legjobb stresszlevezető.

64. e8da813d29 (válaszként erre: 51. - Wheat)
2017. jan. 14. 15:58

Én csak egyet kérdeztem, de még nem válaszoltál.

Az volt a kérdésem, hogy mi indított arra, hogy megírd ezt a történetet, mint cikket, vagyis mi a mondanivalója.

63. Bichter1 (válaszként erre: 60. - PöttyösPanka)
2017. jan. 14. 15:57
...a cikk elég röpke írás, hogy minden részlet kiderüljön belőle.
62. wheat (válaszként erre: 60. - PöttyösPanka)
2017. jan. 14. 15:56

Csak a félrelépés lehet indok?

Van rosszabb is, mint hogy valakit megcsalnak....

61. túrógombócka (válaszként erre: 52. - Wheat)
2017. jan. 14. 15:56
nem. az álszentek azt hangoztatják, hogy ők semmi rosszat nem tettek. á, nem.
60. PöttyösPanka (válaszként erre: 56. - Bichter1)
2017. jan. 14. 15:54
Ha a feleség félrelépett volna, az lenne az írás középpontjában, mint mentség a szeretőtartásra.
59. 9c485f67e8 (válaszként erre: 41. - Wheat)
2017. jan. 14. 15:51

Ne velem vagdalkozz.

Élj le közel 40 évet egyedül, utána mutasd meg mit tudsz!

A szeretôséghez nem kell se ész, se kitartás!

58. PöttyösPanka (válaszként erre: 55. - PöttyösPanka)
2017. jan. 14. 15:51
Oké, akkor van isteni elrendelés, és csinálhatok bármi mocsokságot, mert isten akarata.
57. Panna.33 (válaszként erre: 46. - Jellaalitta)
2017. jan. 14. 15:50
Egyrészt nem írtam, hogy "soha", másrészt nem csak a "soha" az önámítás. Ezeregy féle önámítás létezik.
2017. jan. 14. 15:50

...én pedig mielőtt megkövezném mindkét felet, mindig jobban érdekel a 3. személy véleménye, hozzáállása, gondolata.


Azt gondolom, lehet fújogatni rá, de magát a történetet akkor sem fogjuk teljes valójában megismerni! Lehet, hogy ő is úgy fog járni, mint a feleség, de lehet, hogy nem. Lehet pálcát törni a fejük felett is ...deee... szerintem előbb mindenki nézzen szét a saját portáján, mert lehet van mit sepregetni.



Nem védem egyik felet sem, mert ők élnek benne. Megosztott az életéből egy történetet, ...gondolom nem 2 hónap alatt jutott a férj arra a döntésre ahogy döntött. A legtöbb férj mindent megtesz, hogy a házasságát megmentse, nem a társkeris oldalakra fut fel az első összezörrenés kor. Kényelem szempontjából is sokkal jobb, ha a feleséggel ki tud békülni.

De bocs.... (nem olvastam, mit vétett az asszony) olyanról még nem hallottatok, hogy a feleség is képes megcsalni az urát? Vagy képes átmenni igazi pénzéhes sárkányba? Vajon hány van ilyen köztetek is? hm?

El lehet(ne) ezen is gondolkodni...

55. PöttyösPanka (válaszként erre: 51. - Wheat)
2017. jan. 14. 15:49

Ahogy írtam beleszeretni valakibe, vagyis szerelmesnek lenni nem választás kérdése, de szeretni valakit szívből, de nem szerelemmel, az már igen. Sajnálom, ha nem érted a különbséget.

Értem, hogy tönkrement a házasságod, van olyan, hogy az ember tényleg nem tehet róla, de sikerült kiragadnod a kis monológom legjelentéktelenebb részét.

54. gribedli*** (válaszként erre: 30. - Wheat)
2017. jan. 14. 15:44
Miért gondolod, hogy nem? Szerintem elég klisés vagy. Akkor mondhatnád, hogy nem te vetted el, másztál rá, ha már elvált lett volna a megismerkedésetekkor. Így azért ha nem is 100%, de valamennyire részese vagy.
53. Panna.33 (válaszként erre: 45. - Jellaalitta)
2017. jan. 14. 15:42
Itt a benyalás nem az orláis élvezetet takarja, hanem azt, ha valaki a valótlant elhiszi. Számít a szövegkörnyezet is.
52. wheat (válaszként erre: 49. - Túrógombócka)
2017. jan. 14. 15:40
Az álszentek a templomban ülnek és úgy tesznek, mintha ők bűntelenek lennének... aztán csak szét kell nézni a házuk táján...
51. wheat (válaszként erre: 48. - PöttyösPanka)
2017. jan. 14. 15:39

Nem írok minden mondatodra választ, mert azt gondolom felesleges.

Amire reagálnék. Igen, voltam férjnél. Nem azért ugrottam ki a házasságból, mert találtam mást vagy mert nem akartam megjavítani. De egy kapcsolat vagy egy házasság két emberen múlik. Ha csak az egyik dolgozik rajta, akkor az nem fog működni akkor sem, ha belegebed. És igen, jobb volt egyedül, mint az exférjemmel. Az exférjem csupán lelkileg terrorizált... kezet nem emelt rám, de ez sokkal rosszabb lett volna, mint egy pofon. Felépítettem az életemet férfi nélkül. Persze nyilván próbálkoztam, ahogy más is, ha elválik. De nagyon nagy fenttartással fogadtam a férfiak közeledését, ha meg házas volt, akkor főleg.

Ami ebben más volt az az, hogy levelezés során teljes összhangban voltunk. A mai napig ez van, szinte egymás gondolatait ismerjük.

Abban viszont tévedsz, hogy te döntesz, hogy kibe szeretsz bele... ez csak olyan próbálkozás a részedről, hogy minden rajtad múlik...

Nem tudom hallottál-e már az isteni elrendelésről... sőt van olyan, hogy isteni időzítés is... szóval igen, dönthettem így és úgy, de akkor is találkoztunk volna.

50. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Wheat)
2017. jan. 14. 15:38

Ahhoz képest, hogy a cikkben többször ismételted, hogy házas pasi nem, szeretősség nem, te ne vagy olyan, hát ehhez képest azonnal belementél, noha tudtad, hogy házas, de sorban belementél a levelezésbe is, a szexbe is, a többet akarokba is.


Ennyi. Általában akit ilyen kontesztusban ismersz meg, hogy megcsalósdi, az veled is ezt fogja tenni, csak akkor a szeretőjének majd rólad mondja, hogy hárpia. Hiszen gondolom, a feleségét is valamikor szerette, utólag mégis képes volt ilyet tenni, nem kizárt, hogy megteszi máskor is. Mert mint ember, ilyen, bizonyos időnként új élményekre vágyik.


A társkeresőről lejött, vagy már egy másik néven van fenn?

2017. jan. 14. 15:26

nekem ez egy borzasztóan ellenszenves történet egy csalfa férfiről és egy nőről, aki azzal áltatja magát és másokat, hogy á, ő soha nem venne el senkitől senkit.

nem szeretem az álszent embereket.

48. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Wheat)
2017. jan. 14. 15:24
Ne vedd bántásnak, amit most írok, de ha már ilyen szépen elmesélted a történetedet, én is megosztom veled a véleményem. Nem hibáztatlak a hiányos erkölcseidért, hiszen a szüleid dolga lett volna valamiféle becsületes irányelvet adniuk neked. Sajnos mostanában ez nem divat. A fene nagy liberalizmusban, vagy nem tudom, miben, ahol mindenkinek csak jogai vannak, bárki dönthet bárhogy, és mindenki elveheti, amit csak kinézett magának, nem csoda, hogy a kapcsolatokat is fogasztási cikként kezeljük. Ha kell, megvesszük, ha elromlott, kidobjuk, és veszünk helyette másikat. Mert nem azt tanultok, hogy ami elromlott, azt meg kell javítani, hanem a filmekből tudjuk, hogy az igaz szerelem elnyeri végső jutalmát. Csakhogy a filmek ott érnek véget, ahol a valóság elkezdődik. Talán az exférj párod nem is akarta elvenni azt a csúnya, gonosz feleségét, csak valaki kényszerítette? Ugyanolyan szerelemmel és szenvedéllyel ugrott bele abba a kapcsolatba, mint most a tiétekbe. Ugyanúgy egy hullámhosszon voltak szexuálisam, és ugyanúgy egymás ölelésére vágytak, mert ezt teszi a szerelem. Mindenkinek jár a nagy szerelem, hiszen ezt láttuk a filmekben. Csakhogy a szerelem elmúlik, viszont arról senki sem beszél, mi van utána. De mivel nekünk jár, otthagyva csapot, papot, már ugrunk is bele a következő nagy szerelembe. Hogy aztán azt is hagyjuk kiégni, és jöhet a következő. Persze mindenki azt mondja, hogy a másik tehet róla, ahogy a turbékoló galambpárod is elhitette veled, hogy ő bizony mindent megtett, hogy helyre hozza a házasságát, de az a céda felesége, (akiről már tudjuk, hogy csak kényszerből vétetett el) ellenállt. Valószínűleg amikor azt mondta "én mindent megtettem, mikor éreztem, hogy kezd kihűlni a házasságom", valójában ez alatt azt értette, hogy "azonnal regisztráltam a társkeresőre, hogy legalább szex nélkül ne maradjak". Kedves cikkíró, tudom, hogy te is érzed, valami mégsem kerek a te szerepedet nézve a házasság felbomlásának mikéntjében, ezért mondogatod magadnak, hogy valakit nem lehet elvenni másvalakitől, de ez a tézismondat nam igaz. Hallottad már azt a mondást, hogy nem megszerezni, hanem megtartani nehéz? Most elárulom neked, miért is tartózkodnak a másik nemtól a kicsit is intelligens, házasságban élő emberek: mert tudják, hogy a csábítás bármikor rájukronthat, és ennek könnyebb elejét venni, mint később nemet mondani. Csábítás mindig lesz, és a csábítónak mindig könnyebb lesz a dolga. Egy átlagos napon a feleség álatlában dönthet, hogy kimossa a férje gatyáit, és készít neki vacsorát, vagy leborotválja a lábát, és csábos fehérneműt vesz fel. Az előbbit muszáj megcsinálni, de csak az utóbbiért jár elismerés. Míg egy szeretőnek ez sosem dilemma. Amikor a férfi vele van, akkor nincsenek problémák, nincsenek csekkek, nem kell lenyírni a füvet, és lemosni a kocsit. Persze, hogy a szeretővel lenni tűnik jobb mulatságnak. Csakhogy ez illúzió, és hamar szertefoszlik. A szeretőből lesz az új feleség, az új feleség pedig hamar ott találja magát, ahol a régi is a mosást választotta. Mindig jön új csábítás. Nincs az a jó házasság, ahol évtizedekig meg lehet őrizni a szenvedélyt. A jó házasságon pedig még így is sokat kell dolgozni. Azért mondják neked, hogy téged is úgy fog elhagyni ez a férfi, ahogy a feleségét is elhagyta, mert ő abba a kategóriába tartozik, aki úgy gondolja, hogy neki mindig jár a szenvedély. Valószínűleg te is hasonszőrű vagy, hiszen ha jól emlékszem, te is voltál már házas. Vannak azonban olyan férfiak, akik kitartanak a választásuk mellett, és akkor is szeretik a feleségüket, amikor már nyoma sincs a szerelemnek. Ezek a valóban értékes férfiak, mert hajlandóak megdolgozni a kapcsolatukért. Hiszen a szerelem mindenkivel megesik időről időre, de azt, hogy kit szeretünk, mi választjuk meg.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook